Aktualizacja - dyskusja

szkoda że zamiast konkretnych zmian i niezbędnych napraw, otrzymujemy po większości aktualizacjach zbugowany i niedokończony projekt, który niebawem powinien przyjąć nazwę imienia chińskiego długodystansowego płetwonurka OJATONE
No mnie też zawsze śmieszyła kwestia nazewnictwa. Aktualka... raczej to są łatki.
Ale poczekajmy na te nowe poziomy, a potem zobaczymy.
 
co racja to racja ale makeup trupa nie zrobi z niego Katarzyny Figury 90's

szkoda że zamiast konkretnych zmian i niezbędnych napraw, otrzymujemy po większości aktualizacjach zbugowany i niedokończony projekt, który niebawem powinien przyjąć nazwę imienia chińskiego długodystansowego płetwonurka OJATONE
Ojatone to fajny gość! Mam nadzieję że niedługo zobaczymy jego imienny zestaw pod pływanie.

Znalazłem coś o Ojatone.
Jest impreza, są indiane, więc uzasadnienie by taki zestaw wprowadzić, również jest.
 

kroljulian

Blada Twarz
Hej, kilka lat temu grałam tu bardzo aktywnie, teraz sobie wchodzę z nudów. Jestem raczej zbieraczem (mój ekwipunek już pęka w szwach) i zadaniowcem / klikaczem. W to w jaki sposób ktoś zarządza grą nie wnikam, jakiś model biznesowy jest przyjęty i tego się trzeba trzymać. Przy okazji zbliżającej się aktualizacji, doszłam jednak do wniosku, że chyba już nic ekscytującego mnie w tej grze nie czeka. Monotonia. Nie zależy mi na nowych itemach, jak ktoś mnie czasem zbije to też przyjmuję to na klatę, ale niedobrze mi się robi jak mam ponownie wykonywać te same od kilku lat (!) dzienne zadania, jak zadania przygotowywane są w w ogóle niewymagający dla graczy sposób. Wiem, że to nic nie da, ale jak nie ma pomysłu na zestaw zadań, to sami grający na pewno lepiej podeszliby to tematu, niż ktoś "z biura". Może dla kogoś, kto dopiero zaczyna w to grać, wszystko jest fajne, liczba zadań powala, ale dla osoby, która ma 10 letni staż w tej grze, wieje ogromną nudą. Podobały mi się zadania angażujące wszystkie profesje, ale takich jest mało. Brakuje mi zadań czasowych, z dużą ilością zróżnicowej pracy, współpracy między ludźmi czy łażenia po mapie. Dziękuje za uwagę. Tak sobie chciałam to napisać.

Pozdrawiam
 

Deleted User - 1464529

Gość
Gość
Inno wreszcie zrobiło krok w dobrą stronę. Ujawnienie szans "wypadnięcia" ze skrzynki to miła zmiana. Co prawda wyjadacze mieli to już dawno rozpisane, ale dla przeciętnego gracza jest to pozytyw. Gwoli ścisłości TWT- nie ma się czym chwalić, bo implementacja takiego rozwiązania powinna być zrobiona dawno temu.
 

fenrir89

Blada Twarz
Odnośnie zmian u Angusa McGuffina mam mocno mieszane uczucia. Obligacje zostały ściągnięte, ale nic sensownego nie pojawiło się w ich miejsce, więc aktualnie mogę wymienić jeden nieprzydatny przedmiot na drugi (lepsze są z rzemisoła). Często to była jedyna sensowna opcja, przynajmniej w mojej opinii. Byłoby przyjemnie, jeśli o takich zmianach bylibyśmy informowani z wyprzedzeniem. Wtedy można się pozbyć niepotrzebnych przedmiotów i kupić cokolwiek odrobinę przydatnego z shopu. Natomiast dostaliśmy niezbyt precyzyjny przekaz, dodatkowo niepełny (poza zdjęciem obligacji w jednych zadaniach, w innych zostały zmniejszone o blisko 50%) i wykluczający jakąkolwiek reakcję ze względu na ramy czasowe.

Odnośnie medali to przyjemna informacja, można wymienić te mniej potrzebne na bardziej.

Moje pytanie - czy jest przewidziany powrót obligacji (choćby na tych obniżonych stawkach) lub zastąpienie ich czymś umiarkowanie przydatnym w rozgrywce?
 
Odnośnie zmian u Angusa McGuffina mam mocno mieszane uczucia. Obligacje zostały ściągnięte, ale nic sensownego nie pojawiło się w ich miejsce, więc aktualnie mogę wymienić jeden nieprzydatny przedmiot na drugi (lepsze są z rzemisoła). Często to była jedyna sensowna opcja, przynajmniej w mojej opinii. Byłoby przyjemnie, jeśli o takich zmianach bylibyśmy informowani z wyprzedzeniem. Wtedy można się pozbyć niepotrzebnych przedmiotów i kupić cokolwiek odrobinę przydatnego z shopu. Natomiast dostaliśmy niezbyt precyzyjny przekaz, dodatkowo niepełny (poza zdjęciem obligacji w jednych zadaniach, w innych zostały zmniejszone o blisko 50%) i wykluczający jakąkolwiek reakcję ze względu na ramy czasowe.

Odnośnie medali to przyjemna informacja, można wymienić te mniej potrzebne na bardziej.

Moje pytanie - czy jest przewidziany powrót obligacji (choćby na tych obniżonych stawkach) lub zastąpienie ich czymś umiarkowanie przydatnym w rozgrywce?
czarny piątek i nabijanie obligacji poprzez korzystanie z promocji = reszte sam sobie dopowiedz
 

fenrir89

Blada Twarz
Wiem, wiem. Można było jednak zostawić te obligacje i zmniejszyć, tak jak przy tych niedostępnych w shopie, o 50%. Wyliczenie progu opłacalności zadanie/zakup w promocji to naprawdę nie są skomplikowane obliczenia matematyczne.

Z chwaleniem za wymianę medali mnie trochę poniosło. Najwyraźniej nie był to tak dobry "pomysł graczy", bo już został usunięty.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Wiem, wiem. Można było jednak zostawić te obligacje i zmniejszyć, tak jak przy tych niedostępnych w shopie, o 50%. Wyliczenie progu opłacalności zadanie/zakup w promocji to naprawdę nie są skomplikowane obliczenia matematyczne.

Z chwaleniem za wymianę medali mnie trochę poniosło. Najwyraźniej nie był to tak dobry "pomysł graczy", bo już został usunięty.

Wymiana medali jest nadal dostępna. Jednak zadania u Angusa zmieniają się w zależności od dnia tygodnia. Spróbuj innego dnia, a na pewno będziesz mógł wymienić medale.
 
A torba znachora, kucharza, rymarza, kowala, nie posiada okienka ile jest % szans na drop, i nie pokazuje co z tego dropi (ciekawe dlaczego) :D
Na testowym otworzyłem 100 takich toreb, ale... Powiedzmy że nie powiem co tam leci. :uuu)
Powiem tylko, że nie wyobrażam sobie tak otworzyć 100 takich toreb na normalnym serwerze...
 

Lenka222

Członek obsługi gry
A torba znachora, kucharza, rymarza, kowala, nie posiada okienka ile jest % szans na drop, i nie pokazuje co z tego dropi (ciekawe dlaczego) :D
Na testowym otworzyłem 100 takich toreb, ale... Powiedzmy że nie powiem co tam leci. :uuu)
Powiem tylko, że nie wyobrażam sobie tak otworzyć 100 takich toreb na normalnym serwerze...

Jeszcze nie wszystkie torby posiadają szansę, planujemy aby docelowo każda z nich posiadała taką informację. Chcemy też, aby wszystkie przedmioty były widoczne, a nie tylko kilka pierwszych.
 
"Zadania u Angusa
Bazując na Waszych prośbach zmieniliśmy limit dzienny wykonania zadań u Angusa. Od teraz każde zadanie będzie można wykonać jeden raz dziennie, w dni ich dostępności. Dni dostępności zadań pozostaną bez zmian."

Prośby graczy?????????:DDD:DDD:DDD
 
Do góry