Battlefield 3 czy Call of Duty MW3?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

W co zagrasz jesienią?


  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser624

Gość
Gość
Teraz pytanie w którego CoD-a zagramy, ja mogę w każdego od MW2 w górę (włączając w to AlterIwnet) ale BO wolałbym ominąć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pyknęlismy z Hellem 1 vs. 1. Całkiem wyrównanie szło, chociaż trochę się też pobawiliśmy (Ty biegaj ze snajperką, a ja poćwiczę broń krótką itd.), ale ogólnie - mic - jesteście bez szans ::P:
 

DeletedUser624

Gość
Gość
ykhhhmmm, chciałbym zauważyć że nas z TWT jest całych dwóch :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi pasuje BO, MW2 i MW3, mojemu kompanowi też.

Może ktoś z Was chętny na 1 on 1 ze mną? :)
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Ja chętnie pogram na Alterze albo MW2 lub BO na 360 :)
 

DeletedUser624

Gość
Gość
U mnie w rachubę wchodzi tylko PC, klocka żadnego nie mam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja również mógłbym zagrać z kimś jeżeli ktoś byłby chętny:p
W grę wchodzą:)P) MW, MW2, BO.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra.
Przeszedłem singla MW3. Taki dziwny nieco. Owszem, fajny mieli plan, fabuła ciekawa, dawno nie widziałem takiego bad guya jak Makarov. Parę zaskoczeń też niezłych (np. postać Yuri'ego), ale niektóre misje są tak naciągane, wręcz na siłę. No i miałem deja vu: Sierra Leone to przecież favela z MW2, a kopalnia diamentów to baza łodzi podwodnych... Ponadto ładnie wyglądało to na papierze - misje w największych miastach Europy, ale przyszło co do czego i jakoś się tej Europy nie czuje (chociaż fakt, gęba mi się uśmiechnęła, jak zobaczyłem paryskie kawiarenki :)), szczególnie doskwiera brak Bramy Brandenburskiej, no chyba, że w ferworze walki jej nie widziałem...

Grafika - póki nie przestawiłem na native, to mocne słowa mi się cisnęły na usta, ale później - cudne cudne. Połączenie MW2 i Black Ops. Chociaż wg mnie grafika z MW2 była lepsza.

Spec ops niezłe, chociaż trudne, trudniejsze niż w MW2. Nowy system punktów ciekawy, ale muszę się do niego przyzwyczaić. Survival - grałem sam, doszedłem do 6 czy 7 fali i mnie znudziło. Zapewne w kilka osób gra się fajniej, ale samemu - meh.

Generalnie - popykam sobie jeszcze w niektóre misje, ale jakoś gra szału nie robi. Spodziewałem się porządnego walnięcia w gębę i zbierania szczęki z podłogi, a dostałem raptem lekkiego plaskacza :)

Aha, dwie jeszcze uwagi:
1. Sandman - nie wiem czemu, ale strasznie wkurzająca postać. I totalnie nie trafili z jego głosem, ilekroć coś powie, to irytuje mnie na tyle, że mam ochotę sam wpakować mu kulkę w plecy :)
2. Price - totalny badass serii, po II akcie gry - facet, który nie ma nic do stracenia. Leci przed siebie i chce tylko jednego - krwi :) Niespecjalnie za nim przepadałem, ale teraz wspiął się w moim rankingu. Takich ludzi nam trzeba ;)
 

DeletedUser624

Gość
Gość
T67, zakup sobię wersje na steam :gwizd: i odpal multi, Kampania yyyyyy dwie misje machnąłem dla zasady, gry teraz są produkowane dla multi, nie dla singla.

Survival - grałem sam, doszedłem do 6 czy 7 fali i mnie znudziło. Zapewne w kilka osób gra się fajniej, ale samemu - meh.

Samemu też można się nieźle bawić, raz udało mi się dojść do 26 fali :eek:kul:
Do tej pory tylko z jednym z znajomych grałem w survival i nigdy tak daleko nie doszliśmy bo zawsze mi ginął :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
T67, zakup sobię wersje na steam
Funduszen braken :)
Zresztą - jak mówię - mnie multi szybko nudzi. Niecały miesiąc popykałem w MW2 i już ble.


Samemu też można się nieźle bawić
Wierzę, ale jak wyjechały na mnie dwa śmigłowce, to mi się odechciało wszystkiego :)

Teraz aż walnąłem mocno w ESC, bo byłem w stroju Juggernauta, rozbroiłem wszystkie ładunki i co? Zeżarł mnie pies. Bez sensu :)
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Tak trochę odkopuję temat :) Szukam kogoś do spec-opsów w MW3 na xboxie (survival i misje), jakby się ktoś znalazł to byłoby fajnie, bo z randomami w dalszych misjach survivalowych nie da rady, o misjach nie mówię nawet.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W BFie nawet singla nie ma dobrego, wyłączyłem po jednej z pierwszych cutscenek z myślą "plagiat opsa".

Jak do tej pory najlepsze multi spośród CoDów ma zdecydowanie BO. MW3 jest jak na mój gust przekombinowane i, gdyby tego było mało, nudne. Brakuje jakiejś przełomowej mapy (Nuketown z Opsa za takową uznaję). Do tego dochodzi komiczny system respawnów na niektórych mapkach (z Dome na czele). Za to singiel w MW3 "ocieka epickością", głównie chodzi mi o efekty specjalne i niektóre momenty fabuły. Ogólnie MW3 oceniam tak: singiel 9/10 multi 6/10.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pardon bardzo. Każdy ma swój gust. Wiadomo, jeśli ktoś chce rozgrywki dynamicznej, to pogra w CSa, albo w CoDa. Bardziej taktycznej- BF. Realistycznej- ArmA/Red Orchestra.
@Tomku, nie wiem, jak można oceniać MW3 wyżej niż MW2, które oba to IMO MW1 v.1,5. Wiele nowego nie ma. Mapki? Byli aż tak "kreatywni", że mapy z MW1 dawali jako dlc do MW2... MW2 to MW1 z nowymi broniami i kilkoma dodatkowymi mapkami, ot co. Single? Nie wiem, jak w nowych częściach, bo w nie nie grałem, za to kilkakrotnie skończyłem singla w MW1. Chyba najlepszy z tych nowoszkolnych fps, i ta misja w Prypeci...
Zaś w BF3 pograłem... może z godzinę. Beta otwarta, okej, fajnie. Leżenie= wysyp kamperów niestety. Dla mnie to trochę odświeżone bc2 z kilkoma elementami bf2, typu myśliwce, i mapkami do 64 graczy(które przecież były w 1942, cóż za nowość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I przyjemność z gry - jest więcej, jest szybciej, jest mocniej, głośniej, "epicko" ;) A tego wymagamy od porządnego sequela :)

Ale też odrobina oryginalności by nie zaszkodziła, prawda?;>
Broń bronią, ale już rzygam tym ich silnikiem, którego używają od CoD 2, czy tam nawet od 1... Grafika grafiką, nie musi być jakaś epicka, ale nie dość, że kolejne części to praktycznie to samo, to jeszcze engine ten sam... nudne to już jest. Zostaję z braku laku przy mw2, jak gdzieś znajdę mw1 to mw2 mówię "papa", kolejnym częściom też;) Nawet altera nie ściągnąłbym do mw3...
Poza tym, co to za optymalizacja, że w MW3, pomimo tego samego engine minimalne to rekomendowane z MW1? Czyżby brak czasu do zoptymalizowania silnika?;>
 
Status
Zamknięty.
Do góry