Altaron

  • Rozpoczynający wątek pwawra
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym zachęcić fanów Tibii do zagrania w grę Altaron. Mimo, że już teraz świat Altaronu jest bardzo rozbudowany, to twórcy wciąż rozwijają projekt. Niebawem np. gra ma zostać przetłumaczona na język angielski.
Nie wiem jak najogólniej zaprezentować Altaron. Tym co najbardziej go wyróżnia jest możliwość wybrania jednej z subprofesji (alchemika, elementalisty, nekromanty, duchownego), po wybraniu zwykłej profesji (wojownika, łucznika, maga). Gra oferuje oryginalną, niebanalną fabułę, wiele zadań, potworów, terenów eksploracji. Już na pierwszy rzut oka można odróżnić Altaron od innych gier, bowiem wszystkie grafiki zostały stworzone przez autorów.
Mógłbym wymieniać dalej, lecz najlepiej samemu poznać ten świat i to co ma on do zaoferowania. Rozumiem, że grupa ludzi, która pasjonuje się grami wywodzącymi się od Tibii jest dosyć wąska, jednakże liczę, że zachęcę kogoś do spróbowania.
No, to tyle ode mnie ::P:
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Pwawra, widzę, że znalazłem bratnią duszę...
Z racji końca niedługo wakacji, zaprzestałem grać na 20 poziomie, bo nie miałem czasu na skill i exp.
Altaron jest bardzo ciekawą alternatywą dla Tibi, z racji na ciekawe zadania, i co najważniejsze jest w naszym ojczystym języku.

Pwawra jeśli za sponsorujesz mi SS lub PACC to możemy razem zagrać :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry