Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33692

Gość
Gość
A Ty nowoprzyjęty że nie wiesz tym że za chwilę DDLM więc musi być jakas przerwa od loterii
Lubię jak Rachelek spina pośladki świadczy to o tym że nadal gra aktywnie i zależy mu jeszcze na czymś
Przykro jest jak odwołają dobrą imprezę z powodu plandemi ,dobre jest to że w świecie wirtualnym nie grozi nam noszenie masek i wirus który każdy ma w swoim organizmie przypisany do DNA
Olać politykę ,wracając do tematu ,impreza na dzikim The West odbędzie się w wyznaczonym terminie
Ukłony dla ludzi pokroju Wojcieszy czy Zartas ,pozdrawiam Wszystkich dobrej woli ,kiedyś ktoś napisał że czepiam się Fuska ,był w błędzie ,podziwiam ludzi co znają swoją wartość i nie ulegają innym
ps. jestem burakiem ale nie cukrowym wole pastewne określenie a na marginesie sprawy nie jestem zwykłym niuansem nie wiszę na pasku IG JAKO OZDOBA
Kto się nie zgadza niech zostawi ślad że czytał to coś

//-edytowano Zartas
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Ś

Jaki kalendarz masz na ścianie,wiesz wogóle kiedy zaczyna się impreza w niemczech z okazji OKTOBERFEST

Nie mam kalendarza na ścianie ;) Pytanie brzmiało kiedy rozpocznie się wydarzenie z preclami w The-West czy kiedy jest obchodzone w Niemczech ?

kiedy event wjeżdża na saloony?

ahh już myślałem że to ja źle zrozumiałem treść pytania :uuu) oops!
 
Jaki kalendarz masz na ścianie,wiesz wogóle kiedy zaczyna się impreza w niemczech z okazji OKTOBERFEST
Nie jestem żydem ani niemcem więc nie, nie wiem.

A Ty nowoprzyjęty że nie wiesz tym że za chwilę DDLM więc musi być jakas przerwa od loterii

W the west obchodzimy święto ku czci Santa Muerte, meksykańskiej świętej katolickiej.
Znowu te brzydkie NPC będą na saloonach :( Znów mi mięsko nie będzie smakować, fuuu :D
Najbrzydszy czas :D Ale Murrietki będą do wygrania z eventu.
 
dobrze widze ze nie naprawili zadania eventowego? ani nie dodali skrzynki ktorej brakuje w loterii?
Zadanie można zrobić przez rozpoczęcie lub zrobienie "pachnie mi to skarbem"
a skrzynek raczej nie oddadzą, bo takie pewnie było założenie.
A szkoda ;) Te stalki i skrzynie przygód za 150 brylasów, kręcą mnie jak betoniarka cement xd

@Lenka222 planowane jest w tym roku jakieś lekkie wzmocnienie bonusu poszukiwacza?
miał być bodajże 50 > 60% podniesiony, plus miał spać za darmo w każdych koszarach, jeszcze mniejsza szansa zranienia i większa szansa znalezienie w pracach,
tak wyczytałem przynajmniej na forum forum.events.the-west.net Do tego zawadiaka miał mieć zwiększone pasywnie obrażenia, zamiast kryta.

Zapytaj proszę górę, czy coś tam planują i daj nam znać tutaj, dzięki :)
 

Deleted User - 2063808

Gość
Gość
A co z Bardzo rzadka skrzynia Oktoberfestu ? I zepsutym qestem ? Nie ma o tym wzmianki w opisie Aktualizacji.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Błąd związany z brakiem zleceniodawcy w Korycie rzeki, został dziś naprawiony. Przepraszamy za utrudnienia i życzymy miłego dnia.!oooooo!
Nie kaźdy szuka w korycie rzeki ja szukam tej niezwykłej skrzyni Oktober kuta wiesz moź
e gdzie jest
Miłego dnia barbie ale kto dziś mając 16 lat się jeszcze bawi lalkami bez narządów płciowych
 
@Lenka222 odnośnie tych proponowanych zestawów, to na pewno zestaw kolekcjonera powinien być ulepszony i mieć statystyki co poziom no i byłoby fajnie, jakby nie był to zestaw do wszystkiego, a prawdziwie unikatowy, że masz pewność iż warto zebrać taki zestaw, bo daje np więcej szansy powodzenia, lub unikatowy bonus, który zmniejsza szansę na otrzymanie obrażeń podczas pracy.

Kolejny zestaw a raczej zestawy, to meksykanina, farmera, śpioszka, tancerki, dżentelmena, no i w sumie cała reszta...
Te zestawy w sklepie to jest jakiś żart.. Zestaw żołnierza grubo ulepszony nie dorównuje żadnemu nowszemu zestawowi w niczym, robotnika jest bardzo pomocny przy rozbudowie, ale jak już wjadą zestawy, każdy kilkukrotnie przewyższa statystyki tych z ups.

do tego unikaty, tj świecidełka powinny mieć statystyki, unikatowe świecące bronie na 100+ to syf i nic nie jest robione w tej sprawie.
Kiedyś jak się wyłowiło ze skrzyni premium albo stalki karabin snajperski 200-400 albo strzelbę na słonie 1-400 to się miało pociechę, że to unikat, że fajny itd. Ale to były czasy kiedy jeszcze precyzyjny winchester był najmocniejszą bronią. Teraz przeciętna strzelba jest lepsza od strzelby na słonie, a precyzyjny jednostrzałowiec (powszechny przedmiot z rusznikarza) ma takie same obrażenia. Unikatowe, rzadkie przedmioty powinny być tak wyjątkowe, by znów powróciły czasy kiedy ktoś się jarał tym, co wydropił, rzadki item... Teraz te itemy sprzedaje się po minimalu, bo nikomu nie są one potrzebne. Żadna broń unikatowa, nie posiada statystyk. Na czasy kiedy fortówki z eventu miały 15 dowodzenia np (bumpoo) zestawy rzadkie miały malutkie statystyki w porównaniu z tymi co teraz są. Kiedyś ludzie marzyli o takich unikatach, teraz pod adresem ig leci masa przekleństw za te skrzynie które wypadają zamiast czegoś "fajnego"
Bronie na 100+ są tak patologicznie ustawione, że zaledwie dwie strzelby się jeszcze czasami używa. tj. precyzyjny przerobiony muszkiet i precyzyjny jednostrzałowiec. Te bronie posiadają taki schemat jak np precyzyjny winchester, odtylcówka, finta itd.

A z innej beczki, przeglądając forum, trafiłem na propozycje, żeby były prace wymagające punkty życia.
Temat oznaczony jako zaakceptowany, dużo czasu już minęło a informacji brak. Miały wejść niedługo prace nowe, jakieś ukryte przedmioty, tylko informacji coś od dawna nie ma, fajnie byłoby aby inno przekazało kolejne materiały wideo albo coś, post jakiś.. Jakiekolwiek informacje, czy zostanie to wprowadzone w tym roku? czy za kilka lat?

Te przestarzałe przedmioty, wymagają podkręcenia mocy, aby znów były noszone.
np strzelba coś tam coś tam, którą znaleźć można jedynie w skrzyni, z bonusem do absorpcji np. Napchano do tych skrzyń tyle rupieci, że wydropienie konkretnego itemu to może nawet mniej niż 1%

Pozdrawiam :)
 
@Lenka222 , Ja jeszcze tylko wspomnę, że żołnierzowi trzeba by wymienić jedną zdolność.
Mianowicie wywalić obniżenie progu założenia broni i zastąpić czymś sensownym.
Argumentacja w tym aspekcie jest niepotrzebna.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
@Lenka222 , Ja jeszcze tylko wspomnę, że żołnierzowi trzeba by wymienić jedną zdolność.
Mianowicie wywalić obniżenie progu założenia broni i zastąpić czymś sensownym.
Argumentacja w tym aspekcie jest niepotrzebna.
Można to zostawić tbh tylko dodać opcję, że gdy nosisz broń skalowalną od poziomu ma ona staty lepsze jakbyśmy mieli 3/6 poziomów więcej np na 150 lvlu byś liczył obrażenia/statystyki broni jakbyś miał 156, niby nic i max 20 obrażeń więcej byś zyskał ale nadal lepszy to byłby bonus niż 90% useless bonusów klasowych
 
Można to zostawić tbh tylko dodać opcję, że gdy nosisz broń skalowalną od poziomu ma ona staty lepsze jakbyśmy mieli 3/6 poziomów więcej np na 150 lvlu byś liczył obrażenia/statystyki broni jakbyś miał 156, niby nic i max 20 obrażeń więcej byś zyskał ale nadal lepszy to byłby bonus niż 90% useless bonusów klasowych
Niezły pomysł ale wtedy żołnierz byłby najlepszy do pvp (i tak jest lepszy od takiego zawadiaki nawet dzisiaj)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@Lenka222 odnośnie tych proponowanych zestawów, to na pewno zestaw kolekcjonera powinien być ulepszony i mieć statystyki co poziom no i byłoby fajnie, jakby nie był to zestaw do wszystkiego, a prawdziwie unikatowy, że masz pewność iż warto zebrać taki zestaw, bo daje np więcej szansy powodzenia, lub unikatowy bonus, który zmniejsza szansę na otrzymanie obrażeń podczas pracy.

Kolejny zestaw a raczej zestawy, to meksykanina, farmera, śpioszka, tancerki, dżentelmena, no i w sumie cała reszta...
Te zestawy w sklepie to jest jakiś żart.. Zestaw żołnierza grubo ulepszony nie dorównuje żadnemu nowszemu zestawowi w niczym, robotnika jest bardzo pomocny przy rozbudowie, ale jak już wjadą zestawy, każdy kilkukrotnie przewyższa statystyki tych z ups.

do tego unikaty, tj świecidełka powinny mieć statystyki, unikatowe świecące bronie na 100+ to syf i nic nie jest robione w tej sprawie.
Kiedyś jak się wyłowiło ze skrzyni premium albo stalki karabin snajperski 200-400 albo strzelbę na słonie 1-400 to się miało pociechę, że to unikat, że fajny itd. Ale to były czasy kiedy jeszcze precyzyjny winchester był najmocniejszą bronią. Teraz przeciętna strzelba jest lepsza od strzelby na słonie, a precyzyjny jednostrzałowiec (powszechny przedmiot z rusznikarza) ma takie same obrażenia. Unikatowe, rzadkie przedmioty powinny być tak wyjątkowe, by znów powróciły czasy kiedy ktoś się jarał tym, co wydropił, rzadki item... Teraz te itemy sprzedaje się po minimalu, bo nikomu nie są one potrzebne. Żadna broń unikatowa, nie posiada statystyk. Na czasy kiedy fortówki z eventu miały 15 dowodzenia np (bumpoo) zestawy rzadkie miały malutkie statystyki w porównaniu z tymi co teraz są. Kiedyś ludzie marzyli o takich unikatach, teraz pod adresem ig leci masa przekleństw za te skrzynie które wypadają zamiast czegoś "fajnego"
Bronie na 100+ są tak patologicznie ustawione, że zaledwie dwie strzelby się jeszcze czasami używa. tj. precyzyjny przerobiony muszkiet i precyzyjny jednostrzałowiec. Te bronie posiadają taki schemat jak np precyzyjny winchester, odtylcówka, finta itd.

A z innej beczki, przeglądając forum, trafiłem na propozycje, żeby były prace wymagające punkty życia.
Temat oznaczony jako zaakceptowany, dużo czasu już minęło a informacji brak. Miały wejść niedługo prace nowe, jakieś ukryte przedmioty, tylko informacji coś od dawna nie ma, fajnie byłoby aby inno przekazało kolejne materiały wideo albo coś, post jakiś.. Jakiekolwiek informacje, czy zostanie to wprowadzone w tym roku? czy za kilka lat?

Te przestarzałe przedmioty, wymagają podkręcenia mocy, aby znów były noszone.
np strzelba coś tam coś tam, którą znaleźć można jedynie w skrzyni, z bonusem do absorpcji np. Napchano do tych skrzyń tyle rupieci, że wydropienie konkretnego itemu to może nawet mniej niż 1%

Pozdrawiam :)

Dziękuję Ci za przemyślenia. Na pewno weźmiemy je pod uwagę planując kolejne przedmioty.

Natomiast jeśli chodzi o prace wymagające punktów życia to być może takie pojawią się wraz z dodaniem kolejnych poziomów do gry. Przez tą dużą aktualizacją raczej nie pojawią się żadne nowe prace.
 
Do góry