Avatary stare i nowe

  • Rozpoczynający wątek Catui
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest twoje zdanie?

  • Tak

    Głosy: 126 67,0%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 40 21,3%
  • obojętne

    Głosy: 22 11,7%

  • W sumie głosujących
    188
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Stare avatary różnią się od nowych. Dlatego jestem na nie :D
 

DeletedUser16838

Gość
Gość
Też wolała starsze avatary - te są dziwne :gwizd:
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Jestem jak najbardziej na tak gdyż nowe avatary mi się nie podobają i wole stare... za niedługo ludzie z starymi avatarami to będą "unikty"
 

DeletedUser

Gość
Gość
na nie
Gra sie rozwija jest ciagle cos nowego
mozna by tylko pozostawic te stare jako jedna z opcji
niektore ze starych byly ladne inne wrecz paskudne
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Ja jestem na nie, gdyż ładnie to wygląda. Pasowało by jeszcze aby zrobili więcej funkcji awatara m.in: Kształt głowy, pozycja (np. patrzenie w lewo, wprost) i inne.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
pomysł chyba an nie nie podoba mi się ja wolał bym jak by dodali więcej możliwości zmiany swojego wyglądu a wolał bym żeby dodali to niż te stare avatary
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak tylko się zorientowałem,że nie będzie można wrócić do starych avatarów to grzecznie podziękowałem za takie zmiany. Stare avatary mają klimat , nowe są zrobione trochę na siłę. Dużo ciekawszym pomysłem byłoby wprowadzenie zadań na zdobywanie nowych avatarów i możliwość zmiany z opcją powrotu. Czyli krótko mówiąc kolekcjonuje stroje a z nich potem mam avatar, ale w całosci i na stale.


Niedawno chcąc trochę ożywić grę [gram od 2008 roku] postanowiłem wymienić avatary na nowe. Dosyć długo je tworzyłem i jestem w miarę zadowolony, ale każdy szczegół jest przemyślany. Muszę jednak przyznać,że wybór jest dosyć skromny, zdecydowanie powinni to rozszerzyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21199

Gość
Gość
MAM LEPSZĄ PROPOZYCJE

Nie. Wolałbym jednolite avatary. Lepszą opcją byłoby, gdyby zrobili opcję, że można STWORZYĆ przynajmniej podobne avatary do dawnych.. Można zrobić postać podobną do Poszukiwacza Trapera :)traper:) I Też nieźle wygląda. Wystarczy pokombinować, lepiej aby zrobili opcję, żeby można było stworzyć takie avatary, a nie wybrać. Bo każdy może sobie coś zmienić.. Np. karnację, noc, ktoś chce okulary :)
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Na nie bo gdy coś się kasuje to z założeniem, że już nie wruci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze gada,jestem na tak.Stare avki wymierają,trzeba je ożywićpif paf
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
ALBO TO ALBO TO !

Nie, nie i jeszcze raz NIE ! Są nowe i musicie się przyzwyczaić. Miejmy teraz nadzieję, że dodają do tych nowych takie ubrania i bronie, że będzie się można zrobić tak podobnie, jak do starych avararów. Stare avki były fajne, owszem, ale koniec tego mieszania.. Albo nowe albo stare !
 
Awatary (stare) można by zdobywać:
- za ukończenie konkretnych zadań
- za zdobycie konkretnych osiągnięć
- kupować za bryłki/uop

Jest wiele możliwości, wielu graczy naprawdę chciałoby powrotu starych avków (w tym i ja)
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
ja jestem i bylem na tak, ale wydaje mi sie ze to ze wroca stare avki jest tak prawdopodobne jak to ze satanista opujdzie za ksiedza... jest to nie realne bo wiadomo, swiat i ludnosc ida do przodu (jedynie uliczne pozery stoja w miejscu ;) ) i producenci the west-a tez chca go pchac do tylu (tym bardziej ze tw to nie jedyna gra od tego producenta) i zaloze sie ze inne ich gry (np. Grekopolis) tez idzie caly czS do przodu z technologia, przez to pewnie nie bada sie cofac bo gracze chce stare avki... Zreszta, ja zostalem przy starym to sie nie wypowiadam :D pozdro all

19Matrix20 - Na zawsze Apacz <3
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po to wprowadzili nowe avatary, aby była różnorodność. Na Nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę , że najlepszym rozwiązaniem bylo by zagranie ze starych światów, to znaczy na poczatku wybranie avataru z podstawowych czterech na jedną klase postaci, i ewnentualna zmiana ich juz poźniej na te aktualne. W takim przypadku wszyscy są zadowoleni ponieważ mogą sami zdecydować.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A ja proponuję by te nowe zostały do np. 80 poziomu. A na 81 było by zadanie na te stare. Jak ktoś nie chce starych to może np. wybrać opcje 2 np. 10k $ i coś jeszcze.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
To jest nie wykonalne, INNO jeśli podjęło już taką decyzję ze zmianą avatarów to ich nie zmieni na starsze, czy doda je do wyboru z powrotem.
Wypowiedź motywuję połączeniem kont YT z G+. "Armia Bobów" nic nie zmieni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem i bylem na tak, ale wydaje mi sie ze to ze wroca stare avki jest tak prawdopodobne jak to ze satanista opujdzie za ksiedza... jest to nie realne bo wiadomo, swiat i ludnosc ida do przodu (jedynie uliczne pozery stoja w miejscu ;) ) i producenci the west-a tez chca go pchac do tylu (tym bardziej ze tw to nie jedyna gra od tego producenta) i zaloze sie ze inne ich gry (np. Grekopolis) tez idzie caly czS do przodu z technologia, przez to pewnie nie bada sie cofac bo gracze chce stare avki... Zreszta, ja zostalem przy starym to sie nie wypowiadam :D pozdro all

19Matrix20 - Na zawsze Apacz <3

Ostatnio rozmawiałem z pewnym zakonnikiem, który twierdził , że za młodu był satanistą. Wiadomo , młody człowiek musi iść własną ścieżką i różnych rzeczy spróbować. To raczej był krótki epizod, ale był.
 
Status
Zamknięty.
Do góry