Błąd podczas wykonywania srebrnych prac - brak bonusu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20619
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20619

Gość
Gość
Dzień dobry i szczęść Boże,
Od jakiegoś czasu zauważam, że prace zaznaczone jako srebrne wcale nie dają bonusu podczas wykonywania ich..
Przedstawiam zestawienie raportu w którym jest napisane, że praca "była dochodowa" (raport z lewej strony) natomiast wcale nie była dochodowa, gdyż propozycja wynagrodzenia była znacznie wyższa. (prawa strona zdjęcia)
Dodam że nie jest to odosobniony przypadek, postanowiłem napisać post, ponieważ zdarza się to za często, a brak na forum oficjalnego stanowiska na ten temat (przynajmniej ja nie znalazłem)
Szczególnie pracując 1h nie otrzymuje się tego wyższego wynagrodzenia, przy pracach 15s po 2-3 wskakuje bonus.
Czy tylko ja mam taki błąd? Może wynika on z innych nieznanych mi przyczyn? Korzystam z przeglądarki google chrome
dziwne.png
 
Witaj Nawaki!

Dziękujemy za zgłoszenie błędu.
Podejrzewamy że Twoja sesja jako zalogowany trwała od dnia poprzedniego dlatego pokazywało srebrną prace, która akurat w tym dniu nią nie była.


Mamy nadzieję, że otrzymana odpowiedź spełniła oczekiwania. W razie jakichkolwiek dalszych pytań/wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu z naszą obsługą gry.


Pozdrawiam,
Rachelek
Top 1 fortowiec Pensylwania
Niszczyciele dobrej zabawy
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Witaj Nawaki!

Dziękujemy za zgłoszenie błędu.
Podejrzewamy że Twoja sesja jako zalogowany trwała od dnia poprzedniego dlatego pokazywało srebrną prace, która akurat w tym dniu nią nie była.


Mamy nadzieję, że otrzymana odpowiedź spełniła oczekiwania. W razie jakichkolwiek dalszych pytań/wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu z naszą obsługą gry.


Pozdrawiam,
Rachelek
Top 1 fortowiec Pensylwania
Niszczyciele dobrej zabawy

Strona była odświeżana, i wydaje mi się że ta praca dalej stoi srebrna więc może chodzi o coś innego... chyba że prace zmieniają się w ciągu dnia?
 

DeletedUser33737

Gość
Gość
a to nie tak ze prace resetuja sie o 2 w nocy i nalezy reloga zrobic zeby pokazywalo nowe pracki ?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Strona była odświeżana, i wydaje mi się że ta praca dalej stoi srebrna więc może chodzi o coś innego... chyba że prace zmieniają się w ciągu dnia?
Srebrne zmieniają tylko się o 2 lub 3 w czasie letnim, praca na 100% była srebrna gdyż miałeś napis, że była dochodowa w raporcie. I raportem powinieneś się sugerować( obrazek srebrnej pracy mógł zostać ci po 3:00 jak nie odświeżyłeś strony ) a nie grafiką - ona może być błędna.

Może po prostu miałeś inne ciuchy w momencie robienia screena z prawej strony i końca pracki(screen z lewej) ?
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Srebrne zmieniają tylko się o 2 lub 3 w czasie letnim, praca na 100% była srebrna gdyż miałeś napis, że była dochodowa w raporcie. I raportem powinieneś się sugerować( obrazek srebrnej pracy mógł zostać ci po 3:00 jak nie odświeżyłeś strony ) a nie grafiką - ona może być błędna.

Może po prostu miałeś inne ciuchy w momencie robienia screena z prawej strony i końca pracki(screen z lewej) ?

Też myślałem że chodziło o ciuchy, ale robiłem 2 razy z rzędu tę samą pracę i bez zmieniania ciuszków, więc to odpada.
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
A przypadkiem nie zmieniałeś ciuchów między zakolejkowaniem pracy, a wykonaniem screena? Możesz napisać do supportu, to dokładniej sprawdzimy co się zadziało.

Tak jak pisałem wyżej, wykonałem 2 prace z rzędu w tym samym eq i ani na jednej, ani na drugiej nie naliczył się bonus srebrnej pracy.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Tak jak pisałem wyżej, wykonałem 2 prace z rzędu w tym samym eq i ani na jednej, ani na drugiej nie naliczył się bonus srebrnej pracy.

Jeśli napiszesz poprzez support, możemy sprawdzić inne zmienne. Pełna analiza sytuacji na koncie jest możliwa tylko poprzez support. Publicznie nie mogę pisać o szczegółach Twojego konta ;)
 
Do góry