Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nachapały się dolarów/złotówek i uciekli. Jak cyganie po pewnym czasie egzystowania na danym terenie :p
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
A teraz tak na serio. Miłym gestem ze strony ekipy TW byłoby zamieszczenie jakiejkolwiek notki o wyłączeniu cyrku. Ja wiem, że graczy macie głęboko od jakiegoś czasu, ale chociaż sprawiajcie pozory, że interesuje Was nasze zdanie, czy chociażby fakt, że gracze chcieliby być informowani o zmianach w grze
 

DeletedUser33398

Gość
Gość
Powinni teraz dać rekompensate za to co zrobili, Luizjana ledwo co miała cyrk 12h ? a inne swiaty wypchały się tymi potkami a kasy pewnie mają tyle, że szkoda gadać....
 

DeletedUser33357

Gość
Gość
A co z produktami, które złożyłem na bf do budowy cyrku, która się nie zakończyła?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Zawiesiliśce cyrk i przy okazji moje konto chyba. Przy logowaniu występuje przeciążenie, nic nie mogę zrobić. Raczej napisanie ticketa też nie wchodzi w grę :/
 
Zabranie cyrku powinno skutkować zwrotem produktów włożonych w rozbudowę, to minimum.

Skoro teraz ocenili że cyrk jest zły, jest błąd, to serwery powinny zostać zrestartowane do chwili sprzed pierwszej edycji cyrku by przywrócić stan sprzed "błędu" bo niby dlaczego obecnie gracze nie mogą korzystać z cyrku a są osoby, które zdobyły MEGA profit z niego ... czy te osoby dostaną bana za wykorzystanie błędu w grze do zdobycia przewagi?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Zabranie cyrku powinno skutkować zwrotem produktów włożonych w rozbudowę, to minimum.

Skoro teraz ocenili że cyrk jest zły, jest błąd, to serwery powinny zostać zrestartowane do chwili sprzed pierwszej edycji cyrku by przywrócić stan sprzed "błędu" bo niby dlaczego obecnie gracze nie mogą korzystać z cyrku a są osoby, które zdobyły MEGA profit z niego ... czy te osoby dostaną bana za wykorzystanie błędu w grze do zdobycia przewagi?

Dobrze piszesz.

Jednak minimalna szansa, że ktokolwiek z supportu się wypowie w odpowiedzi na Twój wpis.
Jeszcze mniejsza, że zrobią tak jak piszesz.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Zabranie cyrku powinno skutkować zwrotem produktów włożonych w rozbudowę, to minimum.

Skoro teraz ocenili że cyrk jest zły, jest błąd, to serwery powinny zostać zrestartowane do chwili sprzed pierwszej edycji cyrku by przywrócić stan sprzed "błędu" bo niby dlaczego obecnie gracze nie mogą korzystać z cyrku a są osoby, które zdobyły MEGA profit z niego ... czy te osoby dostaną bana za wykorzystanie błędu w grze do zdobycia przewagi?
bana nikt nie powinien dostawać, bo za co ? ale produkty powinni oddać, jak również powinni zabrać wszystkie profity graczom. Osobiście uważam, że nie powinno tak być jak było że 250 obli w 1 kategorii. Można losować bez końca i łapać eliksiry na expa. Po co wtedy cokolwiek robić w grze? Nic tylko losować i chapać ile wlezie . Gra nie miałaby sensu. Nikt by nie chodził na bitwy, nikt by nie pracował,bo wszystko byłoby w cyrku. No może pojedynki by coś ruszyły w końcu, bo u nas dno jest jeśli idzie o akywnść.
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Dlaczego mieliby zabrać wszystkie profity graczom? Jak to sobie wyobrażasz?
Klikanie cyrku też zabrało trochę czasu, można było zbić na tym dużo kasy i doświadczenia i zrozumiałbym zabranie nagród graczom, gdyby w cyrku występowałby błąd tylko u niektórych osób. Ale był on dostępny dla każdego, tak jak klikanie pracek czy chodzenie na bitwy. Gdyby zabrano mi to co wyklikałem z cyrku czułbym się poszkodowany - nie robiłem niczego co byłoby niezgodne z regulaminem gry i każdy gracz mógł robić to co ja - klikać cyrk. Ponadto nikt z góry nie informował o tym, że cyrk jest wadliwy i że będzie on jeszcze modyfikowany. Od sprawdzania czy coś nadaje się do serwerów jest beta the westa, do nas powinna trafiać ustabilizowana wersja już ze zbilansowanymi aktualizacjami.
Nie wyobrażam sobie jakby miało wyglądać cofnięcie nagród za cyrk, osobiście na jednym ze światów miałem około 5000 losowań, wszystko spieniężyłem za część kasy kupiłem eq, część kasy poszła na wymianę z innymi graczami. I jakoś nie widzę tego, aby ta kasa/eq zniknęła z mojego konta the westowego.
Nie wyobrażam sobie również, aby cofali serwery do stanu sprzed wprowadzeniem cyrku, bo minęło całkiem sporo czasu i w tym czasie ludzie spędzali również czas na kilkaniu pracek, podbijaniu rankingu pvp pojedynkując się z innymi, podbijaniu rankingu bitew fortowych chodząc aktywnie na bitwy itd.

Wiem, że teraz jakakolwiek decyzja byłaby podjęta, to znajdzie się jakaś grupa poszkodowanych, ale nie dajmy się zwariować. Cyrk był dostępny dla każdego, nagrody dla wszystkich były takie same i każdy mógł z tego korzystać. Osobiście jestem zadowolony z tego, że cyrk w nowej formie został zdjęty, czekam, aż zostanie sensownie zmodyfikowany i wejdzie z powrotem do gry w atrakcyjnej formie, która nie zaburzy ekonomii gry. Ale łosie, które przespały nowy cyrk nie powinny mieć pretensji do graczy, którzy go dobrze wykorzystali oczekując, że zostaną im zabrane wszelkie nagrody.
 
Do góry