Avatar

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Czy podobał ci się film ?


  • W sumie głosujących
    140
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Podobał mi się, hepiendu też nie było aż takiego, gdyby na to spojrzeć z realnej strony, bo "trochę" to drzewko przycięli, nie powiem, ale jako że liczy się pierwsze wrażenie, to wychodzi na idiotyczny fakt, że na koniec wszyscy się niemal cieszą z wypędzenia ziemian. I czemu nie było nic wspomniane o rodzinie i przyjaciołach Sully'ego? Poza tym rozbawiło mnie jak ta stara Na'vi gadała jak się Jake pojawił: Toruk Macto :D, z takim wyraźnym akcentem na "to".

Efekty i 3D robią piorunujące wrażenie, ja nie wyobrażam sobie, że pracuję nad tym filmem, to była by jakaś harówka.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Poza tym rozbawiło mnie jak ta stara Na'vi gadała jak się Jake pojawił: Toruk Macto :D, z takim wyraźnym akcentem na "to".

mnie też ^^

byłem 3d jakieś badziewne było... al e jakie kino takie 3d ;)

ogolem 9.5/10! :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oglądałem w internecie,ale jakosć głupia o straszne napisy.Wewtorek ide do kina.Ciekawe jakie tam będą wrażenia;)
 

DeletedUser3864

Gość
Gość
Polecam wszystkim ten film :) Jeden z najlepszych jakie miałem okazję obejrzeć ;) Najbardziej spodobała mi się Neytiri :rolleyes:
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
nooo
extra film,
ps: co było na końcu jak ich już ci ludzie zaatakowali, wygrali tą bitwę? bo nie obejżałem do końca :D:D:D
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Nie lobię s-f ale ten mi się spodobał.
Nawet dobry:D
Nie wnikam w scenariusz, ale trochę rozwiązań było w stylu deus ex machina :p
Ogólnie fajny, 3D, efekty i wgl, kilka świetnych wątków:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nooo
extra film,
ps: co było na końcu jak ich już ci ludzie zaatakowali, wygrali tą bitwę? bo nie obejżałem do końca :D:D:D

"Niebieskie ludziki" wygrali, to można było przewidzieć. Na samym końcu ten weteran-inwalida został zaniesiony do tej bogini (Eyiw'a) i stał się avatarem, porzucił ludzkie ciało.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Szkoda, że nie wyjaśnia się kwestia ciała Jacka. Co on z nim zrobi? pochowa własne ciało?? Dziwne z dk, nawet straszne..:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
-bardziej bajka niż film
-strasznie "plastikowy"
-słaba fabuła
-nie najlepsza gra aktorska

0 efekty specjalne
0 muzyka

+ 3d

Reasumując film taki sobie nie powiem, że beznadziejny bo efekt 3d robi swoje, ale ogólnie zero rewelacji. Nie rozumiem ludzi którzy uważają Avatara za najlepszy film jaki oglądali... no chyba, że wcześniej nie oglądali żadnych kultowych filmów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie mieszane.. wojna nie byla az tak ciekawa, bo kazdy waliil kazdego, natomiast watek kultury tych niebieskich bardzo mi sie spodobal. Ciekawy pomysl na osiodlanie tego czegos podobnego do konia i wymyslaniu tych " cudow ". Z calej ich kultury nie podobalo mi sie tylko " drzewo zycia ", bo to takie strasznie sztuczne sie wydawalo... Ogolem film dosc dobry, chociaz wiecej sie po nim spodziewalem..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Reasumując film taki sobie nie powiem, że beznadziejny bo efekt 3d robi swoje, ale ogólnie zero rewelacji. Nie rozumiem ludzi którzy uważają Avatara za najlepszy film jaki oglądali... no chyba, że wcześniej nie oglądali żadnych kultowych filmów.

Zależy, co uważasz za "kultowe filmy". Ja osobiście mało filmów oglądam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kultowy to na pewno Ojciec Chrzestny. Jednak w Avatarze kultura Na'vi była ciekawa :) Szczególnie latanie na "smoku" (taka wiedźmińska viverna?)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Toruk Macto ;) <i jeszcze 15>

@down: aaaa....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
akurat nie o toruka mi chodziło :) O tego niebieskiego- banshee :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kultowy to na pewno Ojciec Chrzestny. Jednak w Avatarze kultura Na'vi była ciekawa :) Szczególnie latanie na "smoku" (taka wiedźmińska viverna?)

hehe popieram, co prawda filmu nie widziałem, ale słyszałem od znajomych że jest naprawdę dobry, może wybiorę się do kina
 

DeletedUser

Gość
Gość
oglądałam go w normalnej wersji a słyszałam że w wersji 3D jest niesamowity xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film jest bardzo ciekawy .. Dużo się tam dzieje tak samo jak akcja jest dobra :D Polecam film :D Film zrobiony w 3 D Bardzo dobre efekty iwgl :D Polecam wersje 3 D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny film bardzo mi się podobał.Bardzo ładnie zrobiony:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dlamnie Cameron stworzył arcydzieło , wyczekuje na następną część :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry