Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie no fusek, było tego więcej :D Ale fakt, multum takich sytuacji to raczej nie było
No nie wiem czy pomiędzy wejściem awansu na 150 poziom, a dniem dzisiejszym było coś z czego gracze naprawdę byliby zadowoleni i to długofalowo? Przygody czymś takim nie są. A niczego innego choćby aspirujące do tego sobie nie przypominam, no ale pamięć nie ta, coraz starszy jestem ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Zdecydowanie dosyć napięty grafik nam się rozpoczyna :{ Mam tylko nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu będą ludzie zadowoleni ;)

Napięty grafik> Event > minievent> ciuchy za złoto > WIELKA WSPANIAŁA NOWOŚĆ przesunięta bo coś tam> Gonzales > Event >nowy świat> minievent > Event > ciuchy za złoto> WPROWADZAJĄ WIELKĄ FANTASTYCZNĄ NOWOŚĆ (okazuje się, że można już zmienić kolor czcionki na czacie) > minievent > Event > Wyprzedaż

Coś pominąłem? ;)

PS: jeśli tak będzie wyglądał ten rok, to raczej nie będę zadowolony.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Napięty grafik> Event > minievent> ciuchy za złoto > WIELKA WSPANIAŁA NOWOŚĆ przesunięta bo coś tam> Gonzales > Event >nowy świat> minievent > Event > ciuchy za złoto> WPROWADZAJĄ WIELKĄ FANTASTYCZNĄ NOWOŚĆ (okazuje się, że można już zmienić kolor czcionki na czacie) > minievent > Event > Wyprzedaż

Coś pominąłem? ;)

PS: jeśli tak będzie wyglądał ten rok, to raczej nie będę zadowolony.
A wytrzymasz tu jeszcze przez cały obecny rok? :p
 
Działa jak działa ale żeby nikt nie odpowiedział ? nawet typu: wiem pracujemy kombinujemy ,a nawet pocałujcie nas w 4 litery , jest lepsze niż brak reakcji
bo ja na razie machnelem ze 3 zadanka i znikly (po kiego czorta sie pojawily)
pomarańczy kupilem 23 szt i mam 13 kto mi to odda?
 
Pewnie wpisali złe ramy czasowe albo event miał wystartować dzisiaj (jakby nie patrzeć jest akurat tydzień po starcie na becie), ale z różnych przyczyn data startu została przełożona.
Jeśli dobrze pamiętam, to w zeszłym roku za wcześnie wystartowały dzienne zadania, z których można było dostać serca. Wtedy każdy kto napisał do supportu, otrzymywał serca po wystartowaniu eventu. Nie widzę powodu, dla którego w tym roku miałoby być inaczej, więc pewnie po napisaniu do supportu, osoby które ukończyły zadanie, też otrzymają walutę eventową. Fakt faktem, dobrze by było gdyby ktoś z teamu potwierdził moje przypuszczenia :)
 

DeletedUser31076

Gość
Gość
Napięty grafik> Event > minievent> ciuchy za złoto > WIELKA WSPANIAŁA NOWOŚĆ przesunięta bo coś tam> Gonzales > Event >nowy świat> minievent > Event > ciuchy za złoto> WPROWADZAJĄ WIELKĄ FANTASTYCZNĄ NOWOŚĆ (okazuje się, że można już zmienić kolor czcionki na czacie) > minievent > Event > Wyprzedaż

Coś pominąłem? ;)

PS: jeśli tak będzie wyglądał ten rok, to raczej nie będę zadowolony.

Haha, nic dodać nic ująć. Z tym, że z dodawaniem nie jestem pewny. Można jeszcze do listy dołączyć np cyrk z nagrodami sprzed dziesięciu lat. Ktoś w ogóle używa tych "wzmacniających" obrazów, kajdanek, wideł i czort wie jeszcze czego. W to już się nie da grać. Nieukończone zadania z poprzedniej i już następna. Może zamiast gry czas zrobić jedną Wielką, nieustającą loterię?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Pewnie wpisali złe ramy czasowe albo event miał wystartować dzisiaj (jakby nie patrzeć jest akurat tydzień po starcie na becie), ale z różnych przyczyn data startu została przełożona.
Jeśli dobrze pamiętam, to w zeszłym roku za wcześnie wystartowały dzienne zadania, z których można było dostać serca. Wtedy każdy kto napisał do supportu, otrzymywał serca po wystartowaniu eventu. Nie widzę powodu, dla którego w tym roku miałoby być inaczej, więc pewnie po napisaniu do supportu, osoby które ukończyły zadanie, też otrzymają walutę eventową. Fakt faktem, dobrze by było gdyby ktoś z teamu potwierdził moje przypuszczenia :)
Wydarzenie walentynkowe zostało przygotowane. Szczegółowe informacje zostaną przekazane w osobnym ogłoszeniu.
!oooooo! \
Każdy zdąży zrobić prezent na walentynki. \
Mamy nowe zadanie.
Wiesz, co się stało? Ta młoda kobieta, która dopiero co przyjechała do miasta, rozmawiała z Marią. Tutaj, w moim saloonie. Czasami coś mi przypadkiem wpada do ucha, rozumiesz… Słyszałem, że jej mąż ją oszukuje. Wszyscy myślą, że jej mąż przyjedzie do miasta później, ale są też plotki, że on ją zostawił. Nie mów nikomu, a szczególnie Marii! Biedna dziewczyna… Wiesz, że ma tatuaż z jego imieniem? Swoją drogą, co mogę dla Ciebie zrobić? Szukasz powitalnego prezentu dla niej? Super, mam pomysł. Przygotujmy paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami, które przydadzą się jej, aby rozpocząć nowe życie tutaj. Pomyślmy… Mam koc, stare talerze i kubki… Może mógłbyś zdobyć porządny nóż, trochę pomarańczy i ciepły szalik
 

DeletedUser31076

Gość
Gość
Ktoś wie dlaczego z salonu zniknęły zadania "walentynkowe"? Znowu coś nie stykło? !o.O!
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Była aktualizacja wyłączająca zadania, trzeba poczekać do uruchomienia nowego eventu... mieli taki mały falstart.
 
Do góry