Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33051

Gość
Gość
prototyp rzeźby nie ma grafiki. Tak miało być?
Ninot także
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
!oooooo!
  • - To zadanie jest dostępne jedynie od 18.03.2019 od 08:00 godziny do 18.03.2019 do 10:00 godziny.
  • - Kamień 0/10
  • I;)
  • kupie zestaw do klejenia detek
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
kumulacja tych błędów. Zaraz okaże się, że błędem jest również dalsza wiara w usprawnienie TW
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Szybko, wstawaj! Tak też powiedział mój stary przyjaciel, kiedy chciał mi pokazać tę imprezę.::P

Jest takie powiedzenie, że najlepszym sposobem, aby obudzić wszystkich są fajerwerki. Potrzebujemy kilku rzeczy do tego. Mogę na Ciebie liczyć? :))
Potrzebuję krzemieni i oczywiście dynamitu oops!
To zadanie jest normalnie w przenosni i doslownie adekwatne
flame!!
 
Bez kitu xD od czego jest ta beta? Bo odkąd gram wszystkie błędy, które są już tam zaobserwowane są przenoszone do normalnych serwerów i dopiero wtedy jest coś ogarniane.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Wiem jedno, nie ma co się czepiac polskiej ekipy, pracują i robią co mogą, wina leży po stronie partaczy na serwach testowych, tam się nie spiesza i olewają wszystko, a jeśli im ta zwrócisz uwagę to Ci odpowiedzą spadaj grać na serwery międzypaństwowe, blednę kolo.
Milego dnia WszystkimI;)
ps, nie mylic z serfer partaczyBOOM!!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Potrzebuję krzemieni i oczywiście dynamitu!
Chyba krzemieni a nie kamieni .
Tak winka z treści zadania.
Tak, chodzi o krzemienie, a nie o kamienie, niestety doszło tam do błędu i na ten moment nikt nie zrobi tego zadania dopóki błąd nie zostanie usunięty.

A teraz takie małe podsumowanie, gdyż chcę ten link powrzucać jako temat na saloonach:

1) W powtarzalnej wersji zadania "Brewing bad" znajduje się błąd, który sprawia, że nie widzimy drugiego zadania u zleceniodawcy (u Heisenzwerga nie widzimy zadania Jesteś prawdziwym kucharzem?). Błąd dotyczy tylko wersji powtarzalnej zadania.
2) W zadaniu "Płonące duchy przeszłości" brakuje paru grafik nowych przedmiotów, a także nazwy przedmiotów (przynajmniej jednego) są błędne.
3) Jeden z itemów z zadania "Płonące duchy przeszłości", grzebień miał być dla płci żeńskiej, niestety został mylnie przypisany do płci męskiej, dlatego wszystkie kobiety nie przejdą tego etapu dopóki błąd nie zostanie usunięty.
4) Znowu w zadaniu "Płonące duchy przeszłości" w queście Szybko, wstawaj! znajduje się błąd w wymaganiach do tego zadania. Zamiast przedmiotu Kamień (który jest bronią fortową) powinny być krzemienie, tak jak jest napisane w treści zadania.

Wszystko zostanie naprawione tak szybko jak to tylko możliwe. W wypadku zadania Brewing bad jego termin wykonania zostanie przedłużony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10104

Gość
Gość
Ta gra zdycha więc olewają nas. Programiści pracują nad innym dochodowym projektem a tu trzecia liga. Był czas przywyknąć :D W zadaniach nawet nie umieścili rozpoznawania płci (chyba że to zostawili dla przebierańców :D)
 

DeletedUser31047

Gość
Gość
A kiedy podniesiecie poziom leveli bo 150 to już każdy ma :p Potrzeba nowej rywalizacji panowie i panie.
 

DeletedUser2757

Gość
Gość
Tylko żeby zdążyli do 7.04. bo takie tempo pracy (naprawy) nie wróży nic dobrego.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Do góry