Aktualizacja - dyskusja

Dobra zle to Liczyłem xD z dziennymi logowaniami i aby było 2 miech na lvl to wychodzi 6 lvl w rok... XD czyli jakieś 16 lat aby wbic 250 xD

Niech ktoś buduje kościół i dzienne logowanie to może zejdziemy do 10 lat xD

Ktoś to liczyl moze? Bo aż nie dowierzam xD
 
Ogólnie wiem tyle, że logując się codziennie maksymalny czas wbijania poziomu to 50 dni. Przez taki czas wpadnie 100% z logowania. Dodatkowe czynności, jak prace/budowanie kościoła może ten proces skrócić od kilku do kilkunastu dni, w zależności od ilości zdobywanego expa oraz posiadanego poziomu. Dodatkowo mogą np. w trakcie loterii wpadać jakieś potki na expa 5%/10%. Myślę, że dałoby się robić 1 poziom w około 40 dni lub nawet mniej, ale robiąc takie wyliczenia trzeba by podejść do tego bardzo indywidualnie, bo u każdego może być inaczej.
 
Ogólnie wiem tyle, że logując się codziennie maksymalny czas wbijania poziomu to 50 dni. Przez taki czas wpadnie 100% z logowania. Dodatkowe czynności, jak prace/budowanie kościoła może ten proces skrócić od kilku do kilkunastu dni, w zależności od ilości zdobywanego expa oraz posiadanego poziomu. Dodatkowo mogą np. w trakcie loterii wpadać jakieś potki na expa 5%/10%. Myślę, że dałoby się robić 1 poziom w około 40 dni lub nawet mniej, ale robiąc takie wyliczenia trzeba by podejść do tego bardzo indywidualnie, bo u
Zakładając nawet 30 dni na 1 lvl co przy większym poziomie raczej bedzie nierealne jeżeli trzeba 400 mln na 205 lvl a 1.4 mld na 250... to wychodzi ponad 8 lat. Wiec niech się pierdolą w tym inno.
 
To się może wbić szybciej niż się wydaje. Bonus z logowania będzie też odpowiednio większy, bo teraz wpada taki sam jak za 150 poziom. Na poziomach 200+ będzie już tak duży, że będzie stanowił główne źródło expa, bo to co się zrobi na pracach/kościele to będzie tylko pewnie jakaś część tego. :D

Zgadzam się, dodatkowo bonusy ciuchów się zwiększą co wpłynie na szybsze wbijanie poziomów kościoła, a to z kolei na exp.
Ale są jeszcze niebieskie buteleczki :)

Nie rozumiem co niektórych. Od razu by chcieli nowy max lvl i potem znów narzekać, że nie ma co robić.
PO PROSTU GRAJCIE :)
 
Zgadzam się, dodatkowo bonusy ciuchów się zwiększą co wpłynie na szybsze wbijanie poziomów kościoła, a to z kolei na exp.
Ale są jeszcze niebieskie buteleczki :)

Nie rozumiem co niektórych. Od razu by chcieli nowy max lvl i potem znów narzekać, że nie ma co robić.
PO PROSTU GRAJCIE :)
Zostaną wprowadzone nowe lvl'e i co się zmieni? Odpowiem Ci. Nic się nie zmieni kościół dalej będzie budowany a pozostała rozgrywka czytaj forty pvp i przygody będą w dupie ale w sumie już są więc po staremu. Wystarczyło by na początek dodać do walk fortowych nagrody w postaci potek na expa ale jest za duże ryzyko że bitwy wtedy będą co 1h. Najlepszą opcją było by dodanie takich potek za pkt weterana wtedy chociaż przygody by ruszyły ale znowu tu jest problem bo wraz ze wzrostem poziomów wzrasta dmg broni. Po kilku takich rozgrywkach połowa stwierdzi że nie chce być mięsem armatnim. Pvp tu tylko można napisać ruletka. Jeśli to jest to nad czym pracowali 3lata to mogli tego wgl nie wypuszczać i zakopać tego zdechlaka na amen.
 
Najlepszą opcją było by dodanie takich potek za pkt weterana wtedy chociaż przygody by ruszyły ale znowu tu jest problem bo wraz ze wzrostem poziomów wzrasta dmg broni. Po kilku takich rozgrywkach połowa stwierdzi że nie chce być mięsem armatnim.
Ale przecież teraz też tak jest na przygodach, że połowa jest mięsem armatnim.
Liczy się tylko lasso i noże szefa kuchni....

Najwyżej będą się liczyć jeszcze bardziej...
 
Na początek zwiększyłbym 5-krotnie liczbę doświadczenia z prac, bitew, pojedynków itd., wszystko poza kościołem.

Ale przecież teraz też tak jest na przygodach, że połowa jest mięsem armatnim.
Liczy się tylko lasso i noże szefa kuchni....

Najwyżej będą się liczyć jeszcze bardziej...
Obecnie na przygody wchodzę tylko do zadań, bo mnie męczy granie lasso albo nóż, na początku fajnie się grało tylko na wsp, do czasu wprowadzenia braci Wright
Nadal nie doczekałem się międzynarodowych drużynowych mistrzostw w przygodach, bo przez 8 lat nie ogarnęli tworzenia własnych drużyn.
 
Zgadzam się, dodatkowo bonusy ciuchów się zwiększą co wpłynie na szybsze wbijanie poziomów kościoła, a to z kolei na exp.
Ale są jeszcze niebieskie buteleczki :)

Nie rozumiem co niektórych. Od razu by chcieli nowy max lvl i potem znów narzekać, że nie ma co robić.
PO PROSTU GRAJCIE :)
Nie zamierzam grać w to gowno i nie oczekuje ze ktos bedzie próbować zmienic moje zdanie...

A Ty chyba nie do końca kontaktujesz jezeli uwazasz ze nawet kilka dobrych lat na wbicie max lvl ciagle budując kościół czy inne gowna jest w porządku. Nie po to było tak dużo gadane o tych zmianach, jakie to one rewolucyjne nie będą itp zeby teraz na ZDECHLAKA wprowadzać cos co jeszcze BARDZIEJ GO Zniszczy.

Manitu zresztą świetnie to określił...

I według Ciebie w co Ci "narzekajacy" mają grać? Już grzebanie w cudzym gownie jest ciekawsze niż granie w te gre, bo tam przynajmniej nie wiesz co znajdziesz, a tutaj jedyne co możesz spotkać to powtarzalność do usranej śmierci.


Zresztą z kim Ty kościół chcesz budować jak na światach jest 10 graczy na krzyż i nie każdy Ci sięgnie z buta 600 lvl kościoła bez ulepszonych eq których nie kupisz jak nie ma komu je sprzedać, lub bez wydania bryłek na umki.
 
A Ty chyba nie do końca kontaktujesz jezeli uwazasz ze nawet kilka dobrych lat na wbicie max lvl ciagle budując kościół czy inne gowna jest w porządku.
Ja nigdzie nie napisałem, że to jest w porządku.
Staram się jedynie podejść do tego nieco bardziej optymistycznie niż większość z Was.

Napisałem wyżej, że osobiście mam nadzieję, że nowe poziomy i prace to tylko początek większych zmian ale to Ci jak widać umknęło.

I według Ciebie w co Ci "narzekajacy" mają grać? Już grzebanie w cudzym gownie jest ciekawsze niż granie w te gre, bo tam przynajmniej nie wiesz co znajdziesz, a tutaj jedyne co możesz spotkać to powtarzalność do usranej śmierci.
To nie grajcie - przymusu nie ma.


Ja do tego podchodzę w ten sposób: Nowe levele są. Po prostu. Chcesz wbijasz nie chcesz odpuszczasz. Całkowicie opcjonalna sprawa.
 
No dobrze. Nawiązując do podanych progów na forum bety przez węgierską CM Klar, o tutaj: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/changelog-2-184.4277/post-45532

Czy Wyście ochujeli do reszty(czyt. osoby które choć palec przyłożyły do prac nad tą aktualizacją)? Ile osób pracowało przy tej aktualizacji? 5? 10? 15? Czy naprawdę nikt nie wpadł na pomysł, że można od 150 poziomu zrobić stały przeskok na kolejny poziom i totalnie odpada kwestia poszkodowanych osób przez dzienne logowania i potki zebrane na starych światach?
Przecież jedną decyzją można zachować rywalizację o topkę i ściganie się w poziomach, a nie obecny status quo.
Jak ja, gracz 2,5 letniego serwera mam w ogóle podjąć rywalizację z kimś ze starszego serwera? Przykład z brzegu, przez 5 dni logowań dostanę 500k expa, a topowy gracz każdego poprzedniego serwera na który będę mieć możliwość migracji od 1,3kk-1,4kk XD Przecież to się w pale nie mieści, że można coś aż tak spieprzyć bo dowolna grupa średnio-zaawansowanych inteligencją szympansów po krótkiej burzy mózgów by na to wpadła xD


Dziękuję, to tyle. Musiałem gdzieś wylać swoją frustrację.
Pozdrawiam,
Selfie
 
No dobrze. Nawiązując do podanych progów na forum bety przez węgierską CM Klar, o tutaj: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/changelog-2-184.4277/post-45532

Czy Wyście ochujeli do reszty(czyt. osoby które choć palec przyłożyły do prac nad tą aktualizacją)? Ile osób pracowało przy tej aktualizacji? 5? 10? 15? Czy naprawdę nikt nie wpadł na pomysł, że można od 150 poziomu zrobić stały przeskok na kolejny poziom i totalnie odpada kwestia poszkodowanych osób przez dzienne logowania i potki zebrane na starych światach?
Przecież jedną decyzją można zachować rywalizację o topkę i ściganie się w poziomach, a nie obecny status quo.
Jak ja, gracz 2,5 letniego serwera mam w ogóle podjąć rywalizację z kimś ze starszego serwera? Przykład z brzegu, przez 5 dni logowań dostanę 500k expa, a topowy gracz każdego poprzedniego serwera na który będę mieć możliwość migracji od 1,3kk-1,4kk XD Przecież to się w pale nie mieści, że można coś aż tak spieprzyć bo dowolna grupa średnio-zaawansowanych inteligencją szympansów po krótkiej burzy mózgów by na to wpadła xD


Dziękuję, to tyle. Musiałem gdzieś wylać swoją frustrację.
Pozdrawiam,
Selfie
jeśliby dodali potki na exp do sklepu mógłbyś za niecałe 8 tysięcy pln wbić instant 250 lv, co rozwiązałoby problem rywalizacji graczy, wygrałby ten który szybciej wyklika potki nim mu scrashuje westa
 
Do góry