Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33028

Gość
Gość
... i straciłem 900 bryłek bo nie powiedzieli, że jest błąd i usuną po cechy z karabinu :/. teraz bd bezużyteczny. Chociaż na becie karabin ma tak samo jak teraz czyli po 2 spr i zr.
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Nawet z tymi cechami to przecietna strzelba .

Narazie czekamy na Zadanie.
 
Kiedy odblokowanie itemów do sprzedaży chodzi o pena amisza i resztę? I pytanie kiedy poznamy jakie są nagrody za mistrzostwa fortowe? Generalnie chciałbym wiedzieć o co walczę :X
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Kiedy odblokowanie itemów do sprzedaży chodzi o pena amisza i resztę? I pytanie kiedy poznamy jakie są nagrody za mistrzostwa fortowe? Generalnie chciałbym wiedzieć o co walczę :X

Pewnie czekają jak się sytuacja wyklaruje kto może wygrać i dobiorą odpowiedni zestaw.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Pewnie czekają jak się sytuacja wyklaruje kto może wygrać i dobiorą odpowiedni zestaw.

Nie, z tego co wiem to bonusy setów zostały zrobione. Nie wiem jak z grafikami i samą implementacją ich do gry. Nie popadajmy w teorie spiskowe.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Napisałem, że nie wiem jak jest z ich obecnością w grze, a nie że nie są w grze, jest to drobna różnica. Postaram się dowiedzieć coś w tej sprawie, ale niczego nie obiecuję.
 
To żarty są? o 2 w nocy dodawać informacje o aktualizacji? Wcześniej się czasu nie miało? Jeśli tak to chyba pora zrezygnować z funkcji CM'a a resztę zostawię bez komentarza.....
 

DeletedUser21854

Gość
Gość
To żarty są? o 2 w nocy dodawać informacje o aktualizacji? Wcześniej się czasu nie miało? Jeśli tak to chyba pora zrezygnować z funkcji CM'a a resztę zostawię bez komentarza.....
Z reguły info o aktualizacji było godzinę przed samą aktualizacją, więc jest progres :p
 
tez sadze, ze jest progres, kiedys opis aktualki pojawil sie juz po owej samej bo zapytalem znajomej adminki dlaczego nie ma niczego na forum I:)

juz dawno powinniscie sie nauczyc sledzenia forum bety, bo tu naprawde niczego przydatnego nie znajdziecie ::} aktualka zwykle jest na poczatku tygodnia, a w nastepny poniedzialek wchodzi u nas
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
a event aksamitkowy będzie czy już czekamy na grudzień ?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dobrze, że z Błażejem się nie założyłem o datę poinformowania o aktualizacji... Tym razem CM mnie zaskoczyła i dała wcześniej niż 1h przed :p
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Día de los Muertos czyli Dzień Zmarłych to meksykańskie święto łączące wierzenia prekolumbijskie z tradycję katolicką. Symbolem święta są charakterystyczne czaszki otoczone etnicznymi, wielobarwnymi wzorami, kwiatami i falbankami.
Motyw czaszki ma swoje korzenie w kulturze dawnych ludów Ameryki, m.in. Majów i Azteków, którzy gromadzili czaszki jako trofea wojenne. Już oni głęboko czcili kult przodków. Tradycyjne obchody święta zmarłych Indianie celebrowali w okresie letnim. Dopiero hiszpańscy kolonizatorzy, chcąc nawrócić rdzennych mieszkańców, połączyli tradycje tubylcze z katolickim Świętem Wszystkich Świętych i Zaduszkami.
W przeciwieństwie do Halloween, obchodzonego 31 października, Dia de los Muertos świętuje się wieczorem 1 i 2 listopada. Podczas gdy w Halloween wypada się bać wśród zombie, czarownic i dyniowych lampionów, święto z Meksyku nie zawiera elementu grozy, polega na radosnym świętowaniu. Tego dnia organizowane są wystawy sztuki ludowej, budowane kolorowe ołtarze z wesołymi kościotrupami.
Chyba nie trafiliście z eventem w datę ?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Nie mogę strawić tego że nie ma losowania za obligacje...
Rok temu też tak było, a potem wystartowało. Bez tych losowań praktycznie nie będzie dało się zdobyć nic z wyższej półki :/
 
nie dosc, ze losowanie tylko za brylki, to jeszcze event trwa jedynie 14 dni, co ogranicza darmowe losy. IG robi wszystko, aby wyciagnac od nas jak najwiecej hajsu. dobrze, ze sety takie gowniane, bo gdyby tu wlozyli cos na ksztalt pizarro czy hardina, to wtedy wielu by sie o nie mordowalo... finansowo ::}
 
Do góry