Bitwa gallifrey

Hej
Mam pytanie o bitwę gallifey bo zapraszacie wszystkich graczy a robicie z duzego fortu ograniczenia dotyczące graczy (65:50). Czemu to ma slużyc? za duzo graczy chodziło na tą bitwę czy moze aby część fortowcow sie nie dostała i juz całkowicie olała środkowe bitwy? To że nie umiecie ogarnąć zapisów na bitwę to jeszcze ograniczacie ilość graczy?
Wystarczy zrobić formułkę aby co drugi zapisujacy sie gracz zapisał sie na atak i po sprawie bitwy bedą wyrownane. Towy z duzego fortu robicie mały. Moze odrazu zrobcie jak ktos nie kupił bryłek to nie ma opcji zapisać sie na tą bitwę i dostać te wspaniałe nagrody :D A może za mało nacie kopert z obligacjami i nagrod aby odbarować wszystkich graczy? jak tak to może sie zrzucimy:p
 
Nagrody są ograniczone, więc żeby ktoś nie poczuł się urażony trzeba zrobić redukcje uczestników.
Dobre posunięcie.
 
Oj tam oj tam.

:D Może być ciekawie :D
Ciekawie tylko dla kogo? Chyba dla graczy co wiedzieli o której będzie bitwa wywołana hahahaha! i zdążyli się zapisać. Podział 65:50 może być niewystarczający na secik pod obronę który wymyślili ( cortina ) teraz nikt nie chce iść na atak bo bitwa z góry przegrana :D
 
a jak ma wygladac duzo graczy zapisnych na swiatach nie dostalo sie. Wg mnie lepiej juz zrezygnowac z takich gali a sojusze ograna sobie normalna bitwe.
 

Deleted User - 1587221

Gość
Gość
Specjalnie założyłem konto by podziękować wspaniałemu TWT za zrobienie wielkiej gali! Ta edycja limitowana nagród wprowadziła w moją osobę, oraz w konta na wszystkich światach, w których gram wielką radość. Wręcz, na moich policzkach pojawiły się łzy szczęscią..., że mamy taką wspaniała TWT..., która nas kocha i docenia... a ta edycja limitowana będzie w moim EQ wielkim dodatkiem - nigdy nie użyje tych nagród... Dziękuje, że jesteście!

TWT - jesteście wspaniali! Więcej! Brawo! Kochamy was! Brawo!
 

zartas

Członek obsługi gry
Specjalnie założyłem konto by podziękować wspaniałemu TWT za zrobienie wielkiej gali! Ta edycja limitowana nagród wprowadziła w moją osobę, oraz w konta na wszystkich światach, w których gram wielką radość. Wręcz, na moich policzkach pojawiły się łzy szczęscią..., że mamy taką wspaniała TWT..., która nas kocha i docenia... a ta edycja limitowana będzie w moim EQ wielkim dodatkiem - nigdy nie użyje tych nagród... Dziękuje, że jesteście!

TWT - jesteście wspaniali! Więcej! Brawo! Kochamy was! Brawo!
Dziękuję za aprobatę, jest to model testowy i wszystko się może jeszcze zmienić (również nagrody). Opinie graczy są dla nas cennym źródłem informacji, także jeżeli będziesz mieć jakieś ciekawe pomysły to zapraszam do dyskusji :)
 
Dziękuję za aprobatę, jest to model testowy i wszystko się może jeszcze zmienić (również nagrody). Opinie graczy są dla nas cennym źródłem informacji, także jeżeli będziesz mieć jakieś ciekawe pomysły to zapraszam do dyskusji :)

Dla mnie jest to calkowicie niezrozumiałe. Po 1 dlaczego ograniczacie liczbę uczestników? Jeśli chcecie wyrównać strony może udałoby się stworzyć narzędzie które losowo przyporządkowywuje gracza na obronę/ atak - możnaby to wykorzystać w przyszłości podczas jakichś eventów itd, nie tylko na Gali. Kolejna sprawa nagrody. Pamiętam czasy gdy Fusek je rozdawał i moim zdaniem były przesadnie wysokie przez co na bitwie pojawiala sie masa multikont i gracze którzy za pozno zapisali sie na bitwe mieli problem sie dostac. Aktualnie nagrody sa bardzo bardzo slabe, co zniecheca graczy. Nagrody powinny byc lepsze - jesli obawiacie sie multikont mozna zroznicowac nagrode wzgledem poziomu, np 100+ cos lepszego, 100- gorsze nagrody. Wbicie 100 poziomu to dosc krotki czas obecnie, ewentualnie bedzie zacheta dla graczy aby go wbic. Swego czasu pojawialy sie bitwy na rzemiosła, klasy postaci - moze raz na jakis czas daloby sie wprowadzic cos takiego, zeby jakkolwiek przelamac rutyne.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Dla mnie jest to calkowicie niezrozumiałe. Po 1 dlaczego ograniczacie liczbę uczestników? Jeśli chcecie wyrównać strony może udałoby się stworzyć narzędzie które losowo przyporządkowywuje gracza na obronę/ atak - możnaby to wykorzystać w przyszłości podczas jakichś eventów itd, nie tylko na Gali. Kolejna sprawa nagrody. Pamiętam czasy gdy Fusek je rozdawał i moim zdaniem były przesadnie wysokie przez co na bitwie pojawiala sie masa multikont i gracze którzy za pozno zapisali sie na bitwe mieli problem sie dostac. Aktualnie nagrody sa bardzo bardzo slabe, co zniecheca graczy. Nagrody powinny byc lepsze - jesli obawiacie sie multikont mozna zroznicowac nagrode wzgledem poziomu, np 100+ cos lepszego, 100- gorsze nagrody. Wbicie 100 poziomu to dosc krotki czas obecnie, ewentualnie bedzie zacheta dla graczy aby go wbic. Swego czasu pojawialy sie bitwy na rzemiosła, klasy postaci - moze raz na jakis czas daloby sie wprowadzic cos takiego, zeby jakkolwiek przelamac rutyne.

Niedzielna bitwa była pierwszą przełamującą rutynę. Na pewno będą pojawiały się kolejne z innymi ustawieniami. Technicznie nie ma opcji, aby losowo rozdzielić graczy po stronach, czy też dać różne nagrody w zależności od poziomu. Jednak jeśli masz pomysł na nagrody o podobnej wartości jak obecne, to daj znać. Być może będziemy mogli użyć tych przedmiotów. Dodam jeszcze, że limit nagród nie jest zależy od liczby uczestników, więc czy bitwa byłaby 1/1 czy 150/100 to limit na osobę się nie zmienia. ;)
 
Ciekawie tylko dla kogo? Chyba dla graczy co wiedzieli o której będzie bitwa wywołana hahahaha! i zdążyli się zapisać. Podział 65:50 może być niewystarczający na secik pod obronę który wymyślili ( cortina ) teraz nikt nie chce iść na atak bo bitwa z góry przegrana :D
Na gali przegrywy mają lepsze nagrody.
 
Niedzielna bitwa była pierwszą przełamującą rutynę. Na pewno będą pojawiały się kolejne z innymi ustawieniami. Technicznie nie ma opcji, aby losowo rozdzielić graczy po stronach, czy też dać różne nagrody w zależności od poziomu. Jednak jeśli masz pomysł na nagrody o podobnej wartości jak obecne, to daj znać. Być może będziemy mogli użyć tych przedmiotów. Dodam jeszcze, że limit nagród nie jest zależy od liczby uczestników, więc czy bitwa byłaby 1/1 czy 150/100 to limit na osobę się nie zmienia. ;)

Na tej bitwie nic się nie zmieniło, po prostu mniej ludzi na nią weszło. Wiem że nie ma możliwości aktualnie, napisałem że trzeba by stworzyć narzędzie, którego napisanie zajmie jakieś 2h - kazda kolejna osoba ktora sie zapisuje nie ma mozliwosci wyboru strony, osoby przydzielne sa 1 atak 1 obrona na zmiane - poznie moznaby wykorzystac to narzedzie chociazby przy jakichs evetach fortowych itd nie tylko na polskim markecie. Co do nagród wystarczy raz na jakiś czas dodać coś co jest trudne do zdobycia. Mysle ze najlepsza opcja byloby zalozenie tematu w ktorym kazdy moglby sie wypowiedziec czego oczekuje i na podstawie tego team mógłby wyciagnac wnioski. Skoro ilosc bitw sie zmniejszyla podczas eventow - chociazby ilosc waluty eventowej moglaby byc wieksza. Jesli mozesz wyjasnij mi jak jest obliczany limit nagrody na osobe bede mogl przygotowac liste przedmiotow ( o ile ten limit jest w jakikolwiek sposb sensowny)
 
Gali się skonczyło jak fusek odszedł z twt :|
rywalizacja na Gali polegała zawsze na nagrodach ,ludzie bili się o dostanie się na bitwę nie po to by walczyć ale by otrzymać nagrodę
Era Gali wygasła razem z nagrodami za udział w niej ,kto będzie walczył o fort gdzie nawet dzienne zadania przewidują tak cienkie nagrody
Napisałbym ,Lessi wracaj ale Fusek to nie piesek
Pamiętajcie że Gali to jedyny fort gdzie można się zabawić na luzie w rozpiętej bluzie ,znaczenie ma co zakładasz i co sobie chcesz sprawdzić,takie były założenia Gali
multikonta nie chętnie zapisują się na bitwy o ile nagrody są małostkowe I:):uuu)
 
Na następnym gali dajcie więcej miejsc niż zwykle. Niech każdy się dostanie.
No i jakieś ciekawe nagrody, np gwarantowane 2000 expa.
 
Do góry