Błędy na forum

DeletedUser29065

Gość
Gość
Opcja nowe posty podświetla wątki jak ktoś odda głos w ankiecie, a strona główna ich nie podświetla.

//głos w ankiecie podświetla tylko wątek, nie cały dział. W widoku działu te wątki również są podświetlone. To nie jest błąd

P.S Czy już wiadomo coś o braku ogłoszeń w nowych postach?

//w trakcie wyjaśniania - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29458

Gość
Gość
Gdy ktoś dostaje bana na forum to otrzymuje na pw piękną wiadomość "bla bla bla" i gdy próbuje się bronić i naciska przycisk odpowiedz to nie może wysłać odpowiedzi do admina (który źle interpretując regulamin popełnil wielki błąd) bo wtedy wywala mu komunikat o banie.

//odwołać się od bana na forum można jedynie przez support. Nie będzie to zmienione - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32333

Gość
Gość
Znowu powstały puste działy, które są zbędne. Nie można tych ogłoszeń o rekrutacji dać >>>TUTAJ<<<?

//Nie można. Rekrutacja jest wyszczególniona, przejrzysta i cały czas widoczna podczas jej trwania. W zwykłych ogłoszeniach szybko spadłoby ono z priorytetem wyświetlania jako nowy temat. Pozostanie bez zmian - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32333

Gość
Gość
Przykładowo przy postach KyNiuXD jest obrazek ten taki fioletowy, a w profilu ma obrazek swojejo avatara z arizony. Da się to jakoś ujednolicić?

//zakładam, że chodzi ci o zdjęcie profilowe, które wyświetla się przy nicku i randze w przeglądzie profilu. Avek z kolei jest po prawej, w okienku Mini statystyk. Dzięki temu w profilu możemy ustawić sobie inny obrazek, ale też nie ma przeszkód, by był taki sam jak avatar - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Alteir pod nickiem powinien mieć tytuł zastępcy szeryfa :kak:

//poprawione - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Inka, Olka i Bartosz nie otrzymali nowych tytułów po dzisiejszym awansie :kak:
//zaktualizowane - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30622

Gość
Gość
Ostatnio zalogowany: Dzisiaj at 16:19

Takie coś mi się pokazuje :) Zdaje mi się że to błąd :)

//błąd tłumaczenia forum, zostanie poprawiony przy aktualizacji systemu forum - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Czasem świeci się jakiś dział, gdy nikt nie napisał w nim nowego postu.

//nie udało mi jeszcze wyłapać takiego błędu. Do dalszego sprawdzania - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
//nie udało mi jeszcze wyłapać takiego błędu. Do dalszego sprawdzania - lubrzan

Już wiem o co chodzi. Dzieje się tak, gdy moderator przeniesie wątek z innego działu.

//nie sposób tego naprawić. Przypadki przenoszenia tematów są jednostkowe, nie jest to aż tak uciążliwe - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Przeglądając forum jako gość w górnym pasku mamy dwa razy opcję dzisiejsze posty.

//druga opcja pojawia się w wyniku "spłaszczenia" Szybkiego Menu. Jest to pierwsza opcja z tej listy. Do wyjaśnienia - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Od dnia 7 października zmieni się podział administratorów na światach. Szczegóły w tabelce umieszczonej w pierwszym poście. Wyjątkiem stanowi Fusek77, który już dziś ukończył szkolenie i rozpoczął swoją pracę w supporcie.

Wyjątek stanowi fusek...

//poprawione - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
1

2

3

4

5

6

Pozostałości po konkursie.

//póki co nie ma w planach ich usunięcia - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Święto Dziękczynienia właśnie dobiega końca. Korzystając z tek okazji, chcielibyśmy powiedzieć dziękujemy Wam, naszym graczom ! W tym świątecznym nastroju postanowiliśmy zaoferować Wam 15% rabat na wszystkie przedmioty ze sklepu, który będzie obowiązywał do 28 listopada do 11:59!

//poprawione - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Ban mi się skończył i normalnie śmigam po forum, a pod każdym postem pokazuje mi się status: Szanse na bana 1/1 (1). Zupełnie tak jak przy czerwonej kartce.

//ważność kartek wynosi 10 dni. Stąd, po dwóch szybkich kartkach i np. tygodniowej blokadzie, system wciąż uznaje te kartki za ważne (tylko system, ponieważ po blokadzie nie uwzględniamy kartek sprzed niej). Nie sposób tego poprawić. Za 2-3 dni status zniknie - lubrzan

A jak aktualnie mam status 2/1 (dodatkowa żółta kartką) to nie dostanę kolejnego bana?

//nic się nie zmienia. Skoro dostałeś już jedną kartkę po banie, druga będzie skutkowała zablokowaniem dostępu do forum - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32108

Gość
Gość
...a także woreki zawierające...

Forum The-West > Tipi narad wodza Waupee > Ogłoszenia > Inne > Świąteczna Wyprzedaż 2015

Wiem że nieładnie tak łapać za słówka , no ale taki oczo napierdzielacz :)

//poprawione - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Germanizacja forum

Nikomu nie przeszkadza?
Od dłuższego czasu na forum panuje mieszanka polsko-niemiecka. Proszę o naprawienie błędu, bo obecna sytuacja zniechęca do przeglądania treści.

(No, chyba, że jest to efekt zamierzony.) :/
 
Do góry