Aktualizacja - dyskusja

"Na poniedziałek, 12 kwietnia, zaplanowano aktualizację 2.147, która odbędzie się na wszystkich światach."

----------
Raczej 26 kwietnia i aktualizacja 2.148
Błąd w temacie "Aktualizacja 2.148"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie że zmieniacie bonusy tych itemków, osobiście już zakupiłem parę z nich x243 oczekując jutrzejszej aktualizacji :)

Pozdrawiam i czekam na zmiany bonusów w naszyjnikach i broniach ^^ (fajnie jakby jakaś siekierka miała dobre bonuski i po ulepszeniu na ^5 osiagała z 220 dmg :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie ciekawie ciekawie :p

Bo nie dość że za kapelusze na ^5 zapłaciłem 4kk XD to za samo ich ulepszenie na^5 zapłaciłem kolejne 1,5kk :p Więc albo ktoś to przemyślał aby i koszta były duże dla wszystkich a nie że za free się zrobi :D albo się komus coś popsuło :p
 
ogólnie ciekawie ciekawie :p

Bo nie dość że za kapelusze na ^5 zapłaciłem 4kk XD to za samo ich ulepszenie na^5 zapłaciłem kolejne 1,5kk :p Więc albo ktoś to przemyślał aby i koszta były duże dla wszystkich a nie że za free się zrobi :D albo się komus coś popsuło :p
Po pierwsze itemki te są i będą zawsze ogólnodostępne a niektóre z nich są mega mocne po ostatnich zmianach dlatego cena za itemki i ich ulepszenie jest jak najbardziej okej.Po drugie nikt nie karze nikomu ulepszać itemów.Nie są to jakieś ceny z kosmosu, bo i tak 90% graczy ma dziesiątki, setki milionów z którymi nie ma co zrobić i dla nich takie ulepszenie itemku na 5 to jak pierdnięcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze itemki te są i będą zawsze ogólnodostępne a niektóre z nich są mega mocne po ostatnich zmianach dlatego cena za itemki i ich ulepszenie jest jak najbardziej okej.Po drugie nikt nie karze nikomu ulepszać itemów.Nie są to jakieś ceny z kosmosu, bo i tak 90% graczy ma dziesiątki, setki milionów z którymi nie ma co zrobić i dla nich takie ulepszenie itemku na 5 to jak pierdnięcie.

Po 1:
Napisałem w sposób rozważania na ten temat, więc najbardziej dopuszczam wersję ze tak miało być i mi to koło dupy lata bo jestem w tych 90% które mają dziesiątki milionów. Just mnie zdziwiło że produkty te są takie drogie :)

Po 2:

"Każe" nie "Karze". To pierwsze odnosi się do nakazu, a drugie do kary którą ktoś otrzymuje w związku z czymś :)

Po 3:
Zastanawia mnie do czego ta gra zmierza :)
Patrząc na bonusy Szlacheckiego Skórzanego Kapelusza vs Kapelusza curlera to widzę przepaść 40 umek bez ulepszenia a 80 z ulepszeniem (na^5) na korzyść Szlacheckiego kapeluta który jest OGÓLNODOSTĘPNY, a CURLER to set PREMIUM ZA BRYŁKI wprowadzony w LUTYM tego roku, za który trzeba było zapłacić 80 zł za 3 itemy których nie dostaliśmy w trakcie zbierania czegoś tam.


Fajnie że zmieniają bonusy itemów ze sklepów w mieście, bo dają im w ten sposób drugie życie... ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Jeżeli NAKRYCIE GŁOWY jako część garderoby Daje więcej niż 100% kapeluszy z loterii to trochę przegięcie, zwlaszcza jeżeli 2 miesiące temu mieliśmy okazje kupic curlera... KTOŚ POWIE ŻE NIKT MNIE DO TEGO NIE ZMUSZAŁ ABYM CURLERA KUPIŁ. Ale wierzcie mi że jakbym wiedział że za 2 miech wyjdą takie popierdzielone bonusy do itemów które kupie za WALUTĘ Z GRY to bym nie kupował curlera :p

Mam 147 poziom który daje mi 172 cechy i 480 pkt umiejętności. Dodając to do siebie mamy 652 pkt umijętności :)

a w Wyżej wymienionym kapeluszu ulepszonym na ^5 :) Mam 140 odporki, 143 refleksu 140 celowania i 143 znajomosci zwierząt co nam daje hmmm: Dodajmy to do siebie :O :O 566 pkt umiejętności+ 22 cechy =588 pkt umiejętności :)

A to dopiero NAKRYCIE GŁOWY któro jak dobrze wiemy w 100% setów było najsłabszym elementem ekwipunku :) Ja się boję co będzie jak oni się zabiorą za spodnie/odzież/paski które to zawsze mają dowalone bonusy :)

Nie mówię że to źle, będzie większa dywersyfikacja ekwipunków u graczy bo kazdy będzie kombinować aby zyskać przewagę... Fajnie, ale problem jest w tym że w takim razie po cholerę są te wszystkie sety, jeżeli można sobie z randomowych itemów złożyć coś takiego.

Jeżeli dalsze zmiany tez będą takie ogromne to ciekawe jakie sety z loterii będą w tym roku wychodzić aby w ogóle opłacało się je zbierać :) hmm może +1,5 bonus celowania w spodniach ? Ekstra. Zaburzajmy balans pojedynków który i tak jest rozpierdzielony przez losowośc jaka w nim występuje.


Dla mnie to zbyt rewolucyjne zmiany wprowadzają do gry. Zabierając sie za nie od dupy strony. Bo powinni od razu wszystkie bonusy u sklepikarzy pozmieniać a nie tak po 8 itemów. PLUS za duża przepaść między OGÓLNODOSTĘPNYMI itemami a tymi za BRYŁKI czy tez z loterii :)
 
Podobno ktoś wymyślił set Curlera nie jako zestaw pojedynkowy, tylko jako ekwipunek do jednej konkretnej pracy na środku mapy. Niestety nie jest najlepszym do tej pracy, ani do pojedynków, więc raczej tylko kolekcjonersko jak cała masa innych rzeczy za bryłki.
 
Mi osobiście nie podoba się duża ilość mini-eventów, które są tylko po to żeby zapchać kalendarz - z jednej strony fajnie, że coś się dzieje, a z drugiej po kilku takich wydarzeniach tworzonych na "jedno kopyto" nie ma już ochoty dropić kolejnych 100 dyń, kłosów, prezentów i tego typu dupereli, ale jak tego nie wydropisz to tracisz - przy okazji też często wpadnie jakiś set typu curler, którego kilka części możesz kupić jedynie za bryłki, a który w momencie wprowadzenia nie jest nawet minimalnie topowym zestawem zgodnie z przeznaczeniem.

Druga sprawa, którą warto byłoby przeanalizować to wyprzedaże w których pojawiają się 3-4-5 letnie sety, które do obecnych zestawów w grze nie mają podjazdu. Może warto by było zaktualizować ich bonusy lub zastanowić się nad jakimś mechanizmem, który by dostosowywał ceny do tego, co na dzień dzisiejszy oferują te zestawy. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że na ostatniej wyprzedaży nie sprzedaliście więcej jak 10 letnich i hawajskich setów na wszystkich światach. Nie wiem czy tak to powinno działać. :uuu)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Druga sprawa, którą warto byłoby przeanalizować to wyprzedaże w których pojawiają się 3-4-5 letnie sety, które do obecnych zestawów w grze nie mają podjazdu. Może warto by było zaktualizować ich bonusy lub zastanowić się nad jakimś mechanizmem, który by dostosowywał ceny do tego, co na dzień dzisiejszy oferują te zestawy. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że na ostatniej wyprzedaży nie sprzedaliście więcej jak 10 letnich i hawajskich setów na wszystkich światach. Nie wiem czy tak to powinno działać. :uuu)

Niestety stosunek ceny do jakości jest trochę oderwany od rzeczywistości. Większość setów jest bezużytecznych, a często są 3 razy droższe od np. skrzynek z setem oficera. Inną sprawą jest, że część z tych zestawów raz jest dla IG bezwartościowa i wypada z koszyków w pracach, a jakiś czas później są za bryłasy.

//zartas połącz posty :D

Edytuj sobie poprzedni post XD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oficer z tego co mi parę osób powiedziało to za komplet (Ubrania+bronie) kosztował nie więcej niż 2k brył (chyba 1200 ubrania 600 bronie), a to set który byl wprowadzony 3 lata temu i dalej jest niezastąpiony :p (jak była inna cena to proszę mnie poprawić - tak jak napisałem, nie grałem wtedy to nie wiem dokładnie).

A ten curler to był koszt 1600 brył za 4 itemy (XDDD) plus te inne gówno sety co ich cena sięga często powyżej 3k brył a ich się nawet nie używa :p
Fajna polityka tam jest. Wciskanie gówna nic nie wartego nawet za takie spore kwoty aby tylko sobie nachapać nachapać z koryta :)

Żałosne.


Rozwieję też ewentualne wątpliwości:

Tak, mam ból dupy że kupiłem niektóre sety (zwłaszcza curler bo to gówno nad gównami XD) za bryłsy a ich nie używam bo po miesiącu (może nawet mniej) stały się gównem, a oczekiwałem przydatności jak do unii (Którą przespałem) a za tę kase mogłem se piwo kupić.
 
Do góry