Aktualizacja - dyskusja

Deleted User - 1587221

Gość
Gość
Wspaniała aktualizacja.
Czy TWT dostanie podwyżkę? Bo robi świetną robotę! Wręcz można być z nich dumnym!
 

Deleted User - 1587221

Gość
Gość
@Lenka222 kiedy znowu jakieś spotkanie na ts, porozmawiamy o strategii rozwoju tej wspaniałej gry. Myślę, że od ostatniego spotkania minęło już sporo czasu i mogłabyś np. uzyskać od graczy cenny feedback odnośnie ostatnich zmian.
Ale po co! To co robi Lenka jest świetne! Podwyżke powinna dostać! Gracze nie wiedzą czego chcą!
 

Lenka222

Członek obsługi gry
@Lenka222 kiedy znowu jakieś spotkanie na ts, porozmawiamy o strategii rozwoju tej wspaniałej gry. Myślę, że od ostatniego spotkania minęło już sporo czasu i mogłabyś np. uzyskać od graczy cenny feedback odnośnie ostatnich zmian.

Planujemy spotkanie, ale daty jeszcze nie znamy. Najwcześniej będzie to po 7 lutego. Jeśli masz jakiś feedback zawsze możesz wyrazić go na forum. Jest on tak samo traktowany, jak ten ze spotkań.
 
szmaragdy i diamenty nieoszlifowane jeden sztuk za 5 takich samych instrukcji.
Drodzy państwo no ja was podziwiam. Kto by pomyślał.
 
@Lenka222 , kiedy wjeżdzają nowe poziomy? Jak żenisz kit z tym to się uczciwie przyznaj :)
A co na wesele lenki chcesz jechać?

Nowe poziomy zapewne wjadą jak InoGems (firma udostępniająca nieoszlifowane kamienie szlachetne za pięć instrukcji) zdecyduje o podwyżce dla teoretyków, balansatorów, grafików, a szczególnie the warlords time (twt) i techników informatycznych, płatniczych (nie mylić z płatnerzami - którzy w pocie czoła tworzą dla konsumentów nowe głowy konia które można włożyć w kwadrat) Wszyscy Ci wcześniej wymienieni muszą doładować bryłki a potem za pomocą potek dającym 25% doświadczenia będą mogli sprawdzić jak długo wbija się poziomy na nowych pracach (o przepraszam FIRMACH) tak by ładnie pięknie postanowić o zwiększeniu poziomów, a wiadomo, musi być miło i przyjemnie, więc podniesiemy poziom do 500 z miliardami punktów doświadczenia co poziom, aby wszyscy byli zadowoleni i dalej konsumenci mogli ładować bryłki w markę TwojaWełna 2.0 (tw)

A co do wesela, chętnie się z tobą zabiorę! :uuu)
 
kiedy pimpek otrzyma zwiększenie bonusu, oraz kiedy zostanie mu dodany bonus np więcej szans na unik? Każda klasa ma jakiś osobisty bonus. Pimpek służy do blokowania sektorów. Nie ma żadnego bonusu klasowego do uniku. Robotnik ma z tych swoich 40% do uniku, a nawet do cela.. Żołnierz, zwłaszcza otoczony innymi żołnierzami, ma zwiększony bonus do dowodzenia, a więc też ma większą szansę na unik i cel. Zawadiakę robi się zazwyczaj pod dowodzenie tylko, bo zadają obrażenia krytyczne. A pimpuś gdzie w tym wszystkim? Stoi sobie gdzieś w cieniu, ma najmniejszą szansę na unik ze wszystkich klas. Bez konkretnego ekwipunku, nie ma nic. Ani obrażeń nie zada bo nie trafia, ani nie uniknie bo bonusy słabe, a właściwie to żadne bonusy, bo tylko z ubrań.
Druga sprawa. Co z umocnieniami, balansem na bitwach itd..? Wzmocniliście wieże, teraz dają blisko 100% do obrony i ataku, bodajże 80 na klasowej i nie chce mi się teraz sprawdzać dokładnie... Wiecie w czym problem? Nie ma balansu na bitwach. Przydałoby się więcej miejsc na ataku, aby wyrównać szansę obu stron.
Bo co chcecie dać, nowe sety? I co myślicie że one coś zmienią? że naprawią balans? heh, będą albo za mocne, albo za słabe, co event wyścig zbrojeniowy o to kto więcej ulepszy, by za rok pluć sobie w twarz bo się okazuje że set na 0 z tego roku, jest więcej wart niż set roku na ^2 I co dalej? Jęczenie graczy, o to że znowu nowy set, balans popsuty, ło jedny.. To się nigdy nie zmieni, przyznajcie że nie macie zamiaru ani robić balansu, ani poprawiać poszukiwacza. Kiedyś to była klasa.. Ale.. po co... musieli zepsuć. I co będzie kolejne? może zawadiakę popsują teraz, żeby nie trafiał wcale. :) To nie ma sensu. Mój zapał do tej gry tak jakoś gaśnie. Chodzić na bitwy.. Żeby być mięskiem armatnim. Szkoda, szkoda że nic się nie zmieni. To nie jest gra, którą trzeba programować latami by coś do niej dodać. Wystarczy parę grafik oskryptować, wrzucić na prywatny serwer i sprawdzić czy działa. No ale.. po co.. Za chwilę planuje się nowy serwer, wyższy poziom, bodajże 200 albo 250, hurra! może 1000 od razu walnijcie, się doczekać nie mogę już tego wyścigu szczurów o topkę, o lepsze eq, dominację.. Jagodziarze znów z pełnej rury będa szukać okazji do zarobku by wymieniać na swoje stare światy, a reszta będzie wydawać pieniądze na byle jaki ochłap, byleby dojść gdzieś szybciej... A gdy już dojdą na szczyt, zdobędą wszystkie topki, osiągnięcia, kolekcje.. Zrozumieją może, że to nic nie znaczy, że nie ma wartości. Miłego wieczoru i nie chce mi się komuś tutaj pluć czy obrażać, nie zamierzam też wytykać nikomu błędów, nawet tym z inno. Chciałem tylko... A nie ważne, i tak nic się nie zmieni. Poszukiwacz dalej będzie takim nowicjuszem z bonusem który ma szansę odpalić się zawsze lub nigdy. Ale od 2 trafienia. Załóżmy że taki poszukiwacz dostanie 2 trafienia, będą to 2 kryty. I pójdzie, trafi go szlag, nawet sobie nie postrzela, bo jest zrobiony w hp, co jest karane przez grę, że im więcej hp, tym mniej cela. I co zrobisz? No, może jakby poszukiwacz miał tak jako drugi bonus pasywkę niwelującą obrażenia krytyczne, mimo że nie miałby bonusu do celowania jak inne klasy, ani bonusu do uniku, mógłby więcej ustać i spełniać się w swojej roli. Raczej wątpię by ig coś ruszyło poszukiwacza, ale chciałbym być zaskoczony.. Sądzę że nie tylko ja...
 
Skąd ty się wziąłeś? Od lat gracze mówią o tych twoich "przemyśleniach" z teraz. Od lat jest mówione o sytuacji PPka. Sam wybrałeś tą klasę pomimo tylu lat istnienia gry, więc nie narzekaj. Narzekać to mogą gracze, którzy 10 lat temu wybrali tą klasę. Właśnie wy jesteście powodem, dlaczego IG to robi, a dokładniej dlatego, że to działa. Skaczecie z roku na rok na nowy serwer z nadzieją, że będzie lepiej, że będzie się wyżej w ranku, że się zdominuje serwer. No i tak, ryzykujecie nowy serwer kosztem starego. Zysk IG still, bo seciki za bryłeczki exclusive, eventy za bryłeczki, żeby mieć szybko secik fajny na 4th july, energie i motywacje za bryłeczki na start do rankingu topki. A wy co, reportujecie innych graczy, co poświęcają masę czasu żeby mieć to co mają ci Pay2Win, bez nakładu finansowego xD. Taki wasz obraz. Skoro ja mam, to inny mieć nie może. Regulamin przechodził tyle zmian, żeby tylko gra się stała bardziej P2W friendly.

Ktoś zaraz wjedzie, z tym, że ooo, firma musi zarobić, więc musi jakoś promować opcje płatności w grze. No i racja, ale spójrzcie na sety Free2Play vs Pay2Win, specjalnie dam wam porównanie setów z podobnych czasów.
Łuk tancerza tlinglit vs Fortówka Detektywa/Wędrowca/Szaunisów
Set Hombre vs Set Pancho Villa
Złota jazda vs Jazda Adamsa
Set Piłkarza vs Set Dicksona
Stary zestaw broni vs Bronie farmera
Bronie bohatera niepodległości / Set Zapaty / Set Murriety vs cokolwiek.
Lucille i wrighty vs tatanki i inne takie.
>>> Oficer XD.
>>> Bronie z czarnego piątku XD
>>> Kowbojka i Vaquero xD
Niebiesko czerwone bronie, no fajne eventówki xD
>>> Cortin i Cortez XD


A to wszystko się zaczęło 3 lata temu xD. Już nie wspominając, że sam system loteriii był odbierany za masowe P2W i przyczynił się do upadku gry wiele lat temu.

Także Kacperek ładuj dalej pieniążki w swoją ulubioną gierkę, na pewno twórcy to doceniają i zrobią wszystko dla graczy, a nie własnego zysku :)
 
@Ebola Rekt is Real ...na grę która nie jest moją ulubioną grą, lecz odskocznią na której lubię spędzać czas.
Czas.... Tak szybko mija, a tak mało go nam zostało.. Tak, wolę wydać kasę i kupić coś przydatnego, niż spędzać całe dnie, godziny, wieki, na ciułanie kasy na różne "sposoby" i metody, o których przecież nie musze Cię uczyć. Nie mam po prostu czasu by nie wydawać kasy, ale dzięki temu że nie marnuje czasu aż tyle na gry, mam czas na pozyskiwanie gotówki którą niestety czasem przyjdzie mi wydać na ten niedokończony produkt, ale bardziej liczy się dla mnie fakt, że można tu spotkać ciekawych ludzi, powspominać.. z sentymentu.. Wróciłem po 5 albo 6 latach i nie wiem co było 3 lata temu, ale doskonale rozumiem że ta gra się nie rozwija w dobrym kierunku. Ale swoją drogą, wydaje mi się że to kobieta prowadzi ten projekt. Nie obrażając kobiet oczywiście, bo cel jest tego inny, ale jak na ironię.. Czy potrzebujemy aż tylu zestawów od wszystkiego co roku? Nowe skórki, nowe nazwy... Musimy.. Bo kobiety lubią mieć nowe rzeczy, dużo ciuchów, garderoby całe.. ;) Zabawne.. Ale kiedyś zestawy służyły, były do czegoś, praktyczne.. Ale... Pozdrawiam panią prowadzącą z IG :)
ps. Oficer fajny, ale nie pasuje do żadnej klasy poza bobem i zawadiaką.. A to że się mówi od lat o poszukiwaczu, może trzeba głośniej wołać! ;) Z robotnikiem było podobnie, aż w końcu coś się zmieniło, aż za bardzo... No ale jest jak jest. Pozdrawiam.
 
Do góry