Aktualizacja - dyskusja

czy to obraźliwy zwrot ? Nie powiedziałem co ma skleić. Zróbcie spis zakazanych określeń bo za chwile nic nie będzie można napisać jeżeli takie coś cenzurujesz gestapowcu.
Nie pod wulgaryzmy, ale w tym kontekście jest obraźliwe. Tak samo jak przyrównywanie kogoś do gestapo, formacji, która mordowała ludzi.

Natomiast określenie ze sklejaniem jest zdecydowanie obraźliwe, i nie na miejscu.
Widzisz panie moderator, w tym właśnie momencie pokazałeś że cenzurujesz jak Ci się podoba.

gówno tak obraźliwe że cenzurujesz a przyrównywanie do gestapo już nie dasz ? Do tego obraziłem kogoś z administracji to daj mi 5 pkt karnych ostrzeżenia. Dzieki.

Stwórzcie spis słów których nie można używać i w jakim kontekście bo się gubicie we własnym regulaminie.
 

zartas

Członek obsługi gry
Widzisz panie moderator, w tym właśnie momencie pokazałeś że cenzurujesz jak Ci się podoba.

gówno tak obraźliwe że cenzurujesz a przyrównywanie do gestapo już nie dasz ? Do tego obraziłem kogoś z administracji to daj mi 5 pkt karnych ostrzeżenia. Dzieki.

Stwórzcie spis słów których nie można używać i w jakim kontekście bo się gubicie we własnym regulaminie.
Fakt, że ciekawym rozwiązaniem byłby bot banujący od razu za listę zakazanych słów, ale wątpię, że coś takiego zostanie wprowadzone.

Mogę dać punkty i ostrzeżenie, ale myślę, że wystarczy Ci to napisać, żebyś ponownie nie stosował takich zwrotów.
 
@Kakanaka w moim poście w tym temacie też pojawiło się słowo "Gówno" i nie zostało ocenzurowane.
Masz pretensje do Zartasa, że jest inteligentny i potrafi rozróznić kontakst użycia tego słowa? :)
 
@Kakanaka w moim poście w tym temacie też pojawiło się słowo "Gówno" i nie zostało ocenzurowane.
Masz pretensje do Zartasa, że jest inteligentny i potrafi rozróznić kontakst użycia tego słowa? :)
Ciężko to stwierdzić po czyichś postach na forum, zwłaszcza że nigdy nie wiadomo kto je finalnie wysyła. Ale jak strażnik teksasu viksonz potrafi na tej podstawie stwierdzić, no to gratuluję... chyba ;)

poza tym jeżeli zwrot "gówno robicie" uważasz za obraźliwy to współczuję życia. Jak jeszcze przy "gówno managerze" jestem w stanie to zrozumieć tak przy wyrażeniu swojej subiektywnej opinii odnośnie czyjejś działalności - nie.

na przykładnie musco i jicy moge ci powiedzieć,że potrzeba około roku bez bryłkowania i wtedy palą migracje,ale to ludzie muszą odejść z gierki,dogadać sie :p
Coś w tym może być bo pomimo iż na nawaho jest 10-15 os na salonie w tym połowa to jagodziarki, migracji dalej nie ma. A bryłki lecą z tego co mi wiadomo bo się ścigają 3 os o te nożyki pod znalezienie produktów.
 
Mam do Ciebie prośbę: jeśli nie chcesz żyć własnym życiem bo jest nudne, szare itp to chociaż nie dokładaj moderatorom tu roboty na forum.
Załóż swój kanał na YT i tam sobie żyj życiem Eweliny razem ze swoimi przydupasami bo tu tak na serio to gówno to kogo obchodzi :)
Nie chce mi się komentować o twoim czytaniu ze zrozumieniem tam na górze, więc przejdę od razu tak:


1." Nie dokładaj moderatorom tu roboty na forum"
Nie trzeba było dokładać cegiełki:

Regulamin Forum | The West Forum PL
Surowo zabrania się umieszczania treści:
nawołujących do łamania polskiego lub innego obowiązującego prawa bądź takich, których umieszczenie samo w sobie stanowi złamanie prawa, w szczególności prawa własności intelektualnej


2. "Serio to gówno to kogo obchodzi":
viksonz.png
 
Fajna wymiana zdań itd, ale nikt jeszcze nie wymienił w podpunktach co by zmienił i dlaczego bez zbędnego wchodzenia na siebie ;)

Zmiana regulaminu to podstawa. Wszystkie nieścisłości napisać czytelnie.
Selekcja toksycznych ludzi, bo udzielam się od niedawna i widzę jedną wielką rodzinę, taką ze zdjęcia.
Selekcja moderatorów na tych kompetentnych, co będą rozwijać to forum w dobrą stronę.

Takie moje małe sugestie.
Jakby kto pytał, byłem moderatorem przez 3 lata na serwery-cs.pl (nieistniejąca od 5-7 lat) i wiecie co? Każdy wiedział co robić, nie naruszało się specjalnie regulaminow, rekrutacja przebiegała wgl określonych zasad, chociażby gracze oceniali przyszłego admina, no i nie było takiego kwasu jak tu ;)
Pozdrawiam wszystkich
 

zartas

Członek obsługi gry
Fajna wymiana zdań itd, ale nikt jeszcze nie wymienił w podpunktach co by zmienił i dlaczego bez zbędnego wchodzenia na siebie ;)

Zmiana regulaminu to podstawa. Wszystkie nieścisłości napisać czytelnie.
Selekcja toksycznych ludzi, bo udzielam się od niedawna i widzę jedną wielką rodzinę, taką ze zdjęcia.
Selekcja moderatorów na tych kompetentnych, co będą rozwijać to forum w dobrą stronę.

Takie moje małe sugestie.
Jakby kto pytał, byłem moderatorem przez 3 lata na serwery-cs.pl (nieistniejąca od 5-7 lat) i wiecie co? Każdy wiedział co robić, nie naruszało się specjalnie regulaminow, rekrutacja przebiegała wgl określonych zasad, chociażby gracze oceniali przyszłego admina, no i nie było takiego kwasu jak tu ;)
Pozdrawiam wszystkich
Dziękuję za sugestie.

Odnośnie regulaminu, zgody na to wcześniej nie było, może się to zmieni. W takim przypadku na pewno zostanie założony temat, w którym będzie można zamieścić swoje pytania i sugestie dotyczące punktów regulaminu.

Chciałbym spytać, co rozumiesz poprzez stwierdzenie "selekcję toksycznych ludzi"? Permanentny ban dla osób, które stale łamią regulamin?

Odnośnie ostatniego, moderatorzy tak jak inni członkowie są wybierani przez określonych pracowników InnoGames którzy decydują czy dana osoba posiada odpowiednie kompetencje.
Sam rozwój zależy w dużej mierze od developera jak i od samych graczy, którzy mogą zgłaszać swoje sugestie, przy czym to developer lub osoba od niego delegowana ma zawsze ostatnie słowo.

Jeżeli się mylę, to proszę popraw mnie, ale myślę, że fanowski projekt znacząco różni się od standardów korporacji. Tutaj nie jest możliwym, ażeby to sami gracze decydowali o tym kto zostanie moderatorem.

Z tą rodziną to dobre określenie, gdyż wszyscy stali użytkownicy forum w jakiś sposób się znają i zazwyczaj udzielają się te same osoby.
Również pozdrawiam :)
 
Dziękuję za sugestie.

Odnośnie regulaminu, zgody na to wcześniej nie było, może się to zmieni. W takim przypadku na pewno zostanie założony temat, w którym będzie można zamieścić swoje pytania i sugestie dotyczące punktów regulaminu.

Chciałbym spytać, co rozumiesz poprzez stwierdzenie "selekcję toksycznych ludzi"? Permanentny ban dla osób, które stale łamią regulamin?

Odnośnie ostatniego, moderatorzy tak jak inni członkowie są wybierani przez określonych pracowników InnoGames którzy decydują czy dana osoba posiada odpowiednie kompetencje.
Sam rozwój zależy w dużej mierze od developera jak i od samych graczy, którzy mogą zgłaszać swoje sugestie, przy czym to developer lub osoba od niego delegowana ma zawsze ostatnie słowo.

Jeżeli się mylę, to proszę popraw mnie, ale myślę, że fanowski projekt znacząco różni się od standardów korporacji. Tutaj nie jest możliwym, ażeby to sami gracze decydowali o tym kto zostanie moderatorem.

Z tą rodziną to dobre określenie, gdyż wszyscy stali użytkownicy forum w jakiś sposób się znają i zazwyczaj udzielają się te same osoby.
Również pozdrawiam :)

Może nie od razu perma, ale na pewno jakiś czasowy, by owe dzbany ochłonęły.
Aha czyli nic się nie zmieni, bo obsługa także może być patusem tak? Z doświadczenia wiem że z nimi jak z urzędem - atakować do skutku różnymi sposobami,
Racja różni się i widać to gołym okiem, ale ja tylko pokazałem, że może być inaczej, lepiej i że JEST to możliwe, ale siedząc tutaj i wylewając pomyje, nic sie nie ugra.
Miłej soboty życzę :)
 

zartas

Członek obsługi gry
Może nie od razu perma, ale na pewno jakiś czasowy, by owe dzbany ochłonęły.
Aha czyli nic się nie zmieni, bo obsługa także może być patusem tak? Z doświadczenia wiem że z nimi jak z urzędem - atakować do skutku różnymi sposobami,
Racja różni się i widać to gołym okiem, ale ja tylko pokazałem, że może być inaczej, lepiej i że JEST to możliwe, ale siedząc tutaj i wylewając pomyje, nic sie nie ugra.
Miłej soboty życzę :)
Czasowe bany funkcjonują jak najbardziej.
Nie sądzę, aby obsługa mogła być mimo wszystko kimś takim :)
Jak najbardziej się zgadzam.

Również miłej soboty :)
 
Fajna wymiana zdań itd, ale nikt jeszcze nie wymienił w podpunktach co by zmienił i dlaczego bez zbędnego wchodzenia na siebie ;)
Ludzie nie wymieniają zmian bo już było w przeciągu ostatnich kilku lat co najmniej kilka tematów i tak jak możesz teraz zobaczyć nic się nie ruszyło :)
Zmiana regulaminu to podstawa. Wszystkie nieścisłości napisać czytelnie.
Zmian regulaminu nie będzie bo nikt nie wywali takich wspaniałych punktów jak zakaz komentowania pracy administracji czy nawet jeśli administracja nie ma racji to może powiedzieć, że ma ;)
Selekcja toksycznych ludzi, bo udzielam się od niedawna i widzę jedną wielką rodzinę, taką ze zdjęcia.
Selekcja moderatorów na tych kompetentnych, co będą rozwijać to forum w dobrą stronę.
Podobna sprawa jak z regulaminem który zartas interpretuje po swojemu bo może i nikt mu nic nie zrobi.
 
Do góry