Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33051

Gość
Gość
Odnośnik o świątecznej wyprzedaży z głównej strony gry przekierowuję nas (przynajmniej mnie) pod stronę, pod którą występuje błąd
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Po co znów rozdzielacie na płcie przedmioty z loterii, chyba oktoberfest pokazał jednoznacznie że to poroniony pomysł. Naprawdę mam kupować rzeczy ok. 10x drożej tylko dlatego że nie mam samicy w awatarze, ani jak tego zmienić. Jeśli są to rzeczy wartościowe tak jak wtedy bawarskie noże i deski, te różnice cenowe to przepaść nie do przeskoczenia, puknijcie się w łby. xD
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
The West- gra gdzie liczy się 20h siedzenai na cyrku, bo możesz dostawać potki, bo aktualkę cyrku tworzył idiota. No cóż XD
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
julo8! muszę powiedzieć że się ubawiłam przy Twoim poście :DDD
i nie bądź takim pesymistą z tymi cenami może nie będzie tak źle, w końcu to nie jest ani zestaw fortowy ani pod przygody
 

DeletedUser32220

Gość
Gość
Gdzie jest ta nowa seria zadań, gdzie się ona rozpoczyna? Czy nadal jej nie ma? :v
 
Dostaniemy jakiegoś ss jak będzie wyglądał podział nowych nagród w cyrku?
Mam nadzieję,że nie będzie to wyglądało tak jak na becie.

Kiedy w końcu wejdzie nowe zadanie?
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
Nagrody w cyrku można było już zobaczyć na niektórych światach na których pojawił się cyrk.
Było to około 18-19 grudnia. Osobiście miałam cyrk na trzech światach - Huron, Luizjana, Muscoth. Cyrk został zaktualizowany jeszcze przed wyprzedażą.
 
"Nowe nagrody w cyrku będą przy następnym otwarciu cyrku. " taką odpowiedz dostałem od Szeryf Cień 2017-12-19 16:52:34
Miało nie być a jednak były ,całe TWT
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
"Nowe nagrody w cyrku będą przy następnym otwarciu cyrku. " taką odpowiedz dostałem od Szeryf Cień 2017-12-19 16:52:34
Miało nie być a jednak były ,całe TWT
Nie wiem co miało nie być. Ja mówię to co sama widziałam w grze bo losowałam. Mogę jedynie pokazać kilka nagród które wylosowałam. Niestety nie mam ich wiele bo to była końcówka cyrku. Pamiętam tylko tyle że na muscoth udało mi się wylosować skrzynie Doca. Jeśli jesteś zainteresowany tym co wylosowałam oprócz tego to zapraszam priv.
 
"Nowe nagrody w cyrku będą przy następnym otwarciu cyrku. " taką odpowiedz dostałem od Szeryf Cień 2017-12-19 16:52:34
Miało nie być a jednak były ,całe TWT

Tak, były na niektórych światach, przez cały jeden dzień. Póki co wygląda to tak jak na becie, czyli masz większą szansę na wylosowanie napoju zapomnienia, potki z exp lub skrzyni z całym setem bądź broniami, niż na wylosowanie waty cukrowej, popcornu czy innej nowej rzeczy :p
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nowe nagrody w wędrownym cyrku pojawią się od jego nowego otwarcia.

Tak wracając, specjalnie olałem cyrk na musco i innych światach gdzie jeszcze trwał, żeby oszczędzić oup bo i tak wielkie G by wypadło, bo posłuchałem się Twoich słów a potem się jednak okazało, że cichaczem jednak aktualka cyrku weszła jak jeszcze trwał. ŻADNEGO INFO NA FORUM O TYM
Teraz pytanie, czy to perfidne wprowadzanie graczy w błąd, czy co ?

Jeden admin jedno, drugi drugie jakbyście nie mieli ze sobą żadnego kontaktu na TS/Skype.

Żadnych odpowiedzi precyzyjnych odpowiedzi, które rozwiewają wątpliwości graczy, tylko "zachowajcie cierpliwość. kiedyś to o czym piszecie się wydarzy".
Ostatnie miesiące to żenada w tym co zespół TW robi:
-ciągłe "niespodziewane błędy" aktualek,
-eventy kończące się przed czasem
-brak odpowiedzi zwrotnych od was (dobra, jakieś są po kilku dniach)
-Po co admini na serverach pytają się o pomysły do gry, skoro potem posty wiszą jak duchy na forum i się z nimi nic nie dzieje ?

I taka propozycja, wg. mnie na przyszłość powinniście być bardziej precyzyjni z datami wprowadzania aktualek i włączaniem, powiedzmy serii zadań, jeśli jest ona o kilka dni, planowo, opóźniona. Nie byłoby takich zamieszek na forum, gdyż większość graczy myślała, że całość aktualki uruchomiona zostaje jednego dnia :)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
-Po co admini na serverach pytają się o pomysły do gry, skoro potem posty wiszą jak duchy na forum i się z nimi nic nie dzieje ?
a to jest ktoś taki wgle? :X wchodzą na salony? o_O szok!
to fartowny świat widzę, bo na S1 to już od wieków żadnego TWarzowca nie widziałem :X


pewnie dlatemu, że czasu nie mają, muszą przecie tyle ogarniać ;( biedne TWT ;(
i forum i support ;(
ja nie wiem, jak tak "moszna" :/ i jeszcze gracze ciągle męczą parówczaki :X
jajcarze jedni!

:D
 
Do góry