Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33988

Gość
Gość
Pytanie mam dotyczące ksiąg receptur... Lecą może z nich już nowe przepisy?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kurtka Nicka nowy item na sw1 na targu a tu nic od tw info że nowe coś jest ,,,święta juz są z nowym eq ?
To nowy zestaw który wchodzi wreaz z nowymi workami. Ktoś miał szczęście i dorwał z zadania worek z tego roku i miał kolejny raz szczęście że wpadł mu nowy item, choć założę się, że już to wiesz :)
W razie czego zostawiam link https://forum.the-west.net/index.php?threads/holiday-sale-2019.58601/#post-771821
I coś jeszcze. Wedle ogłoszenia nie ma możliwoości zdobycia itemow z tegorocznej dia de los muertos, a torby będą tylko z lat 2019, 18, 17, 16 (czyli jeśli ktoś chciał spróbować zdobyć z torby 2015 jadowitego węża czy miecze świetlne to nie da rady).
Choć widziałem screena z itemem skrzyni z dia de los muertos 2019, ale na becie nie widziałem tej skrzyni w shopie.
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
@Lenka222
2 pytania

1. na becie potki resskilu są po 10 obli ,czy tu tez beda po tyle?
2.jaki jest powód ze sety z dia de los muertos nie będą na wyprzedaży? po co są jeszcze pojedynki jak na każdym kroku forty są faworyzowane?
 

DeletedUser30517

Gość
Gość
Potki reskilu po 10oup są tylko na becie i u nas nie będziesz miał takiej ceny.
Powód, że nie ma setów z Dia de los muertos jest taki, że za mało wydałeś bryłek w czasie trwania tego ewentu, więc nie będzie ich w workach, które są też za oup, czyli w sumie prawie za darmo.
 
IG w swej pazerności postanowiło ukarać graczy, że nie wydali kasy na kolejny set.
Sprytne! Ukarali nas za to, że nie daliśmy się po prostu po raz kolejny wydym@ć. Tej techniki marketingu nigdy nie pojmę, ale IG gratuluję nowatorskiego podejścia do Klienta.
 
Fakt na DDLM nie udało im się wyciągnąć kasy z graczy. Tylko poczekać aż znowu rzucą jakieś itemki za bryłki a bryłkarze się rzucą jak szczerbaty na suchary :uuu)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Potki reskilu po 10oup są tylko na becie i u nas nie będziesz miał takiej ceny.
Powód, że nie ma setów z Dia de los muertos jest taki, że za mało wydałeś bryłek w czasie trwania tego ewentu, więc nie będzie ich w workach, które są też za oup, czyli w sumie prawie za darmo.
IG w swej pazerności postanowiło ukarać graczy, że nie wydali kasy na kolejny set.
Sprytne! Ukarali nas za to, że nie daliśmy się po prostu po raz kolejny wydym@ć. Tej techniki marketingu nigdy nie pojmę, ale IG gratuluję nowatorskiego podejścia do Klienta.

Już rok temu miało nie być, ale jakoś gracze przebłagali IG. Tak samo dwa lata temu. W tym roku jak widać, albo gracze nie chcieli przebłagać, albo nie przebłagali

1. na becie potki resskilu są po 10 obli ,czy tu tez beda po tyle?
Bo to jest ich oficjalna beta i tam testują coś zanim wejdzie na oficjalne serwery, dlatego tam tylko tyle kosztują, to że my mamy dzień wcześniej każdą aktualkę (ale dzień wcześniej względem innych ogicjalnych, narodowych marketów) ich nie interesuje i nam takiego statusu bety nie dadzą.

Dzięki fusek za info ..odwalasz robote za inno
A szczerze to nie za bardzo. Zobaczyłem na czacie sojuszu, że ktoś już o tym napisał, zatem poszukałem na forum innej narodowości informacji, znalazłem i potanowiłem się podzielić, ot co. Niestety u nas dowiadujemy się dość późno kiedy startuje, ale to nie mój problem.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Na serio? Set kompletnie nieulepszony z tego eventu potrafi totalnie zniszczyć gracza z hamem na 3^ z wyższym lvlem. Pazerność totalna bo tak naprawdę DDLM jest jednym wielkim wydojeniem bryłek (w przeciwieństwie do poprzednich eventów nie ma skrzyń które dają pełne sety oraz certyfikatów jazdy konnej oraz jest najbardziej losowy z powodu mechaniki kart) i worki były jedyną nadzieją dla graczy niepłacących aby zdobyć jakiś set bez bryłkowania z niego. Zaś teraz to IG pokazało, że $>gracze, reputacja.

I z tego powodu mamy jeszcze większą przepaść pomiędzy graczami wydającymi kase a tymi co tego nie robią. Po pierwsze gracze z DDLM mają o wiele większą przewage z powodu lepszych statów ubrań.

Niektórzy powiedzą pewnie ,,dobra ale przecież to można z targu po 2 tygodniach kupić" a no prawda problem w tym że na tym tylko jeszcze bardziej dorabiają gracze wydający kase gdyż to oni mają najwięcej części tego setu podczas gdy cała reszta tak naprawdę może liczyć tylko na szczęście co już jest drugim punktem. Dodając do tego wyrzucenie z worków setów bogatsi się jeszcze bardziej bogacą z powodu mniejszej ilości ubrań u niepłacących. Powoduje to wzrost zysków u płacących z powodu inflacji danego towaru najlepszej jakości którego oni mają najwięcej co jest wypadkową dwóch pozostałych punktów.

I pozostaje także kwestia tego, że raczej trudno będzie znaleźć tak cały zestaw kowbojki lub vaquerro więc samo uzbieranie tego setu z targu będzie problemem, a znalezienie tego w przystępnej cenie to zupełnie inna bajka.
 
Inside the shop, in addition to some of the chests and bags from the last few years, you'll also find several new chests, each containing a range of set items:
W shopie, w dodatku do kilku skrzyń i toreb z lat poprzednich, znajdziesz również nowe skrzynie, każdą zawierającą określone elementy:

Nawet całego komunikatu nie raczyliście przetłumaczyć? xD
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
inno pokazuje jak być firmą która ma wywalone w graczy w czasach gdzie np fortnite robi aktualki POD graczy jak im cos nie pasuje to sie to poprawia bo przecież gry są dla graczy , ale Inno ma wywalone na to bo zawsze znajdą sie osoby jak Ken KLOC i wydadza hajsik na bryłki

wyprzedaż przedmiotów z loterii pomijając te za bryłki :D :D :D to pozdro
 
Inside the shop, in addition to some of the chests and bags from the last few years, you'll also find several new chests, each containing a range of set items:
W shopie, w dodatku do kilku skrzyń i toreb z lat poprzednich, znajdziesz również nowe skrzynie, każdą zawierającą określone elementy:

Nawet całego komunikatu nie raczyliście przetłumaczyć? xD
Przecież to jest właśnie ten sam tekst, przetłumaczony :rolleyes:. Pewnie przypadkiem została też linia po angielsku.
 

DeletedUser33983

Gość
Gość
okazji na ulepszenie lassa lucilli była masa (quest od 30 lvl wiec masa osób zrobiła mulciaki po lasso) + wyprzedaż lucilli na black friday

ale eq pod pvp nie ma możliwosci skompletować a co dopiero ulepszyć ;d

ale co tam ,ważne ze na fortach biegają ludzie w broniach +4
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
to jest jedyna loteria w której absolutnie wszystko zależy od szczęścia, ktoś losując 2x dziennie może se ulepszyć set na 1^, a kto inny może tylko aksamitki dostać przez całą loterię, może jakiś tęgi mózg z twt mi wytłumaczy co się wydarzyło i dlaczego, bo to chyba przekracza moje zdolności pojmowania
 
Do góry