Błędy po aktualizacji 2.36

Status
Zamknięty.
Po aktualizacji 2.36 która była 14 czerwca jest pełno błędów.
http://scr.hu/56x8/9mmy8
http://scr.hu/56x8/5coo9
To jest nic
Na przygodach nie da się grać.
Jak odnawiamy hp to się buguje, cały czas miga ikonka uzdrawiania.
Pasek życia się buguje, zatrzymuje się w jednym miejscu i jest tak do końca.
Po zakończeniu przygody jest tylko widok mapy Tombstone i nic więcej nie ma żadnych statystyk, aby wyjść należy odświeżyć kartę.

To pewnie tylko czubek góry lodowej,jak macie jeszcze inne błędy to napiszcie ::):
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Czym są powodowane przeciążania serwerów? Nie mogę nic zrobić na Dakocie, a na innych światach nie było problemów. Jestem zalogowana i mogę sobie pooglądać, ale nie klikać... :&:
 
Po aktualizacji 2.36 która była 14 czerwca jest pełno błędów.
http://scr.hu/56x8/9mmy8
http://scr.hu/56x8/5coo9
To jest nic
Na przygodach nie da się grać.
Jak odnawiamy hp to się buguje, cały czas miga ikonka uzdrawiania.
Pasek życia się buguje, zatrzymuje się w jednym miejscu i jest tak do końca.
Po zakończeniu przygody jest tylko widok mapy Tombstone i nic więcej nie ma żadnych statystyk, aby wyjść należy odświeżyć kartę.

To pewnie tylko czubek góry lodowej,jak macie jeszcze inne błędy to napiszcie ::):

Proszę o kontakt w tej sprawie z naszym z supportem.


Czym są powodowane przeciążania serwerów? Nie mogę nic zrobić na Dakocie, a na innych światach nie było problemów. Jestem zalogowana i mogę sobie pooglądać, ale nie klikać... :&:

Miss Anno,
Nie ma dziś żadnych prac na serwerach. Nie zaobserwowaliśmy przeciążeń. Proszę sprawdzić łącze internetowe. Jeśli wciąż będą problemy, zapraszam do kontaktu z naszą obsługą gry, która czeka na Was w supporcie.
 
Proszę o kontakt w tej sprawie z naszym z supportem.
Odpowiedział mi fusek, żebym sprawdził na innej przeglądarce.
Co z tego jak inni gracze mają te same problemy.
::P::kak:::D::mel::huh::meks::ind::&::eek::oops:
ZOBACZ SPOILER :p
||
||
||
\/


Tu nie zaglądać
Tu trzymam brudną bieliznę

::P::eek:j::eek:kul::kak:::)):eek:.O::D:pif paf::(::mel:::DD::gwizd::huh::nie:;;):meks:hmpf::)::ind::I:o_O:&::traper::confused::eek::fl:;):oops::)::)):::D::mel::huh::meks::I::&::eek:j:::P:
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
co się dziwisz :p
polski to jeden z najtrudniejszych języków na świecie :p
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Proszę o kontakt w tej sprawie z naszym z supportem.




Miss Anno,
Nie ma dziś żadnych prac na serwerach. Nie zaobserwowaliśmy przeciążeń. Proszę sprawdzić łącze internetowe. Jeśli wciąż będą problemy, zapraszam do kontaktu z naszą obsługą gry, która czeka na Was w supporcie.
To chyba oczywiste, że gdybym mogła, to bym to zrobiła :p Przecież napisałam wyraźnie, że gdy próbuję coś zrobić, tym razem na świecie 10, to pojawia się komunikat: "Masz pecha... Wystąpił niespodziewany błąd. Serwer mógł być przeciążony lub wystąpił inny błąd. Proszę spróbować ponownie." Zrobicie wszystko, żeby tylko zawalić winę na graczy :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, nie zwalamy winy na graczy. Z mojego doświadczenia wiem, że ten błąd pojawia się dość często, gdy zbyt szybko wysyłamy przez skrypt walutę eventową (w tym wypadku są to fajerwerki), zbyt dużo odbieramy z targu naraz, lub na niego wystawiamy. Ten błąd pokazywał się jeszcze w chwilach, gdy zbyt szybko klikaliśmy na wytwarzanie przedmiotów w oknie rzemiosła- zniknęło to, gdy można sobie ustawić ile naraz przedmiotów chce się wykonać (chyba, że pojawia się przy astronomicznej ilości przedmiotów które kolejkujemy, ale nie wiem nie wykonywałem ich tylu).

Jeśli ten błąd się pojawia to z reguły mija po paru minutach. Jeśli nie przestaje najlepiej zgłosić się do nas, do supportu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, nie zwalamy winy na graczy. Z mojego doświadczenia wiem, że ten błąd pojawia się dość często, gdy zbyt szybko wysyłamy przez skrypt walutę eventową (w tym wypadku są to fajerwerki), zbyt dużo odbieramy z targu naraz, lub na niego wystawiamy. Ten błąd pokazywał się jeszcze w chwilach, gdy zbyt szybko klikaliśmy na wytwarzanie przedmiotów w oknie rzemiosła- zniknęło to, gdy można sobie ustawić ile naraz przedmiotów chce się wykonać (chyba, że pojawia się przy astronomicznej ilości przedmiotów które kolejkujemy, ale nie wiem nie wykonywałem ich tylu).

Jeśli ten błąd się pojawia to z reguły mija po paru minutach. Jeśli nie przestaje najlepiej zgłosić się do nas, do supportu.

a czyja to wina ten błąd gracza? no sorry Fusek....... co mnie to ten tego, ze INNO ma do pupy serwery....
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Każdy serwer, każde urządzenie itd. ma swoje granice, w których pracuje poprawnie. Nie uwierzę, że jak korzystasz ze skryptu na wysyłanie eventowej waluty nie spotkał Cię ten błąd ;)
 
W tym konkretnym przypadku zgadzam się z fuskiem.
Ten błąd też mi sie często pokazywał właśnie przy operacjach targowych.
Ale teraz wiem jak go unikać :) :) :)
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Widzę, że jednak macie problem z polszczyzną. Napiszę jeszcze raz: NIE MOGĘ ZGŁOSIĆ BŁĘDU DO SUPPORTU, BO WYSKAKUJE MI TEN BŁĄD I BLOKUJE WSZYSTKIE AKCJE.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdy serwer, każde urządzenie itd. ma swoje granice, w których pracuje poprawnie. Nie uwierzę, że jak korzystasz ze skryptu na wysyłanie eventowej waluty nie spotkał Cię ten błąd ;)

ale to nie moja wina że ten błąd sie pojawia, nie bron nieudaczników z INNO co...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Podam przykład. Otwierając w przeglądarce powiedzmy 20 różnych stron (powiedzm,y że każda z nich ma jakiś filmik, gify itp.). Każda z nich będzie pracowała w tym samym tempie jakbyś miał otwartą jedną? Nie sądzę, bo to przekroczy osiągi Twojego sprzętu. Tak samo jest tutaj. Jeśli wykona się iks operacji naraz w grze w jednym momencie serwer też ma prawo nie wytrzymać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podam przykład. Otwierając w przeglądarce powiedzmy 20 różnych stron (powiedzm,y że każda z nich ma jakiś filmik, gify itp.). Każda z nich będzie pracowała w tym samym tempie jakbyś miał otwartą jedną? Nie sądzę, bo to przekroczy osiągi Twojego sprzętu. Tak samo jest tutaj. Jeśli wykona się iks operacji naraz w grze w jednym momencie serwer też ma prawo nie wytrzymać.

dobra ja swoje Ty swoje... wiadomo, że bronisz INNO... inaczej pisałeś jeszcze nie tak dawno ::D:::D:

a co do otworzenia przeglądarki z 20 oknami itd to u mnie nie ma problemu...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Podałem przykład który odzwierciedla według mnie tą sytuację: przeciążenie czegoś powoduje zwolnienie pracy np. urządzenia. W tym wypadku jeśli np. przeciążysz serwer westa rozdając walutę eventową w ciągu powiedzmy 5 sekund dla 80 osób jest możliwe, że przeciążysz serwer, jak pisałem wszystko ma swoje ograniczenia.

Widzę zatem, że masz dobry sprzęt skoro możesz otworzyć 20 stron z filmami i gifami i nic absolutnie nic nie będzie się zacinało i buforowało się ta jakby jedna strona z filmem została otwarta.

I nie to nie jest obrona INNO. Każdy wie, że cokolwiek co działa ma jakieś maksimum wydalności, a powyżej tego może się zwyczajnie popsuć/działać wolniej/zawiesić się.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
W zadaniu ,,Ustawka (czarny skarb, część 2)" wymogiem ukończenia zadania jest wygranie przygody. Ja po przegranej mam możliwość zakończenia zadania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry