Aktualizacja - dyskusja

Jak mają podnieść poziom maksymalny to po co mieli by zamykać?
Kto wziął na poważnie tę plotę o zamknięciu TW w 21 jest dla mnie kretynem :D
 
Podniosą poziom maksymalny i nic to nie zmieni rozgrywki by była lepsza. To nadal będzie bezmyślne klikanie, wbijanie poziomu.
Bezmyślne klikanie to jest Elvenar. Wiem bo gram. Poza tym nie wiem ile w swoim życiu ograłaś gier na przeglądarkę. Ja sporo i mogę Ci powiedzieć, że TW jest najlepszą z nich. Bije na głowę nawet niektóre pełnoprawne gry RPG z konkretnymi wymaganiami sprzętowymi pod względem dowolności buildu i ogólnopojętej swobody.
 
Sporo gier przez przeglądarkę grałem. & to co inne wyróżniało, to systematyczne zmiany oraz większe możliwości free2play. Niektóre z nich miały fabułę, którą gracze byli ciekawi poznać. Tu nie ma żadnej. Co do wymagań sprzętowych to się zgodzę i co dowolności buildu. Tylko, że ta dowolność buildu oraz swoboda do niczego nie prowadzą. Wbijesz 150 lvl albo mniejszy i skończysz wszystkie questy to nie masz nic do robienia. Wiem, że są forty i przygody. Mała odskocznia, która nie docenia dobrych graczy - forty i przygody gdzie więcej afków niż graczy co widać po rankingach. Sety z roku na rok nowe przez co stare można wrzucać do handlarza. A przecież można by zrobić by i z tych starych setów użytek zwłaszcza na początkowych levelach gdyby miały lepsze bonusy. A tak to są tylko zapełniacze eventów oraz plecaka. Konkursy na forum to kpina. Dopóki ktoś nie zwróci uwagi na nagrody to sami z siebie nie pomyślą, że dają cały czas te same nagrody.
 
Kiedy dodadzą nowe prace,nowe ubrania.
Dodanie nowych prac to duże wyzwanie dla twórców gry więc nie nastąpi to szybko. Nowe ubrania są dodawane co rok w tym samym czasie, w czasie eventów najbliższe takie wydarzenia to Święta Bożego Narodzenia, oraz Walentynki, do tego dochodzą wyprzedaże za walutę premium zwaną Bryłkami, te wyprzedaże są losowo rozmieszczone w czasie zależne od tego czy twórcy potrzebują aktualnie środków do życia, oraz trzecia możliwość uzyskania przedmiotów to mini eventy oraz konkursy losowo rozmieszczone w czasie zależne od tego czy wcześniej była jakaś wyprzedaż za walutę premium i twórcy gry mają środki finansowe i ochotę na kopiowanie eventów z poprzednich lat.
 
Najśmieszniejszy jest fragment zdania, w którym napisała: pomoże nam to ulepszać nasze eventy.




Tyle lat eventów kopiuj wklej & nie widać ulepszania evetów.
 
DDLM 3 karty i zwiększona szansa na wygraną, to nie kopiuj wklej BOOM!!
Może trochę więcej niż kopiuj wklej. Żadnej części ciała z zachwytu mi nie urwało na ten event. Był słaby, bezmyślny oraz taki sam jak wcześniej. A nie. Pojawiła się dodatkowa karta a tak to nic się nie zmieniło w formule eventu. Żyjemy w 2020 roku gdzie znajomość programowania pozwala na znacznie większe możliwości. Dodajecie sety jako zapychacze plecaka, możliwości bryłkowania & poza tym nic co by rozwijało rozgrywkę. Gracze piszą. Wy macie gdzieś. & tak cały czas, z aktualizacji na aktualizację. Tak trudno nadać kierunek gry taki jak proponują gracze? Gdyby moja praca polegała na tym tak jak zajmowanie się tw to ja bym dawno z roboty wyleciał za brak progresu bo taki postęp jak tu w żadnej przeglądarkowej grze nie jest. Większość coś dodaje. A tu zmiany takie, że można nie grać z rok & można nic nie stracić.
 
Może trochę więcej niż kopiuj wklej. Żadnej części ciała z zachwytu mi nie urwało na ten event. Był słaby, bezmyślny oraz taki sam jak wcześniej. A nie. Pojawiła się dodatkowa karta a tak to nic się nie zmieniło w formule eventu. Żyjemy w 2020 roku gdzie znajomość programowania pozwala na znacznie większe możliwości. Dodajecie sety jako zapychacze plecaka, możliwości bryłkowania & poza tym nic co by rozwijało rozgrywkę. Gracze piszą. Wy macie gdzieś. & tak cały czas, z aktualizacji na aktualizację. Tak trudno nadać kierunek gry taki jak proponują gracze? Gdyby moja praca polegała na tym tak jak zajmowanie się tw to ja bym dawno z roboty wyleciał za brak progresu bo taki postęp jak tu w żadnej przeglądarkowej grze nie jest. Większość coś dodaje. A tu zmiany takie, że można nie grać z rok & można nic nie stracić.

A więc po co grasz i ciągle sapiesz ?:D Ja jak mi coś totalnie się nie podoba to to olewam i nie poświęcam na to czasu ;D
 
Do góry