Aktualizacja - dyskusja

Właśnie w tym problem, że gierka już chyli się ku upadkowi jak widać, jedyne co zostało to wyciągnąć jak najwięcej keszu z graczy i zwijać interes. Set który nie jest setem premium, tylko setem za darmo (takie zdanie IG, gdyż event DoD jest dla każdego) wychodzi w cenie tylko i wyłącznie za bryłki xD. Nie dość że kosztuje 2-3 razy więcej niż inne sety które oferują podobne ilości umiejek (Oficer np) to jeszcze tylko za bryłeczki XD. Kij z tą grą, miałem nadzieję, że tak sobie nie strzelicie w stopę i dacie to później bo jakoś w lutym/marcu za obli, ale nadzieja zgubna jest w przypadku tej gry.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
w sumie najlepsze jest to że lenka nawet obiecała że sety z DDLM będą za obligacje XD
Nie no serio nasz CM to kłamliwa *** robiąca wszystko tylko za pieniądze. Tego nawet nie da się skomentować bo słów na opisanie tak wielkiego burdelu nie ma.

/edytowano - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Siema, chciałbym wam przekazać że nie kupię tych setów bo są skierowane do walki z graczami. A jak wiadomo gram na pustym serwerze, jednak w porównaniu do pustych łbów z INNO Games Iroquis wypada wręcz na tętniące życiem miejsce. Zapewne dostaniemy migrację jak poziom ilości graczy na serwerach spadnie do IQ właścicieli i zarządców gry. A i jeszcze dodam że IG tutaj nie jest najgłupsze oj nie nie, jeśli wiecie o kogo mi chodzi wysyłajcie listy z odpowiedziami na adres: Szkolna 17 Białystok.

Pozdrawiam cieplutko i wracam do obozu na bagnie w dolinie górniczej Khorinis.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale od kogo Ty logiki wymagasz. :X
Od korporacji która powinna myśleć, a nie robić z graczy debil, bo po tej sytuacji inaczej tego nazwać nie można.
Człowiek ma jedno bądź dwa losowania, zależy czy kupił bryłki, loteria trwa kilkanaście dni, więc masz te 20-40 losowań. W ostatniej edycji tej loterii trafiłem może 4 przedmioty setowe, a jakoś nie nakręcałem się by iść wyżej, chyba że nie trafiłem itemu setowego. Także z setów brałem co było. 4 itemy z około 40 losowań to koszmarnie słabo i można powyiedzidc, że to pech, a jakże. Ale potem nie umieszczenie tego w workach bo "loteria skończyła się niedawno" a niedługo po tym wrzucenie ich za brylki i to za kosmiczną cenę, wyższą niż sety które wchodzily tylko za brylki, to ja nie wiem kto tam myśli, ale chyba zamiast człowieka od PR maja księgową.

w sumie najlepsze jest to że lenka nawet obiecała że sety z DDLM będą za obligacje XD
Nie no serio nasz CM to kłamliwa *** robiąca wszystko tylko za pieniądze. Tego nawet nie da się skomentować bo słów na opisanie tak wielkiego burdelu nie ma.

Sytuacja jest chyba bardziej złożona niż się może wydawać. Po pierwsze skąd masz takie informacje, w sensie gdzie Lenka o tym powiedziała czy napisała? Po drugie firma mogła ją zrobić w wała i zmienić decyzję, nie zdziwiłbym się gdyby tak właśnie było. Więc błędem Lenki jest to, że w ogóle coś takiego powiedziała/napisała, na jej miejscu przekazałbym to inaczej:
"Postaram się podczas kolejnej rozmowy przekazac wasze zdanie i naciskać przełożonego by wprowadził te sety za obligacje. Niemniej jednak nie mogę obiecać, że tak się stanie, ale postaram się nakreślić tę sytuację"

Wyjście bardziej dyplomatyczne i zawsze ma się tę furtkę, iż się człowiek starał. Sam bym tak zrobił by mieć krytą dupę.

Edit



Coś mi się jednak przypomina, że gdzieś to jednak Lenka mogła napisać ale nie dam sobie ręki uciąć.

A jak ktoś napisze, że "będąc w teamie tak nie mówiłeś czy nie pisałeś..."
Powtórzę się ponownie
Jako pracow.... Ekhem.... Wolontar....Ekhem... Przedstawiciel firmy nawet bez umowy nie "sram" publicznie, czyli wśród klientów, na osoby dla których wykonuje pewne zadania, a robię to prywatnie, w sensie wśród innych osób takich jak ja, bądź do osób które jednak jakieś stanowisko w danej firmie zajmują.

A teraz żadnych zobowiązań wobec Innogames nie mam to mogę publicznie mówić co mi nie pasuje.

Ok, ostatni post jak na razie bo znowu mi się coś przypomniało no ale 5min nie wystarcza.

Gdzie jest ogłoszenie o wyprzedaży setów z Dia de los muertos za bryłki?

Gdzie jest wspomniane, że można kupić prezenty z poprzedniego mini-eventu za bryłki/obligacje? W ogóle pomysł z tymi żółtymi prezentami by znowu były w sprzedaży to żart? Nie dość, że wpadała ich masa za darmo z tych czerwonych, nie dość, że z zadania wpadało ich 20, nie dość, że można było za grosze kupić na targu...to ja nie wiem kto mógłby nie skończyć tej kolekcji...niepełnosprytny chyba

Gdzie jest ogłoszenie, że można kupić sople za bryłki/obligacje?

Gdzie w końcu jest ogłoszenie odnośnie ogólnej wyprzedaży wszystkich artykułów znajdujących się w sklepie Union Pacific?

@Lenka222 czekamy na odpowiedzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ogłoszenie już jest, odśwież Westa!

Cytuję:

"Tylko przez krótki okres czasu zestawy Vaquero oraz Muzykalnej Kowbojki są dostępne w shopie w obniżonej cenie!
Zdobądź je szybko - oferta wygasa w niedzielny poranek!"

Obniżonej?! Od kiedy te sety miały jakąś cenę w bryłkach? Zrobione na podstawie cen itemów podczas wyprzedaży grudniowej? Ale tych setów podczas wyprzedaży nie było. Więc to jest KŁAMSTWO. Można się jedynie sugerować, ale nie napisać wprost, że to cena obniżona... To jest okłamywanie ludzi, bo nie ma pokazanej podstawy z jakiej ceny zeszliście i w ogóle skąd ta cena? W sklepach przy cenach jak jest promocja (a nie jak sklep sam z siebie obniży cenę, promocja to czasowa obniżka ceny z podstawowej na obniżoną) to jest i cena stara i nowa.

@Lenka222 na jakiej podstawie została wyliczona wartość w bryłkach setów: Vaquero oraz muzykalnej kowbojki?
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
To co nam zafundowali to jest niezły skok na kasę, oni nie myślą o zamknięciu Westa, oni chcę go jak najszybciej zmonetyzować, póki jeszcze mogą :(
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tekst kończący jedno z zadań z tej najnowszej eventowej serii:

"Maria Roalstad

Dziękuję mój drogi. Słyszałam, że idziesz poszukiwać tych złoczyńców rabujących nasze wozy. Czy to prawda? Weź to. To jest czterolistna kończyna, mam nadzieję że przyniesie ci szczęście."

(pogrubienie moje)
Otóż za to zadanie otrzymujemy nieco expa i.... 5 obligacji, a gdzie koniczyna?

Pewnie tego za błąd nie uznają więc nawet nie wpisuje w temacie z błędami.
 
Ciekawy podział nagród za nowy konkurs. Nie żebym chciała w nim brać udział, ale tak się zastanawiam, skoro za trzecie miejsce można wybrać dwa dowolne wzmocnienia z shopu, to czy to oznacza, że można wybrać np. zaczarowany worek bryłek albo torbę motywacji czy energii? Czy spełniają one definicję wzmocnienia?
 
Ciekawy podział nagród za nowy konkurs. Nie żebym chciała w nim brać udział, ale tak się zastanawiam, skoro za trzecie miejsce można wybrać dwa dowolne wzmocnienia z shopu, to czy to oznacza, że można wybrać np. zaczarowany worek bryłek albo torbę motywacji czy energii? Czy spełniają one definicję wzmocnienia?


na pewno...

Nadal oczekujemy od Ciebie @Lenka222 odpowiedzi na temat tego co IG wczoraj wprowadziło do gry. Skomentujesz jakoś kretyński skok na kasę ze strony Twoich przełożonych?

na pewno skrytykuje przełożonych, gdzie ty żyjesz? jak zawsze, nikt nie nakazuje kupować tych przedmiotów z SHOP, ceny są tak żałosne, że nie wymagają chyba już więcej komentarzy
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie napisałem, że ma skrytykować, tylko żeby to skomentowała. Co kierowało IG że zdecydowało się na coś takiego?

Może źle pamiętam, ale chyba podczas wyprzedaży grudniowej prócz worków jest też kilka przedmiotów luzem, które cyklicznie się zmieniają. I one mają tak cenę w brylkach jak i obligacjach. Dlatego pytam się co kierowało IG, że postanowili wrzucić jedyne dwa sety których podczas wyprzedaży 2019 w ogóle nie było do shopu i dali jedynie brylki jako możliwość zapłaty? Co kierowało, że zrobili to teraz, jakieś 3 tygodnie po zakończeniu wyprzedaży i tylko za bryłki? Lenka argumentowała, że przedmioty z dia de los muertos 2019 nie są w workach, bo okres pomiędzy końcem eventu, a wyprzedażą był zbyt krótki, a teraz po podobnym okresie od zakończenia wyprzedaży przedmioty te pojawiają się, ale jedynie za brylki.

Mogę się domyślać co kierowało IG, ale jako konsument i klient chyba mam prawo dowiedzieć się ze źródła czym powodowana była akcja zapoczątkowana wczoraj.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A co do tego konkursu zimowa zamieć

  1. Podanie wyników nastąpi dnia 10.02.2020, oraz dnia 15.02.2020 wyników głosowania publiczności.
  2. Nagrody można otrzymać tylko na konto, które brało udział w zabawie.
  3. W celu odbioru nagrody należy skontaktować się z supportem w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu tj. w dniach 10.02-17.02.2020. W treści wiadomości należy podać na jakim świecie ma zostać przyznana nagroda.
Czyli osoba wybrana przez publiczność (celuję, że chodzi o graczy) ma dwa dni na kontakt z wami, natomiast reszta nadal ma siedem? W pierwszym pogrubionym przeze mnie punkcie jest podany wyjątek odnośnie głosowania publiczności, w drugim już nie. Czyli na ten moment gracz wybrany przez publiczność jest poszkodowany. Może to osoba która w danym okresie będzie miała ferie zimowe lub urlop i nie będzie się logował to co nagroda przepadnie?

Dodatkowo przy wymienianiu nagród są słowa place, czyli ktoś nie przetłumaczył na polski, zapewne z nieuwagi.
 
Kolejny dowód że IG ma w dupie co dzieje się z grą ważne żeby kasa była. Nawet jeśli z wszystkich polskich serwerów 10 osób kupi te zjebane skrzynki po 4,5k brył IG i tak wyjdzie na swoje, ba nawet jak ktoś kupi pojedyncze itemy. :)) Zawsze znajdzie się napaleniec nic tego nie zmieni. Trzeba totalnie olać tą grę z popapranym zarządem. :uuu) Dziwię się bierności Lenki cisną ale co ona może? Przecież nie napisze wam że IG skacze po kase, przecież ona też ma kawałek z tego tortu :DDD
 
Do góry