Bitwa fortowa 31.12 o fort Gallifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29880
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29880

Gość
Gość
Witam
Może mi ktoś odpowiedzieć jaki sens jest robienie bitwy fortowej na dużym forcie gdzie maksymalna ilość osób to atakujących/obrońców: 60/50. Do tego na każdym serwerze zapisują się gracze którzy tylko zbierają kasę na wymianę zajmując tym samym miejsce graczom, którzy grają aktywnie na tym świecie. Przecież takie bitwy nie mają sensu.

Po drugie czy nie można zmienić systemu rozdawania rang? Dostają się offy, którzy nie ustawili celu, a gracze online którzy przyszli na bitwę wracają z kwitkiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie. Rozumiem, że bitwa odbyła się w okresie, gdy wiele osób świętowało nowy rok. Ale skoro i tak osoby, które były online się nie dostały, to ograniczenie liczby uczestników bitwy było bezsensownym pomysłem.
Jeżeli osoby online nie mają pierwszeństwa przed offami, to jakiekolwiek obniżanie liczby dostępnych miejsc dla uczestników mija się z celem.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Co prawda to nie ten temat, ale dziękujemy za wywołanie kolejnej bitwy (20:29, Gallifrey). Psu na budę, bo już mieliśmy dwie bitwy wcześniej, nadto bez jakiejkolwiek informacji dotyczącej tejże bitwy.
Gratuluję "profesjonalizmu", keep calm and don't inform us.
 
Zgadzam się z playerem :p Teraz będziemy mieli dwie bitwy które dobrze się zapowiadały bez kompletów :<
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
A nagrody są porażające :eek:j: Większą kasę zgarnę na pracach i czemu bitwa została wypowiedziana z dnia na dzień?
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Mnie 5 lub 10 procent darmowego expa cieszy
 

DeletedUser29812

Gość
Gość
komu się nie podoba niech nie chodzi na galifey, mi się podoba jak najbardziej taka nagroda jak dziś
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Chodziło o graczy, którzy grają aktywnie (jest to z reguły grupa 100-200 graczy, która jest raczej jedną z chętniej wydających bryłki, jeśli podejść do sprawy biznesowo). Takie postawienie sprawy, gdzie nie jesteśmy w stanie zorganizować bitwy dla siebie, bo jest eventowa bitwa na Gallifreyu, nie satysfakcjonuje nikogo - ani Nas, ani Elitę, ani FF, co najwyżej jagodziarzy i pojedynkowiczów (czyli te osoby, którym nagrody się podobają) i są większością.
Zresztą, niech administracja robi co chce, następnym razem zapraszam, tak od siebie, fortowców Elity i FF, aby na następnej bitwie eventowej wyjątkowo wystąpić po stronie obrony.
 
Do góry