Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Suchy tylko razem z Hardinem ork dostał dobry zestaw Butcha. Fusek my gramy w to samo? Co znaczy strzelec bez uniku? to lepiej od razu się rozebrać. Ork ma teraz kompletny zestaw cech SU, Refa i Odporkę nawet taktykę mu dali i trochę zaskoku. Strzelec dostał strzelanie cel i zaskok bez obrony- tragedia.

Równie dobrze build pod sam unik i ten set ;)
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
S11 to zamykany świat, który będzie zamknięty za parę chwil. Dlaczego tak uważam?

Do tej pory jedyna większa aktywność na s11 była podczas loterii, gracze inwestowali w bryłki aby wygrać loterie i zdobyć set za 200-300 losowań oraz użyć migracji. Brak możliwości wygrania setu = brak potrzeby zakupu bryłek = serwer nierentowny = serwer usunięty.

Oczywiście mogę się mylić i s11 był trzymany w fazie zamykania z szacunku dla graczy a nie wydawanych przez nich tam bryłek :D
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
zamiast pisać kolejne dziurawe i bezbeckie skrypty na prima aprilis może zajmijcie się połataniem tych w wielkanocnych zadaniach xD ja się zastanawiam czasem kto jest głupszy, inno games, czy ja, że nadal w to gram
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
jeszcze ta, następna a potem jeszcze jedna loteria, hajs będzie się zgadzał i świat zamkną. Chociaż nieee... jak się hajs będzie zgadzał, to nie zamkną :D
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Czytaj ze zrozumieniem. Jak ma się hajs zgadzać jeżeli nie można wygrać loterii?

"Na koniec eventu gracz z najdłuższą passą wygranych pojedynków z bandytami otrzyma specjalny zestaw broni. Pamiętajcie, że na każdym świecie zestaw otrzyma tylko jeden gracz zajmujący pierwsze miejsce. Ten zestaw nie będzie dostępny dla graczy na zamykanych światach. "
 
W końcu doczekamy się poprawy bonusów złotego setu
https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-75.3294/#post-34762
W końcu doczekamy się poprawy bonusów złotego setu,szkoda,że tylko po jedym elemencie na aktualizację,ale najważniejsze,że poprawiajają. :)

Niech ktoś połączy posty <<<<<< (usuńcie jak połączycie)
złoty set.png
Prawdopodobne nowe bonusy złotego setu oraz nowe awatary.


//Połączono posty, dodano spoiler. Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33051

Gość
Gość
Czy przebieg samego spotkania będzie możliwy do odsłuchania dla zwykłego śmiertelnika BEZ jakichkolwiek cięć czy ingerencji w jego tok? Jak wiadomo, nie każdy mógł się załapać, ale są osoby, co chciałyby się dowiedzieć, co było tam omawiane; jakie tematy były poruszane.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Streszczenie ze spotkania:
Czemu na musco nie pojawiają się admini?

Admini siedzą w Hamburgu
sheep.gif
, na serwerach pojawiają się operatorzy gry :) Często jest tak, że operator nie może poświęcić całego dnia by rozdawać Wam kody i odpowiadać na pytania ,,kiedy następna loteria". Są przypadki, że admini pojawiają się w późnych godzinach nocnych lub z samego rana. Jeśli macie jakieś pytania związane z grą to chyba najlepiej zadać je na forum gry lub w ticketach to supportu. Kody są też do zdobycia w konkursach na Dzienniku The-Westa.

Sprawa kradzieży w grze.

Podkupowanie przedmiotów na targu nie jest kradzieżą! Złodziejstwem możemy nazwać przypadek jeśli ktoś włamie Ci się na konto i przeleje sobie $, odda ekwipunek itp.

Pamiętajcie również by nie wyzywać nikogo od złodziei bo za to mogą być punkty karne :) Screeny nie są dowodami (można je łatwo przerobić).

Podobno IG ciągle pracuje nad rozwiązaniem tego problemu poprzez wymiany między graczami bez udziału targu światowego/sojuszu/miasta. Kiedy to będzie dostępne? No nie wiadomo...
Więcej na blogu DzikiTW

Proponuje by następne spotkanie miało opcje nagrywania oraz streamowania (chętne osoby będą mogły dokładnie prześledzić co się na nim działo) :)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
E, doszły do mnie słuchy że na spotkaniu zakazaliście sobie skryptów dotyczących odnajdywania złotych prac, to teraz kilka pytań.

  • Kiedy to weszło w życie i dlaczego nie było o tym słuchu na forum, Wojcieszy udostępniał gdzieś stronę z "legalnymi" skryptami, na której pojawił się właśnie wyżej wspomniany, dlatego uznałem że to jakaś nowa sprawa?
  • Jak stoi sprawa z odpowiedzialnością za korzystanie z takiego skryptu, czy osoby które ściągnęły i zainstalowały go przed "delegalizacją" mają nadal z niego korzystać bo wasze widzimisię nie działa wstecz czy odinstalować?
  • Najpierw byście o tej zmianie oficjalnie poinformowali czy przylepili punkty karne jak to macie w zwyczaju? Dodanie to tematu Wojcieszego plakietki "niedozwolone" ma dosyć mały zasięg, a już na pewno nie dotrze do osób które już ten skrypt posiadają.
  • "Legalny skrypt - skrypt, który nie zastępuje funkcji premium; nie jest botem (automatycznie ustawia dane czynności, np. prace." - lubrzan 2016; Co się w tej kwestii zmieniło i czemu forum nadal wprowadza ludzi w błąd?
 

DeletedUser33492

Gość
Gość
Jeszcze co do skrypta na złote pracki, to jeżeli ktoś ma czas szukać pracek odpowiednich po kilka godzin, proszę bardzo. Ja nie mam.

Dziękuje, Pozdrawiam :)
 
Do góry