Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser1404

Gość
Gość
Co się dzieje? (Ten bez imienia)
  • - Utworzone plakaty - listy gończe: 0/5
  • - Poszukiwani, którzy zostali schwytani: 0/5
  • - Zabici przeciwnicy: 0/5
to zadanie ma widełki czasowe ?
 

DeletedUser31437

Gość
Gość
Kiedy twórcy gry zamierzają dodac hp do setów dla strzelca w pojedynkach? zrobie jeden pojedynek i jak nie omdleje to musze od razu uzywac tych mikstur na hp. Różnica między "orkiem" a "strzelcem" jest ogromca na korzyśc "orka", dla mnie to jest jedyny aspekt gry który mnie w tej grze jeszcze trzyma, jak sie nie zmieni to adios companieros :)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Kiedy twórcy gry zamierzają dodac hp do setów dla strzelca w pojedynkach? zrobie jeden pojedynek i jak nie omdleje to musze od razu uzywac tych mikstur na hp. Różnica między "orkiem" a "strzelcem" jest ogromca na korzyśc "orka", dla mnie to jest jedyny aspekt gry który mnie w tej grze jeszcze trzyma, jak sie nie zmieni to adios companieros :)
nie tylko do setów dla strzelca. ja dając większość cech w siłe ledwo mam 4k hp na 140 poziomie. I dobra ktoś może powiedzieć że to moja wina bo wziąłem złą klase postaci która ma słabe bonusy pod pvp ale co z tego jak ta postać, którą wybrałem była nawet przez gre reklamowana jako klasa pod to więc ogólnie się myślało że jest najlepsza (szczególnie jak zaczynałem 1 raz i nie wiedziałem jak ważne są umki w taktyce i hp). I tak naprawdę każdemu setowi pod to przydałyby się jakieś umki w hp, bo strzelec i inny koleś z bronią białą musi zawsze marnować swoje pkt umiejek na to lub musi wziąć siodło livinga lub innego hombre aby nie zginął na 2 strzały.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Trochę tak
Prawda jest taka, że dla mnie West zatrzymał się wraz z wprowadzeniem przygód, a nawet wraz z wejściem mapy 2.0, czyli listopada 2012 o ile dobrze pamiętam. Nic absolutnie nic nie weszło co mogłoby przykuć nowego gracza do gry na stałe, tak patrzę z punktu widzenia starego gracza. Nic też nie weszło co mogłoby zatrzymać starego gracza. Więc czemu gram? Uzależnienie i nic ponadto.
taka jest prawda ,na marginesie sprawy nie przybywa nam nowych graczy tylko starzy wyjadacze się klonują i dla tego mamy nadal takie statystyki i tyle martwych światów
Co nas czeka w nowym roku?
Kolejny nowy świat, czy jakieś zmiany które obudzą weteranów z letargu!
Ludzie lubią The West ,ale wszystko kiedyś brzydnie a w pierwszej kolejności monotonia
pomidory z Muscotah
dla zmęczonych
 
Kiedy twórcy gry zamierzają dodac hp do setów dla strzelca w pojedynkach? zrobie jeden pojedynek i jak nie omdleje to musze od razu uzywac tych mikstur na hp. Różnica między "orkiem" a "strzelcem" jest ogromca na korzyśc "orka", dla mnie to jest jedyny aspekt gry który mnie w tej grze jeszcze trzyma, jak sie nie zmieni to adios companieros :)

oby nigdy nie dodawali hp do zestawów pvp, możesz brać jazdę np. złotą i hp jest - nie wszystko musi być banalne
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Suchy jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili ;)

Normalnie głos rozsądku na Weście...

 

DeletedUser33355

Gość
Gość
używanie wzmocnień sie zapisuje w statystykach więc się magicznie nie wyzeruje przecież,

z przedmiotami odznaczonymi do użycia nie wiem o co chodzi i czym to się od wzmocnień różni
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
No to będzie trzeba przeklikać 4 tysiące amuletów do osiągnięcia XD przynajmniej się do czegoś przydadzą xD
ndyK8Bd.png
, na ten moment 1316 wzmocnień użytych/ 12664 przedmiotów, trochę będzie zabawy po 4 osiągnięcia xD
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
co 20-30 użytych amuletów crash na 15 minut, to będzie dobrze spędzony czas

ig zapewniło graczom pi razy oko z 40h szampańskiej zabawy, dodając raptem trzy linijki kodu, przeciez to genialne jest boze dziekuje, tw uratowane niech nam żyje sto lat
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@Lenka222
Czy te nowe osiągnięcia zaliczą się jeśli postać spełniła wymogi przed ich wgraniem?

Jeśli nie będą zaliczone mimo spełnienia wymagań to spróbuj wykonać jakiś produkt z rzemiosła. Jeśli nie pomoże to napisz ticketa. Osiągnięcia, które zostały zdobyte przed ich wprowadzeniem zwykle nie zaliczają się z automatu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli nie będą zaliczone mimo spełnienia wymagań to spróbuj wykonać jakiś produkt z rzemiosła. Jeśli nie pomoże to napisz ticketa. Osiągnięcia, które zostały zdobyte przed ich wprowadzeniem zwykle nie zaliczają się z automatu.
O tym doskonale wiem. Chodziło mi jedynie o to czy będę musiał robić te osiągnięcia od zera.

Poza tym jedna z trzech motywacji by zalogować się do tej gry zniknęła, czyli te nowe osiągnięcia, nic to czekam do jutra.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
co 20-30 użytych amuletów crash na 15 minut, to będzie dobrze spędzony czas

ig zapewniło graczom pi razy oko z 40h szampańskiej zabawy, dodając raptem trzy linijki kodu, przeciez to genialne jest boze dziekuje, tw uratowane niech nam żyje sto lat
ustawiłem otwieranie co 2300ms i nie wywala errorka, w 3 godziny zrobione xd
 
Do góry