Baryłki

  • Rozpoczynający wątek JELONS
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Baryłki to jeden z trzech systemów płatniczych w grze przeglądarkowej The west. Nie pełni ono główną rolę w grze, ale jest najbardziej popularną walutą i pożyteczną.
Dlaczego warto kupować baryłki i czym się charakteryzuje?
Dzięki temu można: Skraca czas, uzupełniać energię, życie, dostawać ekspresową dostawę, natychmiastowe zakończenie prac, otrzymywać niepodważalne nagrody w loteriach i zakupy w Shop.
Również może zastępować Obligacje.
Charakteryzuje się po błyszczącej bryle złota.

W jaki sposób można je otrzymać?
Baryłki dostaje się po 5 dniach aktywności użytkownika lub zwycięstwa w konkursach. Głównie kupuje się je poprzez karty kredytowe i PayPal.

System zakupu baryłek:
200 baryłek 19.99zł
450 baryłek 39.99zł
1000 baryłek 79.99zł
2750 baryłek 199.99zł
4750 baryłek 319.99zł


Promocja obowiązuje na czas nieokreślony.

Skorzystując z tego można również otrzymać serca, jajka, kwiaty, by zyskać przewagę i nagrody w efektach.

Polecam zakup baryłek:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Olt Shatterland 1 jeżeli nadal nie zrozumiałeś na czym polegają baryłki to proszę zapoznać się z grą. To forum gry, więc każdy wie na co ten "ustawodawca" ma na myśli.
Na pewno nie na spłukiwania was z kasy::)):
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
ja być Kali. ja nie rozumieć co twoja pisać, twoja musieć używać odmian wyrazów, a do tego stosować kropków i przecinków.
dopiero wtedy być szansa, że ja twoja zrozumieć.

co to być baryłka? ja nie znać tego w TW. to musieć być twoja specjalny, czwarty, "system płatniczy", ja tak podejrzewać.

my w TW znać tylko BRYŁKI, obligacje i $$. my nie znać baryłek?!
i my się wcale nie czepiać, my tylko chcieć normalności.

a do tego, twoja pomysły, w dział propozycja, są bardzo głupie, twoja nie mysleć nad tym co tam napisać.

ty chyba próbować robić za kolejnego <Kali nie mówić, bo zostać ukarany> na polski forum.
my twoja nie chcieć tu w takim razie.
twoja musieć iść na wygnanie, żeby nie rozgniewać ou gode.

WEG!
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
I szczególna oferta powinna się znajdować dla Jelonsa w shopie.

Zakup sobie baryłkę rozumu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie rozumiem po co taki temat. Proszę też pisać poprawnie z odpowiednimi końcówkami wyrazów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry