Automatyczne usuwanie kont

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 2. Lip 2018.

Poleć tę stronę

 1. Etriel

  Etriel Zespół The West

  Dołączył:
  13. Lis 2012
  Wiadomości:
  1.799
  Docenione treści:
  104
  Drodzy Kowboje i Kowbojki,


  Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami istotną informacją dotyczącą Waszych kont w grze oraz na forum.


  W ciągu kilku najbliższych tygodni od teraz (najwcześniej od 10 lipca), zostaną wprowadzone następujące zmiany:
  • Rozpoczniemy automatyczne usuwanie kont, które nie logowały się do gry lub na forum przez minimum 12 miesięcy.
  • Podczas usunięcia konta w grze powiązane z nim konto na forum również będzie usuwane. Jako konta powiązane postrzegane będą konta o tej samej nazwie użytkownika.
  • Jeśli z jakiegoś powodu nazwa konta w grze ulegnie zmianie, zmieniona zostanie również nazwa konta na forum.
  Oznacza to, że posiadanie konta o innej nazwie na forum i w grze będzie możliwe tylko przy użyciu 2 różnych kont, które muszą logować się przynajmniej 1 raz na 12 miesięcy do gry lub na forum, aby uniknąć automatycznego usunięcia.

  Jeśli Wasze konta w grze oraz na forum nie mają takiej samej nazwy, może się zdarzyć, że otrzymacie powiadomienie o usunięciu konta na forum, ponieważ konto w grze o tej samej nazwie, ale innego Gracza, zostało oznaczone do usunięcia. Dlatego, dla Waszego bezpieczeństwa, między zgłoszeniem, a faktycznym usunięciem jest 7 dni różnicy. Usunięcie konta jest procesem nieodwracalnym! Po otrzymaniu prośby o usunięcie konta (od Gracza, lub automatycznie) powiązane konto na forum otrzymuje automatyczną wiadomość informującą o takim zgłoszeniu. Jeśli otrzymaliście taki komunikat, ale nie rozpoczynaliście procesu usunięcia konta - niezwłocznie skontaktujcie się z supportem!
  https://support.innogames.com/login/to/game/thewest/market/pl


  Podsumowując:
  • Jeśli nie macie konta na forum, musicie mieć tylko świadomość, że konta w grze będą usuwane automatycznie jeśli nie były aktywne przez 12 miesięcy.
  • Jeśli macie konto na forum i w grze o tej samej nazwie, musicie mieć tylko świadomość, że w przypadku braku logowań w grze lub na forum przez 12 miesięcy konto zostanie usunięte.
  • Jeśli macie konto na forum, ale o innej nazwie niż konto w grze, skontaktujcie się proszę z nami przez system support, aby to ujednolicić.
  • Jeśli macie tylko konto na forum, ale już nie macie konta w grze, utwórzcie po prostu konto w grze o tej samej nazwie co na forum. Jeśli nie jest to możliwe, skontaktujcie się z nami przez system support.
  • Przed usunięciem konta otrzymacie wiadomość na forum oraz e-mail z informacją, że konto zostanie usunięte. Upewnijcie się, że podany adres e-mail jest aktualny.
  • Jeśli otrzymaliście powiadomienie, że konto zostanie wkrótce usunięte, ale nie stało się to na Waszą prośbę - skontaktujcie się jak najszybciej z supportem.
  • Konta w grze i na forum będą miały tę samą nazwę, a także - jeśli nazwa konta w grze z jakiegoś powodu ulegnie zmianie - zmiana ta zostanie przeniesiona również na forum - adresy e-mail oraz hasła przypisane do kont na forum i w grze mogą być inne.
  Ponownie: opisany proces usunięcia wejdzie w życie w ciągu kilku tygodni (żadne konto nie zostanie usunięte automatycznie według powyższego procesu przed 10 lipca). Przypomnimy o tym ponownie przed wejściem w życie wspomnianych zmian.

  Jeśli macie pytania, bądź wątpliwości związane z tą kwestią - skontaktujcie się z nami przez system support, lub odpowiedni dział na forum (klik).

  Wasz,
  Zespół The West Team