Ankieta i Ogólny temat do dyskusji

powstanie świata na zasadach z początku gry


  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.
Szczęść Boże o każdej porze

ponownie zaklafam temat i ankietę

osoby administracji proszę o uszanowanie i nie przenoszenie a także nie usuwanie tematy !!
taki ruch jest egoistyczny i nieuczciwy !!

Mam propozycję aby osoby które są wstanie rozważyć możliwość grania na Nowy. Świcie z opcją tylko i wyłącznie z rzeczami jak było na samym początku ,to znaczy bez nowych setów .Gra tylko na podstawie tego co jest w sklepie i co się wydropi . Czy jest jakaś lub czy są jacyś kompetencji gracze ,którzy ten temat by rozważyli i naprawdę zrobili ankietę ile osób by chciało w ten sposób grać . jestem graczem od niedawna ale bardzo chciałbym zagrać jak się grało gdy powstała gra bez tych wszystkich nowych setów psujące grę . taka jest moja propozycja. Będę wdzięczny jeśli ktoś pochyli się i rozważy ten temat . Ktoś bardziej umiejtny w doborze słów i argumentów potwierdzających konieczność zrobienia właśnie takiego nowego Świata jak dawniej na początku gry na tyle światów co jest to jeden serwer mógłby być z takim właśnie światem . Prośba do Lenki aby temat przeanalizować . zamieszczam Ankietę w przypadku zebrania chetnych ogólna dyskusja . Wspólna dyskusja i ustalenia . a moderatora "Wojcieszy " proszę o bezstronność że względu na dane stanowisko każdy ma prawo się wypowiedzieć! Pokój Wam Wojciech
 
Ja tam jestem za tym, aby z okazji każdego Eventu, każdego otwarcia nowego świata, Gallifrey hulało przynajmniej 3x dziennie - te emocje na bitwach na wielkich fortach oddają w pełni duch tej gry!

Sorry Panie Pokój i Dobro - ja wyznaję zasadę P2W, głos na NIE. Pozdrawiam, Pokój Tobie.
 
Pomysł ciekawy, szczególnie dla "starych graczy" , ja bym z chęcią na takim zagrał aby powspominać dawne dzieje :)) ! Mało to jednak realne - nie oszukujmy się, co nie znaczy, że nie można dyskutować, nawet jeśli to tylko czysta abstrakcja ;> .

Pozdrawiam ;)


k jak wspomniałem to jest początek propozycji do analizowania przez wszystkich graczy , najlepiej tych co się na tym znają aby na bieżąco wspólnie z graczami ustalić ,ważne aby na początek gracze się określi czy są zainteresowani ,mój głos tutaj nic nie znaczy ale wspólnie możemy się nad tym tematem zastanowić ,zrobić ankietę ,na tyle światów co jest to jeden stary świat z dawnych czasów by był tylko atrakcją i godną zaintesowania opcja dla graczy którzy pamiętają stare czasy początki gry . W związku z tym jeśli się znajdą gracze którzy są tym zainteresowani i wiedzą jak to skleić w całość to proszę w tym temacie pisać propozycje a następnie wspólnie po ustaleniu wszystkiego przedstawić wyżej . Jeśli chodzi o mnie to wiem z opowiadać tych graczy co pamiętają jak było na początku sam chętnie bym zagrał i na pewno by było zainteresowanie tych osób co mają dość co chwilę nowych setów ,oczywiście ten świat jeden jedyny byłby bez bryłek . Nie wszyscy jednak z graczy mają założone konto na forum the west proszę zatem zainteresowanych do podziemia się tematem u siebie na światach ,miastach ,fortach itd temat daje do powszechnej konsultacji ,w końcu czasem trzeba sobie zagrac a przede wszystkim porozmawiać ,jest nas mało

Administratcja powinna zechcieć rozważyć jeśli będzie zainteresowanie

a temat powinien być otwarty minimum przez dwa tygodnie aby było jasne ,jak do tej pory ankieta pokazuje że są osoby zainteresowane.


Zwracam się do administacji do rozważenia tematu a moderatorów do pozwolenia przeprowadzenia ankiety i dyskusji !!!!!!


każdy jest człowiekiem i szanujmy się na wzajem
 
Ja tam jestem za tym, aby z okazji każdego Eventu, każdego otwarcia nowego świata, Gallifrey hulało przynajmniej 3x dziennie - te emocje na bitwach na wielkich fortach oddają w pełni duch tej gry!

Sorry Panie Pokój i Dobro - ja wyznaję zasadę P2W, głos na NIE. Pozdrawiam, Pokój Tobie.
Szanowny Drogi Przyjacielu ,najbardziej chodzi tutaj o możliwość najbardziej grania jak było na początku przede wszystkim wyłącznie z tego co się wydropi z prac i co się kupi u krawca ,rusznikarza ,w sklepie wielobranżowym w mieście bez ewentow .
Co do reszty to pozostaje kwestia dyskusji i ustalenia przez chcetnie osoby ,nie mam nic przeciwko fortom i Galifrey ale wyobraź sobie co to by była bitwa fortowa wyłącznie z rzeczy że sklepów w Mieście od krawca ,z broni które się kupi u rusznikarza albo wydropi i na białym koniu ze sklepu wielobranżowego ?


to wszystko jest kwestią dyskusji ale dajmy sobie wszystcy szansę na wspólną grę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry