Appka na łatwizne

Status
Zamknięty.

MysterB

Blada Twarz
Aplikacja na telefon-gracz dostaje kod na swoje konto w tw na komputerze. Pobiera aplikacje na telefon wpisuje kod i nick system sprawdza czy się zgadza.
Aplikacja oferowałaby jakieś dodatkowe aktywności/eventy, dzięki którym można by zdobyć trochę obligacji czy bryłek. Dodatkowo za oglądanie reklam: 1 obligacja za reklame na appce. Nagrody z aplikacji, byłyby wysyłane za pomocą raportu jak za osiągnięcie lub bitwę o fort. Ewentualnie, za pośrednictwem kodu, który musiałby być możliwy do użycia tylko na tym koncie co został odebrany, żeby uniknąć odsprzedawania lub multikont.

MysterB

Blada Twarz
Nie wiem jak ją teraz dodać,
Jestem zawalony studiami, ogarnę to jak będę miał czas.
Aplikacja to myślę dobra szansa na łatwy zarobek dla twórców gry i możliwy ratunek, żebyśmy w ciągu kilku kolejnych lat tej gry nie stracili, a może doczekała się ona nowej odsłony jak to było z tribal wars.

Aplikacja to myślę dobra szansa na łatwy zarobek dla twórców gry i możliwy ratunek, żebyśmy w ciągu kilku kolejnych lat tej gry nie stracili, a może doczekała się ona nowej odsłony jak to było z tribal wars.
a ta gra już czasem nie ma appki na telefony tylko jest ona tak słabo zrobiona że nikt nie chce jej używać? Bo słyszałem wiele razy w grze osoby narzekające na mały ekran telefonu i to, że okna są tak wielkie, że nic nie widać.

Gra nie zajmuje się już większymi projektami jak np. aplikacja.

a ta gra już czasem nie ma appki na telefony tylko jest ona tak słabo zrobiona że nikt nie chce jej używać? Bo słyszałem wiele razy w grze osoby narzekające na mały ekran telefonu i to, że okna są tak wielkie, że nic nie widać.
Problemem przynajmniej u mnie jest to, że cokolwiek otworzę co ma możliwość wpisywania tekstu (nawet jak nie wcisnam na pole wpisywania tekstu) to wyskakuje mi klawiatura, to jest dla mnie najbardziej męczące. Czowiek chciałby przeczytać sobie czat, nic nie pisać, ale co chwila mu się klawiatura włącza (chyba, że jest jakaś opcja w ustawieniach telefonu, przeglądarki czy samej gry o której nie wiem). Maly ekran to też druga prawa, ale ktoś mógłby powiedzieć, że można używać większych telefonów czy nawet tabletów z możlwością włożenia karty sim. Oczywiście, że tak można, ale czy gdziekolwiek jest napisane, że gra wymaga dużego ekranu? Nie. Dlatego zgadzam sie z Tobą i powinna być dostosowywana gra do wielkości urządzenia., a nie jest i ich próby zrobienia tego by była bardziej zoptymalizowana pod urządzenia mobilne nic nie zdziałała, a przynajmniej ja nie odczułem takiej zmiany.

Aplikacji nie zrobią, @Fatmag słusznie zauważył, że szefostwo gry nie będzie nic nowego dużego do gry wdrażało. Szkoda, że ta gra jako JEDYNA ze wszystkich gier IG nie ma aplikacji, nawet starsze od TW plemiona mają apkę tylko westa mają gdzieś i tak to trzeba nazwać. A jeśli ktoś napiszę: "Fusku byłeś w TWT i wtedy takich rzeczy nie pisałeś?" Tak, nie pisałem, ale nie pisałem tutaj. Czy jakikolwiek pracownik przedstawia negatywną opinie o swoim pracodawcy na forum publicznym poza pracownikami tejże firmy? Raczej tego nie robi i jako w miarę kulturalny człowiek także tego nie robiłem na forum publicznym, nie omieszkałem jednak tego wspominać co jakiś czas wśród całego TWT.

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Brak ankiety, temat wałkowany prawie tyle samo razy co migracja, chociaż jest jeszcze mniej możliwy do wprowadzenia... Zamykam temat !oooooo!

Status
Zamknięty.