Battlefield 3 czy Call of Duty MW3?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

W co zagrasz jesienią?


  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser1170

Gość
Gość
brakuje mi typowej snajperskiej mapy
Hahahahah :D Quick-scopy możesz robić na każdej mapie, ale nie nazywaj tego snajpieniem - to w CoDach nie istnieje. Snajper w tej serii to gość ubrany w zielone liście wesoło podskakujący po mapie który strzela bez lunety z 5 metrów, a karabin snajperski to taki shotgun na dalsze odległości.

Co do BF3... Moja historia z BF2 zakończyła się po jakichś 2-3 misjach w singlu, BF3 - po 2 w singlu. Dawno nie widziałem takiej kupy, jak BF, no może z wyjątkiem MOH2010. Brzydkie, paskudne, niefunkcjonalne, wow, możemy murek rozwalić w multiplayu. Fascynujące :D

Po pierwsze BF2 nie miał singla, więc nie wiem w co grałeś ;)
Po drugie w BF3 w singla się nie gra, jest to gra całkowicie przeznaczona na multiplayer, singiel jest tylko dodatkiem (podobnie jak co-op, chociaż ten nie jest aż taki zły - na jedno przejście). Ocenianie gry nastawionej na mp po przejsciu dwoch misji w sp jest nie na miejscu (w tej chwili mam na liczniku ponad 220h, a gra nadal sprawia wiele zabawy w trakcie gry ze znajomymi zarówno na PC jak i na 360). Grafika "brzydka i paskudna"? Hah. BF3 jest jedną z najpiękniejszych gier na PC, o czym świadczą zgarnięte wszystkie nagrody w dziedzinach zastosowanych technologiii i grafiki (VGA).

Następnym razem zanim ocenisz grę nastawioną na multi po zagraniu w jedną misję z singla zastanów się dwa razy :) A do BFa nadal Cię zachęcam, warto spróbować i się przekonać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorki Tomku, ale muszę przyznać Dokowi rację. Nazywanie mw3 "pięknym", a bf3 "brzydkim" brzmi jak fanbojstwo... Co nie oznacza, że w obecnej generacji konsol jakoś wielkich skoków jakościowych nie było. Crysis co najwyżej, bo BF3 z całą jego ładną grafiką nie zrobił aż takiej miazgi jak wtedy dzieło CryTechów.
Btw, @Tomku- właśnie mi to w mw2 nie pasowało, że jest aż tyle ksów. I ten tactical nuke... W FFA okej, po osiągnięciu przez kogoś 150-200fragów, ale normalnie? Ble, ja z niego nie korzystam, jestem zbyt mało cierpliwy i jakby mnie przy 24 zdjęli, to już pewnie dłuugo bym nie pograł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co mi wiadomo, to z MW3 jest podobnie jak z FM2012, tzn. trzeba je aktywować na steamie, więc ludzie konta sprzedają... Ale chyba lepiej już klucz kupić, niż konto steam, bo z kontami różnie bywa. Nawet jak sprzedawca uczciwy, to może banik pójść...
 

DeletedUser

Gość
Gość
MW3 działa tylko przez steama, zarówno singiel jak i multi, więc bez tej platformy nie pograsz.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Konto steam to już gotowe konto z przypisanym MW3 do niego (i grą do ściągnięcia), a gra ma płytkę i kod, który pozwala przypisać grę do Twojego istniejącego już konta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doko gra chyba na X-ie, ale ja mam MW3 na PC :)

T67, różnicy w sumie żadnej nie ma, z tym, że kupując pudełkową wersję będziesz musiał założyć sobie konto Steam.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Tak, konto steam jest bezpłatne i założone na Twoje dane i w przyszłości możesz na nie legalnie kupować kolejne gry.

Jak kupujesz konto steam, to dostajesz mailem dane do logowania (mail i hasło), logujesz się na tym koncie u siebie i ściągasz grę z marketplace już kupioną i przypisaną do konta. Również masz dostęp do SP i MP, to samo co na płytkach tylko w wersji cyfrowej. Jest to również legalne, jednak nie jest znane pochodzenie tych kont (prawdopodobnie kupowane za kradzione karty kredytowe w chinach i innych tajwanach, ale to się tyczy większości wszelkich aukcji z punktami/grami cyfrowymi/zdrapkami na allegro).
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i chyba kupienie pudełka jest bezpieczniejsze, bo za przekazywanie kont na steamie chyba banik grozi... ale pewien nie jestem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybaczcie że pytanie nie w tym temacie gdzie trzeba ale po co mam zaśmiecać forum jak już podobny temat jest.Mianowicie chodzi mi o "Battlefield2" gra ktoś z was może jeszcze w tą starą dobrą gierke ? ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up- dokładnie. Ja tylko czekam na otwartą betę nowego csa, gdzie będzie można konsolowców połoić:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
T67, ja chcę, podaj nazwę konta steam to dogadamy się co i jak :)

Także nie rozumiem, jak można grać w FPSy na konsoli, mnie do grania potrzebna jest myszka.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Kwestia przyzwyczajenia. Ja także jeszcze 2 lata temu w ogóle nie wyobrażałem sobie grania w jakiegokolwiek FPSa na konsoli. Kupiłem xboxa i jak trochę pograłem, to nie ma dla mnie żadnej różnicy na czym gram - mogę grać na padzie, a pół godziny później na myszce, a następnego dnia polatać joystickiem w BFie i rozwalić kilka wrogich samolotów. Nie rozumiem tego hejtowania konsol przez pecetowców.

A t67 to w ogóle ma ciekawe podejście:
BF3 pograł pół godziny w singla - "Brzydkie, paskudne, niefunkcjonalne"
Pograł 5 lat temu chwilkę w starą grę na PS2, zdanie o konsolach: "Droga przez mękę. Nie wiem, jak można używać konsoli do celowania w tego typu grac"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doko, ja też uważam, że w fpsy na konsolach się nie gra. Okej, są exy typu Uncharted czy RDR, gdzie, chcąc nie chcąc, celować gałkami trzeba, ale... te wszystkie auto-aimy na konsolach tylko udowadniają, że pad nie ma szans w starciu z wsadem i myszką:)
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Przeczytałeś chociaż do końca to co napisałem?

Poza tym właśnie dlatego, że pad nie ma szans w starciu z myszką, konsole i pecety mają osobne serwery. Dzięki temu i jedni i drudzy mogą czerpać taką samą przyjemność z gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, przeczytałem. I nadal nie wiem, jak można porównywać pada z myszką, ale okej.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Znowu nie doczytałeś :) Cały czas kurczowo trzymasz się przekonania, że pad jest dużo gorszy od myszki, a nie jesteś w stanie zrozumieć, że dziesiątki milionów ludzi grają bez problemu na padach i sprawia im to taką samą przyjemność, jak Tobie gra na myszce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry