Avatar

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Czy podobał ci się film ?


  • W sumie głosujących
    140
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
avatar-poster-zoesaldana.jpg

Czy był już ktoś na premierze tego świetnego filmu? Jechałem na niego do Wrocławia i uważam, że jest świetny. Jeśli byliście to co o nim sądzicie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja pojadę na film w 3D 9 albo 16 stycznia, więc coś napiszę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja byłem na nim dziśaj, to jest naprawdę dobry film polecam go wszystkim.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
jak zobaczylem nazwe tematu to myslalem ze pomyliles dzialy :D

nie bylem ale nie dlugo pojade ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślałem, że to Wasza Twórczość i że prosisz o wykonanie avka :D.

Mam zamiar na niego iść, podobno jest super i w 100% wykonany w technologii 3D. Jest też ultra wysokobudżetowy, jakieś 260 000 000$, ale przez zmiecie śnieżne w USA pierwsze dni premiery nie przynosiły oczekiwanyh zysków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W kinie bardzo dobrze się ten film prezentuje - właśnie dzieki 3D - nie widać większej różnicy pomiedzy scenami kręconymi zwyczajnie a tymi robionymi komputerowo. Miałem okazję wkrótce po seansie zobaczyć go na ekranie komputera - bez porównania - wszędzie gdzie ukazani są Obcy ma się wrażenie że to wstawka z animowanej bajki.
Właściwie film mnie zaskoczył, po trailerze oczekiwałem 2 godzinnej nawalanki - okazało się jednak że trailer zawierał większość scen bitewnych z tego ponad dwugodzinnego filmu ;-) Sama fabuła przypomniała mi kilka filmów obrazujących przybycie białych kolonizatorów do Nowego Świata.
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Film 3D godny polecenia ;] sam jednak spodziewałem się więcej jakichś efektów ;]
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Aż nie wiem czy na niego iść do kina już go oglądałem na lapku 3d więc nie wiem czy się opłaca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rewelacja 11/10, nigdy nie widziałem tak rewelacyjnego filmu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aż nie wiem czy na niego iść do kina już go oglądałem na lapku 3d więc nie wiem czy się opłaca.

opłaca się mój kolega był już na nim w kinie 3 razy z rzędu a ja dopiero w piątek jadę do wrocka.Ponoć super grafika.Mam grę avatar the games (gra jest super)więc myślę że film jest jeszcze lepszy:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja byłem na 3D dzień po premierze i muszę przyznać efekty świetne, a nawet jeszcze lepiej, fabuła też fajna, jednak mogła być lepsza. Ale i tak świetnie ogląda się takie filmy... I do tego napisy inne niż wszystkie, P O L E C A M ten film bo warto go oglądnąć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam ten film szczególnie ze względu na świetne efekty!
Słyszałem, że już mają kręcić 2 część Avatara :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film świetny, gorąco polecam. Ja nie byłem na 3d niestety (pogoda, śnieg... ehh, szkoda gadać), ale i tak film jest super.

@7up (Collt): W jaki sposób 3d na kompie??
 

DeletedUser

Gość
Gość
już są laptopy 3D i niedługo TV z polski 3D będie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam ten film szczególnie ze względu na świetne efekty!
Słyszałem, że już mają kręcić 2 część Avatara :)


Ma być cała trylogia :) Nie mogę się doczekać. Film boski i mam nadzieję że takich filmów będze więcej. I ten budżet...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film kiepski i raczej nudny. Ale brawa za wspaniałe efekty specjane
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film bardzo fajny choć nieco ''bajkowaty''. Tak jak powyżej efekty specjalne są świetne. Na inne części jak wyjdą też pójdę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
uwaga uwaga!

Avatar wywołuje myśli samobójcze (wcale nie nabijam nikogo w bambuko)

dlatego pójdę na niego tym bardziej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry