Błędy językowe od 2.10 (Premium)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
Głupoty pleciesz. To nie jest żadna zastrzeżona nazwa. Słyszałeś kiedyś o tłustym czwartku i o tym by ktoś kogoś z tytułu użycia tej nazwy został ukarany?
. Skąd więc obawy niektórych sieci handlowych? Być może z ich globalnego charakteru. W końcu gdy jakaś firma ma oddziały na całym świecie, to nawet użycie znaku zastrzeżonego gdzieś w dalekiej Azji może spowodować dla niej niemałe problemy.
Przezorny zawsze ubezpieczony, czy jakoś tak to leciało...
zwykłe nazwanie inaczej czarnego piątku po "kowbojsku" i tyle xdd
Bardziej stawiałbym na NWO <<:-)
 
Grafiki są wszędzie takie same, a w międzynarodowej wersji westa, Maria ma właśnie na imię Maya. Maria funkcjonuje u nas (nie wiem, czy gdzieś jeszcze), gdyż w odległej przeszłości tłumacz zadecydował, że takie imię będzie lepsze niż pierwowzór.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
W pierwszym zadaniu (tym nowym)

Wskazówka:
Sól może być znaleziona podczas wydarzenia zimowego 202. Rozpuść wszystkie znalezione sople.

Chyba 2020, co nie?

Już o powtórzeniach w treści pierwszego zadania nie wspomnę, a to też błędy.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Barman Henry Walker

Miło cię widzieć. Słyszałem, że masz dla mnie łopaty śnieżne. Wiesz, chcę odśnieżyć drogę do Saloonu i wejście. Niestety wieje zimny i porywisty wiatr. Nie można bagatelizować takiej pogody. Czy masz jakieś rękawiczki?

Wskazówka:
Gloves, a winter hat and a shovel can be found while playing in the winter event. Melt all the icicles that you find. Rękawiczki, zimowa czapka i łopata mogą być znalezione podczas wydarzenia zimowego. Rozpuść wszystkie znalezione sople.

Potrzeba:
  • - Łopata 0/1
  • - Rękawiczki 0/1
  • - Zimowa czapka 1/1
  • - Czerwony szalik z frędzlami 0/1
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tekst konczacy z tego nowego zadania:

"Witaj,
zobacz dostałem od szamana napój redukujący mój poziom pojedynkowy. Najwyraźniej możesz do używać raz w tygodniu. Daj znam znać, czy 400 bryłek jest odpowiednią ceną za taki napój"

Pierwszy pogrubiony wyraz powinien zaczynać się wielką literą, bo zaczyna się w nowej linijce.

Drugi zamienić na go.

Trzeci zamienić na nam.
 

DeletedUser32821

Gość
Gość
Zadanie: Przyjaciel Waupee Cię potrzebuje -
mężczyźni muszą być silni, nie oakzują słaności!
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
ciasto różano-jagodowe nie różowo-jagodowe

uczyć sie polskiego dzieciaki bo skończycie w ig
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
CVlrXYF.png
 
Generalnie takie błędy to rzeczy, których nie da się uniknąć i występują w każdej tego typu grze. To nie jest wina Supportu, bo to tylko ludzie. Część z podanych błędów podana jest na siłę i nie są to faktyczne błędy. Pozdrawiam.
 
So, we skończyliśmy. Fantastycznie! Teraz idź i przygotuj się do świętowania. Może wygrasz tytuł! Co? Nie chcesz żadnego? Dlaczego? Ach, rozumiem, myślisz, że Maria powinna wygrać? Tak, to może być zabawne. Który festiwal jest moim faworytem? Hmm.... niech no pomyślę. Chyba ten w Big Bear Lake, ze względu na konkurs z piłami i taniec zwany Polką. Ponadto, po prostu kocham Kalifornię. Wiesz co? Przynieś mi trochę tytoniu. Myślę, że dziś wieczorem, ty, ja i Waupee...
Polka jako nazwa tańca raczej z małej litery, bo nie chodzi tu o narodowość.
"Tytoń" (Oktoberfest w USA).
 
Zadanie "Farma Wilsona".
" Kiedy będziesz w mieście, idź do kowala i kup dla mnie te przedmioty. Och, czekaj, dostałem wiadomość od Johna. Szeryf poprosił cię o wybranie drogi prowadzącej przez opuszczone miasto.
Potrzeba:
- Strzemię 1/1
- Ostrogi 1/1
- Uzda 1/1"

Sugeruję rymarza. Ze względów praktycznych (oszczędzenia ludziom chybionego spamu na szepcie).
 
Do góry