Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser18715

Gość
Gość
Dlaczego mieliby zabrać wszystkie profity graczom? Jak to sobie wyobrażasz?
Klikanie cyrku też zabrało trochę czasu, można było zbić na tym dużo kasy i doświadczenia i zrozumiałbym zabranie nagród graczom, gdyby w cyrku występowałby błąd tylko u niektórych osób. Ale był on dostępny dla każdego, tak jak klikanie pracek czy chodzenie na bitwy. Gdyby zabrano mi to co wyklikałem z cyrku czułbym się poszkodowany - nie robiłem niczego co byłoby niezgodne z regulaminem gry i każdy gracz mógł robić to co ja - klikać cyrk. Ponadto nikt z góry nie informował o tym, że cyrk jest wadliwy i że będzie on jeszcze modyfikowany. Od sprawdzania czy coś nadaje się do serwerów jest beta the westa, do nas powinna trafiać ustabilizowana wersja już ze zbilansowanymi aktualizacjami.
Nie wyobrażam sobie jakby miało wyglądać cofnięcie nagród za cyrk, osobiście na jednym ze światów miałem około 5000 losowań, wszystko spieniężyłem za część kasy kupiłem eq, część kasy poszła na wymianę z innymi graczami. I jakoś nie widzę tego, aby ta kasa/eq zniknęła z mojego konta the westowego.
Nie wyobrażam sobie również, aby cofali serwery do stanu sprzed wprowadzeniem cyrku, bo minęło całkiem sporo czasu i w tym czasie ludzie spędzali również czas na kilkaniu pracek, podbijaniu rankingu pvp pojedynkując się z innymi, podbijaniu rankingu bitew fortowych chodząc aktywnie na bitwy itd.

Wiem, że teraz jakakolwiek decyzja byłaby podjęta, to znajdzie się jakaś grupa poszkodowanych, ale nie dajmy się zwariować. Cyrk był dostępny dla każdego, nagrody dla wszystkich były takie same i każdy mógł z tego korzystać. Osobiście jestem zadowolony z tego, że cyrk w nowej formie został zdjęty, czekam, aż zostanie sensownie zmodyfikowany i wejdzie z powrotem do gry w atrakcyjnej formie, która nie zaburzy ekonomii gry. Ale łosie, które przespały nowy cyrk nie powinny mieć pretensji do graczy, którzy go dobrze wykorzystali oczekując, że zostaną im zabrane wszelkie nagrody.
Nie był takie same. Na jednym świecie w 1 kategorii były koperty 250 obli 100 obli, eliksiry na resek, napoje expa. A u mnie np śmieci typu wzmocnienia. Więc ja i inni gracze mogą czuć się pokrzywdzeni. W jeden dzień można było zarobić majątek
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nie był takie same. Na jednym świecie w 1 kategorii były koperty 250 obli 100 obli, eliksiry na resek, napoje expa. A u mnie np śmieci typu wzmocnienia. Więc ja i inni gracze mogą czuć się pokrzywdzeni. W jeden dzień można było zarobić majątek
Jak u sąsiada znajdą zakopane złoto, to też powiesz, że nie może z niego skorzystać, bo ty nie masz u siebie czegoś takiego?
 
Nie był takie same. Na jednym świecie w 1 kategorii były koperty 250 obli 100 obli, eliksiry na resek, napoje expa. A u mnie np śmieci typu wzmocnienia. Więc ja i inni gracze mogą czuć się pokrzywdzeni. W jeden dzień można było zarobić majątek

W czym był problem żebyś założył konto na jednym ze światów na którym akurat był fajny cyrk, poklikał, zarobił parę skrzynek z setami i przerzucił kasę na Twój główny świat? Na dakocie też były dosyć słabe cyrki w porównaniu np do hurona ale nie narzekam bo też trochę expa i kasy wpadło a odrobiłam to sobie właśnie na huronie. Zwykła loteria co gdzie wypadło, trzeba to brać na chłodno i żyć dalej, chyba że jesteś typem, który rozwala klawiatury o blat biurka kiedy mając 50% szans nie trafi nagrody. To tylko gra ;)
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
"Coś się, coś się popsuło (...)" nie wiem jak na innych światach ale na jicy w raporcie z bitwy w tabelce nie ma ilości krytów (już sprawdzałem to nie tylko u mnie) a także śpię w koszarach po bitwie nagle rapek że w pvp zostałem omdlony... gdzie dziś nie miałem żadnego pvp, nie wiem o czymś czy powoli zostaje wprowadzana aktualizacja ? :D
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
niektórym działa niektórym nie, bez wzgledu na przeglądarke :/ dziwne o_O
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Ilość śnieżek do zdobycia będzie ograniczona, czy ile złapiesz tyle masz?
 
Na becie maksymalnie można znaleźć 40 śnieżek. Dodatkowo, po znalezieniu tych 40, otrzymujemy osiągnięcie, więc mamy dzięki temu w grze swego rodzaju licznik, ile już zebraliśmy.
Nie wiadomo jak to będzie wyglądało u nas, ale obstawiam, że podobnie.

Taka mała uwaga niezwiązana z pytaniem (nie wiem, gdzie indziej mogłabym to napisać): w ostatnim ogłoszeniu na forum odnośnie bitwy na Gallifreyu, zamiast jutrzejszej daty, jest ta sprzed tygodnia :)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
A ja chciałem zapytać o zadanie Magiczny Świat. Ono weszlo zdaje się dzisiaj (poprawcie mnie jeśli się mylę). Czy ma ono ramy czasowe, czy jednak mogę zaczekać do następnych świąt (bo głupio tak po miesiącu robić zadanie o tej tematyce)?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A ja chciałem zapytać o zadanie Magiczny Świat. Ono weszlo zdaje się dzisiaj (poprawcie mnie jeśli się mylę). Czy ma ono ramy czasowe, czy jednak mogę zaczekać do następnych świąt (bo głupio tak po miesiącu robić zadanie o tej tematyce)?

Zacytuję treść aktualizacji 2.70:

Linia zadań "Magiczny Świat" jest niedostępna.
Linia zadań nie była dostępna. Teraz możliwe będzie wykonanie zadań aż do marca.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
nagrody za mistrzostwa miały wejść z aktualką ,,,coś ,,,ktoś wie ??
 
Do góry