Bardzo ciekawy artykuł

Dyskusja w 'Historia' rozpoczęta przez użytkownika KANUTO, 3. Kwi 2016.

Poleć tę stronę

1. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    więcej tutaj http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9989

2. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    39
    Słyszałem coś o tym, przemknęło mi przed oczyma, ale podchodzę do tego sceptycznie. Ponadto nie oszukujmy się. Wiele bitew mogło zostać pominiętych, lub są o nich niewielkie wzmianki. Niech się temat bardziej rozwinie, szerzej niech przeprowadzą badania, może coś ciekawego odkryją. Za takimi ewenementami historii jestem absolutnie za, widać jak bardzo mało wiemy ;) jednakże dystans przed tym pozostaje.

3. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    No tak na chłodno trzeba podchodzić , ale już samo to że znaleźli kości wojowników którzy mieli takie samo DNA jak dzisiejsi Polacy to już o czymś świadczy.

A najlepsze że to może dać wyraz zakłamaniu w historii jaką niemiaszki przepychają. Bo jakoś ich DNA tam nie znaleźli.

4. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    39
    To też ciekawe, nie powiem, w sumie nie wiem dokładnie kiedy stricte Germanie pojawili się na ziemiach dzisiejszych Niemiec...
    Znam też wyniki innych badań: Otóż praktycznie każdy rdzenny Europejczyk ma w swoich żyłach "błękitną krew" ;) znaczy, że każdy z nas wśród przodków (pewnie bardzo dalekich, taka 100 woda po kisielu) rodzinę królewską ;)

5. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    Z niemcami to jest ten problem że tak naprawdę nie wiadomo skąd się wzieli i kim oni są. Ich język to taki jidisz po mutacji.

A co do nazwy Germanie to Rzymianie tak nazwali ziemie Słowian zaczynające się od Renu a kończące gdzie na wschodzie.

Sami na siebie mówią Niemcy Alemanowie, natomiast My mówimy Niemcy ( Nie MY lub Niemi )

Ostatnio edytowane: 4. Kwi 2016
  6. Jagowita

Jagowita Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Dzięki za artykuł, na pewno przeczytam.

7. Old Shatterhand1

Old Shatterhand1

Docenione treści:
    4
    Widzę, że Turbosłowianizm (pseudonaukowa teoria o wielkim "Imperium Lechii", rzekomym protoplaście państwa polskiego) zawitała nawet na Forum The West. Popsuję wam zabawę - ten artykuł to czysta bujda. DNA współczesnego Polaka ma niewiele wspólnego z DNA naszych przodków sprzed 1000 lat, nie mówiąc o 5000.