Aktualizacja - dyskusja

Właśnie to lubię w tej grze, żadnych faworyzacji, każdego traktują na równi xD

Już miałem się skusić na noże, ale jak tak sprawa wygląda to jednak podziękuję...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie to lubię w tej grze, żadnych faworyzacji, każdego traktują na równi xD

Już miałem się skusić na noże, ale jak tak sprawa wygląda to jednak podziękuję...

Pytałem ich czy mają wpływ na te promocje, odpowiedzieli że nie :eek:
Ale jak napisałem że chcę kupić trochę byłków to next dnia miałem promke oops!
Pszypadek chyba :uuu):uuu):uuu):uuu)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakby zamiast tych noży co mnożnik dmg psują dali bronie unii to mysle że by im 10x tyle jak nie więcej wpadło z tej promocji majowej :/
 
W lipcu 2020 został wypuszczony film o zmianach w grze na najbliższe kilka miesięcy xd, zostały zmienione jedynie wzory fortowe na gorsze.
Od aktualizacji 2.147 poprawiacie czapki których poprawiliście już około 50 (na becie już około 75), czyli zostało jeszcze około 2k przedmiotów, licząc po 25-30 szt na aktualizację wychodzi powiedzmy 75 aktualek i każda co 2 tygodnie to tak w pierwszej połowie 2024 skończycie ulepszać wszystkie stare przedmioty.
 
W lipcu 2020 został wypuszczony film o zmianach w grze na najbliższe kilka miesięcy xd, zostały zmienione jedynie wzory fortowe na gorsze.
Od aktualizacji 2.147 poprawiacie czapki których poprawiliście już około 50 (na becie już około 75), czyli zostało jeszcze około 2k przedmiotów, licząc po 25-30 szt na aktualizację wychodzi powiedzmy 75 aktualek i każda co 2 tygodnie to tak w pierwszej połowie 2024 skończycie ulepszać wszystkie stare przedmioty.
Powoli do celu :D
 
Fajnie by było jakby Lenka na złotej taczce z firmy wyjechała .
Narzekali na Onufrego , narzekali na Etriel ale burdello jakie robi Lenka to jest poziom kosmiczny.
 
Fajnie by było jakby Lenka na złotej taczce z firmy wyjechała .
Narzekali na Onufrego , narzekali na Etriel ale burdello jakie robi Lenka to jest poziom kosmiczny.

Z tego co pamiętam to Onufry starał się zrobić coś więcej z tego projektu, a nie tylko wypełniać zadania z góry...
Ja na niego złego słowa nie powiem.
#OnufryWróć
 

DeletedUser

Gość
Gość
kto by chciał takie rzeczy :)

Jeszcze głupota na mnie przejdzie jak się z takiego kubka napije :)
Dajcie mi zestaw Unii na ^2 to może wezmę udział. A nie jakies syfy zamówione z AliExpress za 2 PLN

Screenshot_1.png

No i
PS: Jak mi usuwacie posty to podajcie powód usunięcia a nie samowolke robicie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetna aktualizacja.
Akurat mam 300 czapek freemana to sobie ulepsze... :)

Btw moglibyście tego śmieciowego cyrku nie dodawać, na nawaho od tygodnia nie zebraliśmy produktów aby go wybudować bo to taki syf :)

Dajcie nam po 500 bryłek to sobie chociaż pare umek kupie zamiast tego gówna jak potka na 30 PŻ - działanie 1h :) Takie to poczebne, jak setki itemów Michaela, Brociousa i Behena zalegające na targu bo nikt tego gówna nie chce :)

Aczkolwiek nie wiem czy bardziej śmiac się z Was ze takie gowno daliscie, czy z ludzi który wystawiają brociusa albo michaela po 200k + XD Skoro po 8k nawet zejść nie chce :p

A może z tych co chcicę mają na Behana twierdząc że to dobry set XD

Ne pozdrawiem
 
Witam w TW potrzeba takiej bardzo stanowczej, mocnej aktualizacji jakimi były np. Przygody. Kosmetyka poprawki aktualizacjach są dobre i potrzebne, ale ludzie czekają na coś z przytupem. Na coś bardzo mocnego, aby wprowadziło to nowego ducha do gry i było wielkow Wow Powinno to być coś, co by sprawiło, że przyciagnie nowych graczy.
 
Do góry