Aktualne błędy w grze

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

zgodnie z Waszymi sugestiami, postanowiliśmy stworzyć na forum jeden temat, gdzie wpisywane będą wszystkie błędy w grze, które aktualnie są w niej obecne. Znajdziecie tutaj informacje na temat błędów związanych z mechaniką gry, czyli występujących w zadaniach, bonusach, opisach przedmiotów itd. Nie będą tutaj zamieszczane informacje na temat krótkotrwałych problemów technicznych, błędnych grafikach oraz o błędach językowych np. literówki w treści zadań.
Każdy błąd będzie umieszczany jako odpowiedź w tym temacie. Temat zaś będzie zamknięty i wiadomości w nim będą zamieszczali jedynie członkowie The West Team. Każdy gracz może zamieścić informację o znalezionym błędzie, zakładając nowy temat w tym dziale.
Po usunięciu błędu, wiadomość zawierająca jego opis, będzie edytowana i przekreślana, a po upływie 2 miesięcy wiadomości będą kasowane.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Część z graczy nie może przyjąć lub zakończyć zadania powtarzalnego z okazji Święta Dziękczynienia. Zostanie to naprawione, a czas na wykonania zadania zostanie zmodyfikowany aby każdy zdążył je wykonać.
 
Status
Zamknięty.