Aktualizacja - dyskusja

Nie podano dokładnej godziny zakończenia więc w domyśle każdy myślał, ze event trwa do 3 grudnia włącznie.

@Zima, jeśli chodzi o zadanie, to prawdopodobnie nie wylatują już itemki z prac potrzebne do zakończenia, dlatego pewnie warto napisać. Z resztą twojej wypowiedzi się zgadzam.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Zacznijcie się przyzwyczajać, że eventy walą w łeb na finiszu i nie zostawiajcie niczego na ostatni dzień :D
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Mam pytanko. Czy set Pana Młodego specjalnie zrobiliście dostępnym do sprzedaży, czy to jednak jakiś błąd się wkradł ? :)
 
Mam pytanko. Czy set Pana Młodego specjalnie zrobiliście dostępnym do sprzedaży, czy to jednak jakiś błąd się wkradł ? :)

Dołączam się do pytania, chociaż obawiam się, że to jednak nie błąd. Ostatnio główny set eventowy (set bawarski) również można było sprzedawać i to jeszcze w trakcie trwania loterii...
Człowiek się starał, żeby zebrać te 140000 aksamitek i zdobyć unikalny set, a tu się okazuje, że wcale nie musiał, bo teraz może go sobie tak po prostu kupić. Zawsze było tak, że jeden zestaw, który zdobywało się za postępy w danym evencie, był nagrodą za poświęcony czas i jego zdobycie dawało pewną satysfakcję (wiesz, że masz coś, czego już nie będzie można zdobyć). Jeśli ta zmiana teraz, to jakiś nowy zwyczaj wprowadzany w grę, to wg mnie bardzo na minus...
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Tak więc teraz mamy się spodziewać, że wszelkie następne sety zdobywane dzięki walucie eventowej będą możliwe do kupna po późniejszym ich odblokowaniu ?

Trochę nie fair dla graczy, którzy poświęcają czas na zdobycie jej.

Administracjo, proszę o odpowiedź :)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Zamiast pierników i lukrecji wypadają mi pomidory i kartofle, taki fit kalendarz adwentowy w tym roku czy to tylko u mnie.
 
Zamiast pierników i lukrecji wypadają mi pomidory i kartofle, taki fit kalendarz adwentowy w tym roku czy to tylko u mnie.

Taki "fit kalendarz" funkcjonuje w grze już od dwóch czy trzech lat ;) Zmiana słodyczy na warzywa nastąpiła po wprowadzeniu serii zadań "Duch Świąt", gdyż produkty wypadające z kalendarza są potrzebne do jej ukończenia. Na pocieszenie w kilku okienkach zamiast pomidora czy ziemniaka znajdują się skrzynie z przedmiotami np. drewniane pudełko lub skrzynia z rupieciami. Świąteczne wzmocnienia otrzymuje się tylko z prezentu, który wypada 24 grudnia.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Czy to prawda, że w tym roku, podczas wyprzedaży świątecznej, jedyne możliwe zakupy to te dzięki bryłkom i $ ?
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Prawie wszystkie te Wasze 'nowe' wzmocnienia, to istne śmieci ...
Wzmocnienia typu +50pkt czy tam 100pkt pracy powinny mieć licznik trwania przez np. godzinę, półgodziny albo 15 minut :) a nie użyć 5 w grze gdzie klika się prace po 15sek :D
Na starszych światach, wystarczy założyć przeciętny set i już ma się wszystkie prace dostępne :0
Wzmocnienia z expem, kasą i prędkością akurat na + [o_O]
No i ten nowy set, żyd się ucieszy hahahaha!
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
odpowiem Ci tak jak zwykle TWT ;) z czasem ich formułki poznasz na pamięć

Odpowiedzi, wybierz, która Cię satysfakcjonuje
A)Dzień jeszcze trwa.
B)Przepraszamy, lecz pojawiły się problemy w wprowadzeniu aktualizacji. Próbujemy je naprawić i wprowadzić aktualizację jak najszybciej.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
A ja odnośnie troszke innej ?aktualizacji? ?zmiany?...

Jak wygladaja zmiany w procedurze wreczania nagrod za konkursy ?
Dia de los muertos dawno za nami, a odpowiedzialny za to admin zniknal i nie ma zadnej informacji co dalej...
 
Nie mam konta na becie, ale śledzę tamtejsze forum. Tam również informacja o aktualizacji pojawiła się w poniedziałek, ale szczegółowa informacja o wyprzedaży bożonarodzeniowej, we wtorek (co każe przypuszczać, że sama wyprzedaż została wprowadzona we wtorek). U nas pewnie będzie podobnie i zarówno wyprzedaż jak i nowa seria zadań pojawią się jutro.
Co do cyrku, na wielu światach, już od kilku dni on trwa, więc może być tak, że nowe nagrody będą możliwe do zdobycia dopiero z kolejnym jego otwarciem.
Zaznaczam, że to tylko moje domysły :p Przydałoby się w temacie o aktualizacji więcej szczegółów i dokładnych dat...
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
co za problem podać, że aktualizacja będzie wieczorem? albo kiedy wyprzedaż się zaczyna? Katastrofa....
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Mam wrazenie, czy kazda aktualka od kilku wstecz jest magicznie "opozniona".
Jak sie nie wyrabiacie, to nie wprowadzajcie ludzi w blad po raz kolejny pod rzad.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Zawsze chociaż dawaliście info o zmianie daty aktualizacji... Gratulacje za zrobienie tylu ludzi w bambuko! :D I to tuż przed świętami :DDD
 
Do góry