Aktualizacja - dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 17. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

1. ZIMApl

ZIMApl

Docenione treści:
    19
    to nie chodzi o samo zakonczenie zadan. Na huronie mam do znalezienia 21 dyń aktywowałem prermke zarowno energii jak i automatyzaji. A ty mi teraz o zadaniach piszesz? dynie do zada to sobie za 10k$ kupie. Natomiast 21 świecących dyń jest warte dużo dużo więcej. Rekompensaty oczywiście nie dostane żadnej bo przecież mogłem wcześniej znaleźć tak? Tylko że specjalnie na dzisiaj sobie poszukiwania przełożyłem bo wcześniej po prostu nie mialem czasu a zgodnie z ogłoszeniem mogłem to zrobić i dzisiaj. Tak więc podsumowując. Po raz kolejny TW leci za przeproszeniem w ... "po bandzie"

2. vid guerr

vid guerr

Docenione treści:
    20
    Nie podano dokładnej godziny zakończenia więc w domyśle każdy myślał, ze event trwa do 3 grudnia włącznie.

@Zima, jeśli chodzi o zadanie, to prawdopodobnie nie wylatują już itemki z prac potrzebne do zakończenia, dlatego pewnie warto napisać. Z resztą twojej wypowiedzi się zgadzam.

3. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    17
    Zacznijcie się przyzwyczajać, że eventy walą w łeb na finiszu i nie zostawiajcie niczego na ostatni dzień :D

4. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    17
    Mam pytanko. Czy set Pana Młodego specjalnie zrobiliście dostępnym do sprzedaży, czy to jednak jakiś błąd się wkradł ? :)

5. wariata17

wariata17

Docenione treści:
    19
    Dołączam się do pytania, chociaż obawiam się, że to jednak nie błąd. Ostatnio główny set eventowy (set bawarski) również można było sprzedawać i to jeszcze w trakcie trwania loterii...
    Człowiek się starał, żeby zebrać te 140000 aksamitek i zdobyć unikalny set, a tu się okazuje, że wcale nie musiał, bo teraz może go sobie tak po prostu kupić. Zawsze było tak, że jeden zestaw, który zdobywało się za postępy w danym evencie, był nagrodą za poświęcony czas i jego zdobycie dawało pewną satysfakcję (wiesz, że masz coś, czego już nie będzie można zdobyć). Jeśli ta zmiana teraz, to jakiś nowy zwyczaj wprowadzany w grę, to wg mnie bardzo na minus...

qoqoq03 lubi to.
  6. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    17
    Tak więc teraz mamy się spodziewać, że wszelkie następne sety zdobywane dzięki walucie eventowej będą możliwe do kupna po późniejszym ich odblokowaniu ?

Trochę nie fair dla graczy, którzy poświęcają czas na zdobycie jej.

Administracjo, proszę o odpowiedź :)

7. julo8

julo8

Docenione treści:
    14
    Zamiast pierników i lukrecji wypadają mi pomidory i kartofle, taki fit kalendarz adwentowy w tym roku czy to tylko u mnie.

8. wariata17

wariata17

Docenione treści:
    19
    Taki "fit kalendarz" funkcjonuje w grze już od dwóch czy trzech lat ;) Zmiana słodyczy na warzywa nastąpiła po wprowadzeniu serii zadań "Duch Świąt", gdyż produkty wypadające z kalendarza są potrzebne do jej ukończenia. Na pocieszenie w kilku okienkach zamiast pomidora czy ziemniaka znajdują się skrzynie z przedmiotami np. drewniane pudełko lub skrzynia z rupieciami. Świąteczne wzmocnienia otrzymuje się tylko z prezentu, który wypada 24 grudnia.

9. KsF09

KsF09

Docenione treści:
    57
    chyba przeoczyłem tą publikacje, poproszę o linka do posta z "większymi informacjami"

10. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    49
    nagrody nie zostaną ujawnione :x tzn. nie poznamy bonusu itd

11. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    17
    Czy to prawda, że w tym roku, podczas wyprzedaży świątecznej, jedyne możliwe zakupy to te dzięki bryłkom i $ ?