Błędy w serii zadań Płonące duchy przeszłości

Status
Zamknięty.

Nobody

Blada Twarz
Chciałbym zgłosić błędy w tym zadaniu
Pierwszy to taki, że w zadaniu Szybko wstawaj, zamiast krzemieni o których mówi szeryf, wymagane są kamienie, których nie można nigdzie kupić ani znaleźć, co uniemożliwia ukończenie zadania.
Drugim błędem są niewyświetlające się obrazki przedmiotów prototyp rzeźby i ninot. Zamiast nich widać tylko szare kwadraty, nie przeszkadza to jednak w ukończeniu zadań w których są wymagane.
Gram na świecie pierwszym i dakota - błąd jest na obu.
 
Błędy są nam znane, występują na wszystkich serwerach i będą naprawione wraz z najbliższą aktualizacją. Informowaliśmy o tym w jednym z tematów:
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/aktualizacja-dyskusja.58941/page-137

"1) W powtarzalnej wersji zadania "Brewing bad" znajduje się błąd, który sprawia, że nie widzimy drugiego zadania u zleceniodawcy (u Heisenzwerga nie widzimy zadania Jesteś prawdziwym kucharzem?). Błąd dotyczy tylko wersji powtarzalnej zadania.
2) W zadaniu "Płonące duchy przeszłości" brakuje paru grafik nowych przedmiotów, a także nazwy przedmiotów (przynajmniej jednego) są błędne.
3) Jeden z itemów z zadania "Płonące duchy przeszłości", grzebień miał być dla płci żeńskiej, niestety został mylnie przypisany do płci męskiej, dlatego wszystkie kobiety nie przejdą tego etapu dopóki błąd nie zostanie usunięty.
4) Znowu w zadaniu "Płonące duchy przeszłości" w queście Szybko, wstawaj! znajduje się błąd w wymaganiach do tego zadania. Zamiast przedmiotu Kamień (który jest bronią fortową) powinny być krzemienie, tak jak jest napisane w treści zadania."
 
Status
Zamknięty.