Błędy po aktualizacji 2.36

Status
Zamknięty.

KozaK69

Elitarny Tester
Nie jest to błąd. W trakcie zadania jest do podjęcia decyzja - można wykonać tylko jedno zadanie z trzech, zatem nie można w wymaganiach osiągnięcia wypisać wszystkich zadań, bo nie da się wszystkich zrobić.

Znaczy w teorii można kombinować z jakimiś warunkami, ale w sumie po co niepotrzebnie komplikować sobie życie :p
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
3 miesiące temu zgłaszałem ze reflink jest zepsuty.dlaczego to jeszcze nie naprawione.po kolejnych 6 tygodniach znowu wysłałem ticket ze dalej reflink zepsuty. masakra jakas.dalej zepsute
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
^^ nie spełniłem wszystkich wymagań, a jest zielony pytajnik :D Wystarczy otworzyć kościół
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Błąd w walentynkowym kole fortuny spowodował naciagnięcie mnie na obligacje. Po naciśnięciu przycisku losowania podświetliły się dwa obok siebie pola. Krążyły tak wkoło i nic się nie losowało. Support poinformował mnie, że otrzymałam z losowania dwie nagrody. Jak to możliwe, że otrzymałam dwie nagrody z jednego losowania? I dlaczego pola ciągle się podświetlały? Nie było też informacji z napisem, że wygrałam i przyciskiem OK. Żadnej informacji nie było, że losuję drugi raz za obligacje.
1. Na 4 pozostałych światach nie było problemu z loterią, a naciskałam TAK SAMO i na TYM SAMYM komputerze. Więc nie jest to wina mojego komputera.
2. Nie wyskoczyło okno z pytaniem, czy chcę losować za bryłki/obligacje.
3. Dwa podświetlone pola ciągle latały w loterii, nie kończyło się losowanie, aż się wylogowałam.
4. Nie wyświetliła mi się informacja, co wygrałam.
5. Skoro nie było żadnych informacji o płatnym losowaniu, proszę o zwrot bryłek/obligacji. W myśl prawa, jeśli się chcę kupić jakąś usługę, musi się pojawić taka informacja.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Sprawdzaliśmy błąd z podświetlonymi polami. Pojawia się on wtedy kiedy kliknie się kilka razy z rzędu. Z mojej strony polecam wyczyścić ciasteczka a jeśli korzysta się z innej przeglądarki niż google chrome o przejście na nią.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Sprawdzaliśmy błąd z podświetlonymi polami. Pojawia się on wtedy kiedy kliknie się kilka razy z rzędu. Z mojej strony polecam wyczyścić ciasteczka a jeśli korzysta się z innej przeglądarki niż google chrome o przejście na nią.
!oooooo!

Pytanie gracza: "Krążyły tak wkoło i nic się nie losowało. [...] Dwa podświetlone pola ciągle latały w loterii, nie kończyło się losowanie, aż się wylogowałam. [...] I dlaczego pola ciągle się podświetlały?"
Odpowiedź TWT:
Sprawdzaliśmy błąd z podświetlonymi polami. Pojawia się on wtedy kiedy kliknie się kilka razy z rzędu. Z mojej strony polecam wyczyścić ciasteczka a jeśli korzysta się z innej przeglądarki niż google chrome o przejście na nią.
Pyt. "Nie było też informacji z napisem, że wygrałam i przyciskiem OK. [...] Nie wyświetliła mi się informacja, co wygrałam."
Odp.
Sprawdzaliśmy błąd z podświetlonymi polami. Pojawia się on wtedy kiedy kliknie się kilka razy z rzędu. Z mojej strony polecam wyczyścić ciasteczka a jeśli korzysta się z innej przeglądarki niż google chrome o przejście na nią.
Pyt. "Żadnej informacji nie było, że losuję drugi raz za obligacje. [...] Nie wyskoczyło okno z pytaniem, czy chcę losować za bryłki/obligacje. [...] Skoro nie było żadnych informacji o płatnym losowaniu, proszę o zwrot bryłek/obligacji. W myśl prawa, jeśli się chcę kupić jakąś usługę, musi się pojawić taka informacja."
Odp.
Sprawdzaliśmy błąd z podświetlonymi polami. Pojawia się on wtedy kiedy kliknie się kilka razy z rzędu. Z mojej strony polecam wyczyścić ciasteczka a jeśli korzysta się z innej przeglądarki niż google chrome o przejście na nią.
Pyt. "Na 4 pozostałych światach nie było problemu z loterią, a naciskałam TAK SAMO i na TYM SAMYM komputerze. Więc nie jest to wina mojego komputera."
Odp.
Sprawdzaliśmy błąd z podświetlonymi polami. Pojawia się on wtedy kiedy kliknie się kilka razy z rzędu. Z mojej strony polecam wyczyścić ciasteczka a jeśli korzysta się z innej przeglądarki niż google chrome o przejście na nią.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Odpowiedziałem jedynie na przypadek z podświetlonymi polami. Nie jest to odpowiedź na wszystkie Pani podpunkty tylko na ten jeden. Na resztę odpowiedziałem Pani w supporcie.

Jeśli pojawiają się błędy z loterią, proszę najpierw sprawdzić czy po zmianie przeglądarki na inną opera, torch, google chrome, mozilla, safari etc. (polecam i polecać będę google chrome) a przede wszystkim wyczyścić ciastka w przeglądarce. Jeśli to nie działa proszę się do nas zgłosić, opisać problem, a najlepiej jeszcze wykonać zrzut ekranu i dołączyć do wiadomości.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Odpowiedziałem jedynie na przypadek z podświetlonymi polami. Nie jest to odpowiedź na wszystkie Pani podpunkty tylko na ten jeden. Na resztę odpowiedziałem Pani w supporcie.

Jeśli pojawiają się błędy z loterią, proszę najpierw sprawdzić czy po zmianie przeglądarki na inną opera, torch, google chrome, mozilla, safari etc. (polecam i polecać będę google chrome) a przede wszystkim wyczyścić ciastka w przeglądarce. Jeśli to nie działa proszę się do nas zgłosić, opisać problem, a najlepiej jeszcze wykonać zrzut ekranu i dołączyć do wiadomości.
Odpowiedź jednoznacznie stwierdzająca, że informacje na pewno się pojawiły, a ja je "przeklikałam" jest oskarżeniem mnie o kłamstwo, a nie odpowiedzią. Napisałam na forum, bo wiem, że przynajmniej dwie inne osoby też miały ten sam problem z kołem fortuny. Od lat wciąż zakładacie, że to gracze kłamią, są ślepi, nie potrafią czytać ze zrozumieniem, robią błędy, mają rupiecie zamiast sprzętu itp. Nigdy nie bierzecie pod uwagę, że to WY zawiniliście? Temat ma pomóc w wyeliminowaniu bugów, a nie promowaniu przeglądarek czy nowych komputerów.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, nie oskarżam Panią o kłamstwo, po prostu odpisuję tak jak MY sprawdzaliśmy ten przypadek. Z naszych testów jednoznacznie wynika, że podświetlanie kilku nagród naraz jest powodem klikania kilkukrotnego. Sprawdziłem u siebie dzisiaj na huronie: informacja o możliwości losowania za obligacje lub bryłki znika jeśli się kliknie poza okno tejże informacji.
Nie zakładamy, że gracze kłamią, są ślepi, nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Każdy przypadek sprawdzamy i wyniki naszych testów w Pani przypadku podałem w postaci wiadomości w supporcie.
Inne przeglądarki gorzej działają z westem, sam sprawdzałem operę czy mozille i w porównaniu z chrome jest różnica kolosalna na korzyść tej ostatniej. Ciastka też trzeba co jakiś czas usuwać, to też pomaga.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Sprawdziłem u siebie dzisiaj na huronie: informacja o możliwości losowania za obligacje lub bryłki znika jeśli się kliknie poza okno tejże informacji.
Mam rozumieć, że jeśli nacisnę na przycisk "Następna gra", to nie pojawia się okienko z zapytaniem o płatną grę, bo kliknęłam poza okno informacji, której nie ma? Czy odnosi się to też do sytuacji, gdy okienko się pojawia? Jeśli wyskakuje okienko "Na pewno chcesz spróbować ponownie? Potrzeba 40. Obligacje/Bryłki. Tak/Nie.", to jeśli kliknę poza to okienko, oznacza to zgodę na płatne losowanie? [o_O] Jakiś prawnik powinien się chyba tym zająć.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie odnosi się do tego kliknięcia tylko do kolejnego. Jeśli kliknie Pani następne losowanie i pojawi się okno do wyboru waluty płatności to jeśli pani kliknie poza to okno to ono zniknie. Losowanie nie nastąpi, co też sprawdziłem. Jednakże w Pani wypadku sprawdziliśmy i nastąpiło drugie losowanie, mamy to wyświetlone w naszych narzędziach administratorskich, że musiała Pani wybrać formę płatności.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Nie odnosi się do tego kliknięcia tylko do kolejnego. Jeśli kliknie Pani następne losowanie i pojawi się okno do wyboru waluty płatności to jeśli pani kliknie poza to okno to ono zniknie. Losowanie nie nastąpi, co też sprawdziłem. Jednakże w Pani wypadku sprawdziliśmy i nastąpiło drugie losowanie, mamy to wyświetlone w naszych narzędziach administratorskich, że musiała Pani wybrać formę płatności.
Czyli kolejny raz słowo przeciwko słowu i z góry uznajecie, że moje jest nic nie warte. Nie jestem, z tych graczy, którzy dadzą sobie sobie wmówić, że coś robili. Nie wybierałam formy płatności, bo nie pojawiło się takie okienko. A nawet gdyby się pojawiło, nacisnęłam nie, bo zbieram obligacje na worek serc. Dzięki Wam mam ich mniej i czas zbierania serc znacznie się wydłuży. Czy innych graczy np. jakisktosia też uznajecie za osoby z amnezją, czy tylko mnie?
W sumie to miałem taką samą sytuację :p
Nie jestem wielbłądem. :p
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niech jakisktos napisze do supportu to sprawdzimy jego przypadek, bez tego nie możemy odpowiedzieć ja to się potoczyło u niego.

Sprawdzaliśmy Pani przypadek. Nasze narzędzia wykazały to co już wielokrotnie Pani pisałem.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jednakże w Pani wypadku sprawdziliśmy i nastąpiło drugie losowanie, mamy to wyświetlone w naszych narzędziach administratorskich, że musiała Pani wybrać formę płatności.
Błąd występuje na wszystkich światach (przynajmniej u mnie) jeśli szybko się kliknie w przycisk ,,Darmowa gra". Wtedy następuje podwójne losowanie (zabiera mi 40 obligacji), chociaż nie wyświetla się komunikat o wyborze waluty do dodatkowego losowania.
Jeśli kliknie Pani następne losowanie i pojawi się okno do wyboru waluty płatności to jeśli pani kliknie poza to okno to ono zniknie. Losowanie nie nastąpi, co też sprawdziłem.
Jest tak tylko przy próbie kolejnego losowania za obligacje/bryłki.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
W sumie to miałem taką samą sytuację :p
Błąd występuje na wszystkich światach (przynajmniej u mnie) jeśli szybko się kliknie w przycisk ,,Darmowa gra". Wtedy następuje podwójne losowanie (zabiera mi 40 obligacji), chociaż nie wyświetla się komunikat o wyborze waluty do dodatkowego losowania.

Jest tak tylko przy próbie kolejnego losowania za obligacje/bryłki.
Czekam teraz fusek na przeprosiny i zwrot zabranych obligacji. Ciekawe, czy masz więcej honoru od etriel i makaroniarza i mnie przeprosisz...
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Jak lubisz, gdy Ci plują w twarz, to współczuję. Naprawdę nie rozumiesz, że chodzi o traktowanie graczy?

Uwielbiam, gdy TWT pluję mi w twarz, wtedy czuję się usatysfakcjonowany, że nie muszę kupować herbaty Mate za 40 obligacji i OSZCZĘDZAM na nawadnianiu organizmu, a oszczędzanie przydaję się w grach tego typu, bo np. wychodząc z miasta, nie masz gdzie spać, co przenosi się na złe samopoczucie w prawdziwym życiu, a przecież wolę się nie wyspać niż wydać 250$ w cudzym hotelu! Wtedy śpiąc na podłodze dochodzę do wniosku, że muszę napisać do supportu o darmowe hotele, bo tego mi nie zagwarantowali, a piciu to już tak. Ehh, głuptasy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry