Błędy językowe od 2.10 (Premium)

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Głupoty pleciesz. To nie jest żadna zastrzeżona nazwa. Słyszałeś kiedyś o tłustym czwartku i o tym by ktoś kogoś z tytułu użycia tej nazwy został ukarany?
. Skąd więc obawy niektórych sieci handlowych? Być może z ich globalnego charakteru. W końcu gdy jakaś firma ma oddziały na całym świecie, to nawet użycie znaku zastrzeżonego gdzieś w dalekiej Azji może spowodować dla niej niemałe problemy.
Przezorny zawsze ubezpieczony, czy jakoś tak to leciało...
zwykłe nazwanie inaczej czarnego piątku po "kowbojsku" i tyle xdd
Bardziej stawiałbym na NWO <<:-)

Grafiki są wszędzie takie same, a w międzynarodowej wersji westa, Maria ma właśnie na imię Maya. Maria funkcjonuje u nas (nie wiem, czy gdzieś jeszcze), gdyż w odległej przeszłości tłumacz zadecydował, że takie imię będzie lepsze niż pierwowzór.

W pierwszym zadaniu (tym nowym)

Wskazówka:
Sól może być znaleziona podczas wydarzenia zimowego 202. Rozpuść wszystkie znalezione sople.

Chyba 2020, co nie?

Już o powtórzeniach w treści pierwszego zadania nie wspomnę, a to też błędy.

Barman Henry Walker

Miło cię widzieć. Słyszałem, że masz dla mnie łopaty śnieżne. Wiesz, chcę odśnieżyć drogę do Saloonu i wejście. Niestety wieje zimny i porywisty wiatr. Nie można bagatelizować takiej pogody. Czy masz jakieś rękawiczki?

Wskazówka:
Gloves, a winter hat and a shovel can be found while playing in the winter event. Melt all the icicles that you find. Rękawiczki, zimowa czapka i łopata mogą być znalezione podczas wydarzenia zimowego. Rozpuść wszystkie znalezione sople.

Potrzeba:
  • - Łopata 0/1
  • - Rękawiczki 0/1
  • - Zimowa czapka 1/1
  • - Czerwony szalik z frędzlami 0/1

Tekst konczacy z tego nowego zadania:

"Witaj,
zobacz dostałem od szamana napój redukujący mój poziom pojedynkowy. Najwyraźniej możesz do używać raz w tygodniu. Daj znam znać, czy 400 bryłek jest odpowiednią ceną za taki napój"

Pierwszy pogrubiony wyraz powinien zaczynać się wielką literą, bo zaczyna się w nowej linijce.

Drugi zamienić na go.

Trzeci zamienić na nam.

Generalnie takie błędy to rzeczy, których nie da się uniknąć i występują w każdej tego typu grze. To nie jest wina Supportu, bo to tylko ludzie. Część z podanych błędów podana jest na siłę i nie są to faktyczne błędy. Pozdrawiam.