[ankieta] Nowy wygląd okien umiejętności

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

Która wersja okienka podoba Ci się najbardziej?


  • W sumie głosujących
    70
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Poniżej znajdują się propozycje kilku różnych wersji nowych okien umiejętności.
Która z wersji najbardziej się Wam podoba?
Ankieta ma służyć jako źródło Waszych opinii, nie mogę zagwarantować, że wprowadzona zostanie wersja okienka, która wygra.

1.
97050238.png




---
2.
23289404.png




---
3.
37929578.png




---
4.
22572852.png




---
5.
66303391.png
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wątek nie służy do nabijania postów.
Ankieta jest publiczna, więc widać jak kto głosował. Nie ma potrzeby pisania "zagłosowałem na numer 2", "podoba mi się numer 3", "w ogóle mi się nie podoba" itp. Konstruktywne wypowiedzi jak zwykle mile widziane.

Dodałem jeszcze do ankiety warianty opcji numer jeden:



1b
fertigkeitenv8.png


1c
fertigkeitenv9.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
1b jest nieco ciemniejsze niż 1c
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobają mi się wszystkie "jedynki", ponieważ nie odbiegają tak bardzo od klasycznych, starych okienek, które teraz mamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No jak to które? Żadne oczywiście. Nie wiem, jak można zmieniać coś dobrego, zostawiając w spokoju złe rzeczy. Nie, nie było to skierowane do polskich adminów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wypowiedź konstruktywna:
Niestety nowe ikonki niektórych umiejętności nie są zbyt czytelne.
Ciężko odróżnić refleks od uniku. Do tego do tej pory zastanawiam się co mają przedstawiać te karteczki symbolizujące "taktykę".

Wersja nr 4 i nr 5 jest tragiczna - nic nie widać na takich malutkich ikonkach...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No jak to które? Żadne oczywiście. Nie wiem, jak można zmieniać coś dobrego, zostawiając w spokoju złe rzeczy. Nie, nie było to skierowane do polskich adminów.

Grafikę będą zmieniać aż nie zmienią wszystkiego. Bez sensu by było zmienić część okien na nowe a część zostawić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie 2, reszta (niektóre mniej, inne bardziej) zalatują mi zwykłymi grami przeglądarkowymi, które nudziły mi się po godzinie, góra kilku dniach. TW traci już swój urok, ale jakieś jego resztki można byłoby zostawić;)
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
Szczerze, uważam że wszystkie te grafiki są okropnie brzydkie... napaćkane tam tyle wszystkiego, chyba ten grafik ma ADHD :(
jak dla mnie 2 najlepsza, bo najbardziej przypomina to, co jest, ale jak znam życie, to wymyślą i wprowadzą jakąś opcję numer 6 albo i 17, która będzie jeszcze straszniejsza :(
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Ja bym zgłosił starą grafikę, na nowym tle, My gracze mielibyśmy stare dobre okno, a admini nowy wygląd. Owca cała wilk syty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grafikę będą zmieniać aż nie zmienią wszystkiego. Bez sensu by było zmienić część okien na nowe a część zostawić.

jak dla mnie bez sensu to było wprowadzanie w ogóle nowego wyglądu okien, mnie się podobało jak było i nie tylko mnie, jak wprowadzą znowu coś nieczytelnego, naćkane jedno na drugim z małymi literkami czyli jakąś wersję inna niż 1 lub 2 to stwierdzę jedno...ulepszanie czegoś co już jest dobre i nikt na to nie narzeka na siłę, tak tak wiem trzeba iść z postępem wprowadzać nowości itd. widać mnie nowości nie podniecają i wolę normalny, czytelny, przejrzysty wygląd okien, może bez żadnych super bajerów ale mnie tam tak bardziej pasuje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tendencja jest taka, żeby zmienić szatę graficzną z uproszczonej, kreskówkowej z lukrowanymi kolorami na taką ciemniejszą (poważniejszą?) z bardziej realistycznymi ikonami i innymi wstawkami.

Spodziewam się, że kolejnym krokiem będzie zmiana wyglądu pojedynków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tendencja jest taka, żeby zmienić szatę graficzną z uproszczonej, kreskówkowej z lukrowanymi kolorami na taką ciemniejszą (poważniejszą?) z bardziej realistycznymi ikonami i innymi wstawkami.

Spodziewam się, że kolejnym krokiem będzie zmiana wyglądu pojedynków.

być może taka jest tendencja ale ponieważ ja jestem uproszczona, mam kreskówkowy wygląd mnie pasowała ta urposzczona wersja :D

jakby 3/4 ludzkości wskoczyło do ognia to znaczy że twórcy TW też wskoczą bo taka jest tendencja? jak sobie chcą w cudzysłowie skakać w ogień to proszę bardzo ja będę jak zawsze inna i postoję w miejscu z chęcią patrząc na ich wyczyny :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
4 mi przypomina okienka z jakiegoś cRPGa..
Od biedy ta 1(normalna) i 2 najlepsze, chociaż bardziej mi się podobają te, które są teraz.
 
Nie można zmienić samej obwódki i ewentualnie jeszcze tła okna? Ile można przyzwyczajać się do nowych rzeczy, które wcale nie są lepsze? Jeśli już któraś ma wejść to ostatecznie 2.

:nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi nie podobają się zaprezentowane ikonki umiejętności. Czy takie zostaną użyte?

Na chwilę obecną są zlepkiem różnych grafik, które widzimy w grze. Bizon z pracy, koń z ekwipunku, głowa kowboja ze strony startowej czy też skrzynka narzędzi z naprawiania wiatraków. Wygląda to naprawdę kiepsko. Dodatkowo aż na 5 widzimy tą samą postać z identyczną postawą i wyrazem twarzy.

Z zaprezentowanych podoba mi się dwójka. Jest czytelna, intuicyjna oraz nie jest zaśmiecona kilkunastoma niepotrzebnymi lub niepotrzebnie powiększonymi grafikami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry