Aktualne błędy w grze

Dyskusja w 'Błędy programowe w grze' rozpoczęta przez użytkownika Lenka222, 2. Kwi 2019.

Poleć tę stronę

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Lenka222

  Lenka222 Zespół The West

  Dołączył:
  28. Sty 2009
  Wiadomości:
  542
  Docenione treści:
  97
  Drodzy gracze,

  zgodnie z Waszymi sugestiami, postanowiliśmy stworzyć na forum jeden temat, gdzie wpisywane będą wszystkie błędy w grze, które aktualnie są w niej obecne. Znajdziecie tutaj informacje na temat błędów związanych z mechaniką gry, czyli występujących w zadaniach, bonusach, opisach przedmiotów itd. Nie będą tutaj zamieszczane informacje na temat krótkotrwałych problemów technicznych, błędnych grafikach oraz o błędach językowych np. literówki w treści zadań.
  Każdy błąd będzie umieszczany jako odpowiedź w tym temacie. Temat zaś będzie zamknięty i wiadomości w nim będą zamieszczali jedynie członkowie The West Team. Każdy gracz może zamieścić informację o znalezionym błędzie, zakładając nowy temat w tym dziale.
  Po usunięciu błędu, wiadomość zawierająca jego opis, będzie edytowana i przekreślana, a po upływie 2 miesięcy wiadomości będą kasowane.

  Pozdrawiamy,
  Wasz The West Team
   
 2. Lenka222

  Lenka222 Zespół The West

  Dołączył:
  28. Sty 2009
  Wiadomości:
  542
  Docenione treści:
  97
  Seria zadań "Mały czarny niedźwiedź" posiada błąd
  Jedno z zadań posiada nieprawidłowe wymagania, przez co nie jest możliwe do przyjęcia. Obecnie ostanie zadanie jakie możecie wykonać nosi tytuł "Zimna noc".
   
  speedy911 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.