AndiSZ

AndiSZ

Członek obsługi gry
Widziałem że Pan Administrator grał w pewną grę, dokłądnie w FMK, z innymi użytkownikami czatu na nowym świecie eksremento ale umknęła mi pańska wypowiedź odnośnie Etriel, Lenki i Patelkowej więc proszę o jej powtórzenie.

Pozdrawiam serdecznie,
Zajęcza Łapka
Zajęcze Służby Bezpieczeństwa The-West
Nie było tego dnia odpowiedzi, więc nic nie umknęło. :)

Również pozdrawiam :)

Właśnie Andiszu, chętnie się dowiemy :p
Lepiej nie...
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
1.Co uważasz o rzdennych plemieniach z Nawaho i Blackfoota ? Powinno się je Scalić z Dakotą i Arizoną ?
Uważam, że te światy jak i wiele innych potrzebują otwarcia migracji.
Również czekam za połączeniem (migracją) starych światów (świat 1, huron), świat 10 czeka :)

2.Jaki masz stosunek do mieszkańców tych plemion ?
Bardzo dobry :)
 
Dlaczego support stwarza tylko pozory realnego wpływu na gre ? Musicie zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa ?
Ps: Banowanie mnie za jakieś tam wulgaryzmy z Arizonki nie polepszą jakości gry.
1658349587579.png
 
moje posty są na temat,ale zarówno teraz moja wypowiedź jak i te dwie twoje powinny zostać skasowane przez moderacje bo zaśmiecają temat Andisza. @zartas te trzy posty prosze skasować.zaśmiecają temat.
Nie bd polemizować z głupim, już Ci napisalem coś na musc a nie chce mi sie logowac na to forum by odpisac odklejencowi :uuu) Się spłakałeś tam nic nie było o Andiszu, ale jak jesteś taki poprawny to możemy się spytać Andisza co o tym sądzi, żeby było prawidłowo i na temat.
Zresztą od kiedy jestem na forum to Ty tu tylko płaczesz , że gierka zła, support zły itd. To po co im płacisz baranie? Weź idz sobie grać w robloxsa nie pozdrawiam i nie odpisuj tutaj jak jakas faja jak masz problem pisz na musc, a i jeszcze dodam widać kto Ci nabija te reakcjie, jak to mówi stare przysłowie kim przystajesz takim się stajesz...
 
Do góry