Aktualizacja - dyskusja

XDDDDDDDDDDDDDD TWT nie uczy się na błędach XD aż tak ludzi brakuje,serio bociarz w teamie ? TWT spadło na pysk,jak zwykle.
Wcześniej Ken,teraz to-dobry przykład jak zwykle !
Nie pozdrawiam
 
zacznij żądać poprawy w systemie wolontariuszy ,oni niby bezinteresownie zajmują stanowiska gdzie robią jak bydło własne widzimisie ,takiej parodii nie widziałem od czasów kiedy Milena została MC a Magda wspierała ją kołkiem ,dziś mamy wolontariuszy z jednego źródła z zupy pomidorowej
<<:-]
znów
pomidorowa ,miejmy nadzieję że nie mają wielkiej rodziny
<<:-)BOOM!!
 
Mi się wydaje, czy Pas Billy'ego Kida właśnie dostaje downgrade i na 150 poziomie po aktualizacji będzie gorszy, niż jak na 80 poziomie teraz?
 
Osiągnięcia ciekawe tylko na nowe światy, na starych każdy aktywny gracz raczej zdobędzie osiągnięcia z setami w pierwszym dniu.
 

Kamilosex

Blada Twarz
Opcje z wysyłaniem każdemu już dawno powinniście wprowadzić. Teraz to już ręcznie można robić bo aktywnych ludzi i takich co będą te rakietki zbierać za dużo nie zostało.
 
Widzę że zabieranie jazd a teraz broni z pełnych setów to nowa norma. Aby po loterii wycisnąć bryłki bo ktoś kupi. Więcej p2w baza graczy wytrzyma.
 
Widzę że zabieranie jazd a teraz broni z pełnych setów to nowa norma. Aby po loterii wycisnąć bryłki bo ktoś kupi. Więcej p2w baza graczy wytrzyma.
Tu już nie ma p2w bo i nie ma jakiejkolwiek rywalizacji, każdy ma <ocenzurowano> jajca. No poza paroma przypadkami ale zawsze są jakieś odstępstwa od normy xd Teraz widzimy już wyciskanie i tak już wyciśniętej "cytryny"

//-Moderacja
 
Tu już nie ma p2w bo i nie ma jakiejkolwiek rywalizacji, każdy ma wyjebane jajca. No poza paroma przypadkami ale zawsze są jakieś odstępstwa od normy xd Teraz widzimy już wyciskanie i tak już wyciśniętej "cytryny"
Wiadomo z gry została wydmuszka. O ile wejdzie wyższy lvl to u mnie gwóźdź do trumny jeżeli chodzi o bitwy o fort. Rozumiem sety full za bryłki, ale nie dodajmy do każdej lotki itemy do kupna po zakończeniu lotki brak słów. Wystarczy sobie poczytać forum bety proszą o opinię dostają opinię że jest źle po czym piszą że nic nie zmienią i tak xD.
 
Spoko że jest wrzucona aktualizacja a w niej jest błąd.
Screenshot_9.png
Który występuje od wprowadzenia aktualizacji na becie. A Al35ul pisał że błąd zostanie naprawiony wkrótce.
Screenshot_1.png
Pokazuje to trochę podejście osób odpowiedzialnych za aktualizacje. Rozumiem że na becie takie rzeczy mogą występować, ale jednak wychodzi aktualizacja na normalne serwery to chociaż można się postarać o załatanie takiego błędu.
 

Kamilosex

Blada Twarz
ja już mam wykurwione w te gre, gram bo gram i mi szkoda, skończe jak zdechnie totalnie ten kmiot. Ale złotówki już do tego gówna nie dołożę...
Wielkie obietnice co to się nie zmieni a jedyne co się zmieniło to nowe mordy na stanowiskach.


kasa im się niedługo też skończy i płakać będą gówniaki co nawet w gre grac nie umio.
 
Do góry