Aphasing

Status
Zamknięty.
W takim razie mam kolejne pytanie.

Oglądam właśnie półfinał Mistrzostw Świata w snookerze. Mark Williams właśnie wyrównał wynik na 15:15 przeciw Juddowi Trumpowi .
Przechodzę szybko do meritum. Na kanale Eurosport na który w/w mistrzostwa są transmitowane firma InnoGames wykupiła blok reklamowy i wszystkie reklamy reklamują grę Forge of Empires. Nastomiast(!) żadna z tych reklam nie dotyczyła gry The-West.

Jak pan myśli czym jest to spowodowane? Czy to znak że nasz market gry jest zaniedbywana i traktowany po macoszemu w porównaniu do inynch "dzieci" InnoGames? Jakie jest stanowisko InnoGames w tej sprawie oraz jakie jest Pana stanowisko? Czy planuje Pan coś zrobić w tej sprawie?

Pozdrawiam serdecznie,
Zajęcza Łapka
Zajęcze Służby Bezpieczeństwa The-West
 
No i incydent smerfasyczny, zgodnie z oczekiwaniami, już ma miejsce.

Mówię sobie, majóweczka, może odpoczywa chłopak, sprawy rodzinne czy inne sprawy. Ale mija pierwszy "roboczy dzień", mija drugi i ni huhu.
Człowiek miał nadzieje że beton zostanie ruszony a nowy już w nim po pas i nie wygląda na to żeby cokolwiek miało się ruszyć.

Na polski market pada złoty deszcz a my, drodzy gracze, możemy się cieszyć i płakać że chociaż to nam pozostało od kochanego TWT i InnoGames bo w najbliżej przyszłości i to może to się skończyć.
 
Traktuję forum jako platformę do luźnych konwersacji, dlatego też nie czułem presji czasu. Przepraszam i spieszę z odpowiedziami.

@Aphasing czy <ocenzurowano> Pan ŁKS?

pozdrawiam


//-Moderacja
Staram się nikogo/niczego nie <ocenzurowano>

Pozdrawiam

W takim razie mam kolejne pytanie.

Oglądam właśnie półfinał Mistrzostw Świata w snookerze. Mark Williams właśnie wyrównał wynik na 15:15 przeciw Juddowi Trumpowi .
Przechodzę szybko do meritum. Na kanale Eurosport na który w/w mistrzostwa są transmitowane firma InnoGames wykupiła blok reklamowy i wszystkie reklamy reklamują grę Forge of Empires. Nastomiast(!) żadna z tych reklam nie dotyczyła gry The-West.

Jak pan myśli czym jest to spowodowane? Czy to znak że nasz market gry jest zaniedbywana i traktowany po macoszemu w porównaniu do inynch "dzieci" InnoGames? Jakie jest stanowisko InnoGames w tej sprawie oraz jakie jest Pana stanowisko? Czy planuje Pan coś zrobić w tej sprawie?

Pozdrawiam serdecznie,
Zajęcza Łapka
Zajęcze Służby Bezpieczeństwa The-West
Zadał Pan bardzo ciekawe pytania. Niestety nie znam się na marketingu, nie mam wglądu do statystyk. Wszelkie działania reklamowe zostawię ludziom, którzy znają się na swojej pracy.

Tak jak i Pan jestem graczem naszego pięknego The-Westa i patrząc z perspektywy gracza, bolesne jest to, że The-West nie jest grą rozpowszechnioną na szerszą skalę.

Pozdrawiam
 
Traktuję forum jako platformę do luźnych konwersacji, dlatego też nie czułem presji czasu. Przepraszam i spieszę z odpowiedziami.


Staram się nikogo/niczego nie <ocenzurowano>

Pozdrawiam


Zadał Pan bardzo ciekawe pytania. Niestety nie znam się na marketingu, nie mam wglądu do statystyk. Wszelkie działania reklamowe zostawię ludziom, którzy znają się na swojej pracy.

Tak jak i Pan jestem graczem naszego pięknego The-Westa i patrząc z perspektywy gracza, bolesne jest to, że The-West nie jest grą rozpowszechnioną na szerszą skalę.

Pozdrawiam

Cóż, powiedzieć że jestem zawiedziony postawą to nic nie powiedzieć.
Kilka dni na odpowiedź czyli pewnie klasyczny scenariusz, podpytać niebieskich kumpli co odpisać, przerzucić odpowiedzialność na podmiot z którym nie ma kontaktu i poklepać się po plecach po braku wykonaniu roboty.

Liczyłem że z nowym członkiem TWT coś zmieni się na lepsze ale po prostu kolejna świnia dobrała się do koryta.
Z ciężkim sercem żegnam gracza i człowieka a witam członka HI.. zanczy TWT.
 
kogo obchodzi jaki kolor włosów masz czy karnacje skóry,nie interesuje mnie nawet Twoje skłoności seksualne czy dajesz yłka czy wolisz lizać ,ważne że nie przejawiasz skłonności pedofila i reszte widzisz zgodnie z założeniami regulaminu gry ,jak dla mnie możesz być w barwach tęczy i mieć łysą glacę pomalowaną kolorem jaki Ci odpowiada ,to tylko spostrzeżenie głaba który urodzil się w kapuście ,wolałem tezę że bociany noszą i podrzucają dzieci nieświadomym rodzicom I;)

Tajne przez poufne :uuu)


Odpowiem tylko i wyłącznie za siebie. Nie mam tego w planach :D

Pozdrawiam
kolejna łajza oznajmia że nie będzie podkupywał ale czemu?,sumienie cie gryzie ! regulamin nie zabrania bandyckich sposobów rabunku ,oto mamy uczciwego członka w suporcie,którego sumienie rusza? w ramach członkostwa zrób mi laske drewnianą tylko nie strugaj zębami,są od tego inne przedmioty stolarskie
::P
:OOO

JA I TYLKO JA ODPOWIADAM SAM ZA SIEBIE ZA SWOJE poczynania wiem że nie dorównam dla stiff szacun wielki dla tego człowiek i gracza od wielu lat,stiff ,zosta naszym szeryfemok_:)
I:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry