Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak widać jest to preludium do dodania kolejnych części z tego zestawu, a co za tym idzie pewnie będą kolejne osiągnięcia, o ile za to będą chcieli dodać kolejne elementy tego zestawu. Jak widać muszą na to przeznaczyć kilka aktualizacji, żeby można było coś wpisać w nowościach w treści aktualizacji, nie można było wrzucić wszystkich osiągnięć naraz ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wiem czy będzie on ulepszany. Na razie macie do dyspozycji jedynie spodnie.
To może zatem powiesz kiedy zostaną dodane możliwości zdobycia kolejnych części tegoż setu? Nie, nie zadowoli mnie odpowiedź "w nadchodzących aktualizacjach" bardziej mnie zadowoli to czy IG zdąży z tym do końca pierwszego kwartału tegoż roku lub do końca pierwszej połowy tego roku. Jeśli będą się z tym dłużej grzebać to... Sami możecie dokończyć.

A po drugie mnie zapewniano jak jeszcze byłem częścią TWT, że set zostanie polepszony do stanu by był konkurencyjny z chwilą gdy wejdzie i miałem pozwolenie by to graczom przekazać. Więc jeśli nie będzie wzmocniony co nie jest trudne, to IG po raz kolejny nie spełnia swoich obietnic.

A czy będą jeszcze jakieś nowości prócz kolejnych kilku partii osiągnięć oraz zapewne kolejnych nowych krótkich i łatwych zadań związanych z eventami, czy też kolejnych setów? Coś planujecie więcej niż to co wymieniłem? I nie, nie zadowoli mnie odpowiedź "tak, coś planujemy" IG ma tak bardzo grę gdzieś że mogłaby podać nad czym dokładnie pracują, a co jest związane z tą grą rzecz jasna.

Napisałem tak by nie otrzymać odpowiedzi wymijajacych
 
A co z setem za największą ilość pkt osiągnięć? Bo trochę lipa jak każdy może mieć taki set, a powinni coś dodać bo wbijanie pkt to nie miesiąc...
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Napoje pvp które będą wprowadzone ,służą tylko zapewnieniu kontom pvp rozrywki ,,,bogate multi zapłacą 150 od zera do bohatera i jazda mam exp do 450 ..inno wyliczyło ,,,opłaci sie ,,i jest ,,,,obniżenie potion pvp
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
"Tajemnicza mikstura" - obniża doświadczenie pojedynkowe
"Tajemnicza mikstura"- po spożyciu obniża poziom pojedynkowy gracza o 10%. Oznacza to, że w zależności od wartości, może spowodować obniżenie poziomu pojedynkowego. Pamiętajcie, że nie można obniżyć poziomu pojedynkowego poniższej regularnego poziomu postaci.
Obecnie mikstura testowana jest na becie. Przed zakończeniem testów nie będzie dostępna na innych marketach."

Czyli mamy rozumieć, że nadal będzie testowana jak wejdzie na polski market i nie będzie dostępna do zdobycia? Jeśli tak to po co informacja o tym, że coś wprowadzone będzie skoro nie będzie dla nas dostępne? Tak rozumiem ten wpis.

A no i czemu opisy aktualizacji znikną z forum? Czemu taka decyzja została podjęta? Dla graczy to było bardzo wygodne, że nie muszą wchodzic na forum. Także jaki jest ku temu powód?
No i nie żebym hejtował przynajmniej "coś robią" chodzi mi jedynie o logiczność tych wpisów czy zmian.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
"Tajemnicza mikstura" - obniża doświadczenie pojedynkowe
"Tajemnicza mikstura"- po spożyciu obniża poziom pojedynkowy gracza o 10%. Oznacza to, że w zależności od wartości, może spowodować obniżenie poziomu pojedynkowego. Pamiętajcie, że nie można obniżyć poziomu pojedynkowego poniższej regularnego poziomu postaci.
Obecnie mikstura testowana jest na becie. Przed zakończeniem testów nie będzie dostępna na innych marketach."

Czyli mamy rozumieć, że nadal będzie testowana jak wejdzie na polski market i nie będzie dostępna do zdobycia? Jeśli tak to po co informacja o tym, że coś wprowadzone będzie skoro nie będzie dla nas dostępne? Tak rozumiem ten wpis.

A no i czemu opisy aktualizacji znikną z forum? Czemu taka decyzja została podjęta? Dla graczy to było bardzo wygodne, że nie muszą wchodzic na forum. Także jaki jest ku temu powód?
No i nie żebym hejtował przynajmniej "coś robią" chodzi mi jedynie o logiczność tych wpisów czy zmian.

Mikstura nie będzie jeszcze u nas dostępna. Po pozytywnych testach na becie pojawi się na polskim markecie. Informujemy Was, abyście wiedzieli że niedługo taki przedmiot może się pojawić. Wiemy, że bardzo na niego czekacie. Niestety tydzień to zbyt krótki okres, aby móc przeprowadzić testy na becie.

Opisy aktualizacji zostaną umieszczone w jednym miejscu, aby je uporządkować i mieć pewność, że zawsze są aktualne. Na forum nie stanowi to żadnego problemu. A przed każdą aktualizacją odpowiednia informacja jest widoczna na stronie startowej gry.
 
Z logiką u IG jest odwrotnie. Informacja w ogłoszeniu o czymś co i tak nie zostanie wprowadzone? Po co to? Chyba tylko żeby poinformować graczy że jest coś robione a i tak znając życie wprowadzą to za 2 lata. Nic dziwnego że gra wieje nudą jak "tęgie" głowy w zarządzie tak nią zarządzają. A co do umieszczania ogłoszenia w jednym miejscu to już chyba tylko z lenistwa bo po co dawać w 2 miejscach przecież to za dużo pracy... A i czekamy na zmiany w pvp a nie na jakieś lipne eliksirki co resetują poziom pvp... Wtedy zacznie sie patologia w pvp, zresztą ta patologia już jest...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mikstura nie będzie jeszcze u nas dostępna. Po pozytywnych testach na becie pojawi się na polskim markecie. Informujemy Was, abyście wiedzieli że niedługo taki przedmiot może się pojawić. Wiemy, że bardzo na niego czekacie. Niestety tydzień to zbyt krótki okres, aby móc przeprowadzić testy na becie.

Opisy aktualizacji zostaną umieszczone w jednym miejscu, aby je uporządkować i mieć pewność, że zawsze są aktualne. Na forum nie stanowi to żadnego problemu. A przed każdą aktualizacją odpowiednia informacja jest widoczna na stronie startowej gry.
Bardzo czekamy na ten przedmiot? Pierwsze słyszę, nigdzie nie widziałem próśb o taki przedmiot, a raczej oto aby zmieniono same pojedynki, wzory itd. Ale moge nie znać każdego polskiego gracza i jego próśb, polskiego bo napisałaś tutaj na polkkim forum, że czekamy, czyli dla mnie masz na myśli polslich graczy. Jeśli nie masz nas, czyli Polaków na myśli proszę to zaznaczać w swoich wypowiedziach.

Co do drugiego wypowiadać się nie będę, dla mnie bezsens, a raczej to żeby dwa razy nie wpisywać treści "aktualizacji", czyli mniej roboty dla CM.

Dla mnie te zmiamy to żadne zmiany. Jedna rzecz ma się pojawić w bliżej nieokreślonej przyszłości, druga rzecz jest kompletnie bezsensu.

Kiedy wejdą kolejne osiągnięcia a razem z nimi możliwość zdobycia kolejnych części setu lincolna? Kiedy wejdą osiągnięcia związane z fortami, które od samego początku są takie same...

Kiedy wejdą zmiany w forach, pracach, dropie, przygodach rzemiośle, w zadaniach itd.?
 
Do góry