Bitwa o fort Gallifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21824
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21824

Gość
Gość
Jutro na s10 odbędzie się pierwsza bitwa z nagrodami o położony w centrum mapy fort Gallifrey:

- Dzień: 03.04.2014
- Godzina: 21:00
- Ograniczenia dla uczestników: brak (limit jak na dużym forcie)
- Nagroda dla zwycięzców: Skrzynia ze stalowymi okuciami
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jutro na s10 odbędzie się pierwsza bitwa z nagrodami o położony w centrum mapy fort Gallifrey:

- Dzień: 03.04.2014
- Godzina: 21:00
- Ograniczenia dla uczestników: brak (limit jak na dużym forcie)
- Nagroda dla zwycięzców: Skrzynia ze stalowymi okuciami

Super ale na s10 są 2 bitwy jedna na duzym druga na srednim to po kij kolejna z nagrodami chyba żeby ludzie nie przyszli an swoje głowne bitwy.

Ogarnijcie się trochę z tymi bitwami z nagrodami itp w czasie gdy są na s10 normalne bitwy.

Lub niech oosba wyzywająca fort popatrzy się na godz .
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Hehhehe, właśnie "super", że cokolwiek "ciekawego" się dzieje. Nie neguj od razu każdej inicjatywy, bo 'już mieliśmy zaplanowaną bitwę'. Primo, nikt przychodzić nie musi, secundo, info było podane na więcej niż 24h przed bitwą [wyzywający mógł spojrzeć chociażby w panel, nie mówiąc już o forum...]. Tertio, mimo 'swojej bitwy' możecie dogadać się, zrobić dzień przerwy i posłać wszystkich swoich na obronę bądź atak, zgarnąć stalówki?

Po kij kolejna z nagrodami chyba żeby ludzie nie przyszli an swoje głowne bitwy.

d


Ogarnijcie się trochę z tymi bitwami z nagrodami itp w czasie gdy są na s10 normalne bitwy.

Nie zabieraj nam zabawy :(

Lub niech oosba wyzywająca fort popatrzy się na godz .

Każdemu nie dogodzisz, zwłaszcza, że to 1sza bitwa [z takim podejściem to chyba ostatnia...]. Acz, przyjść w południe na minievent i potem jeszcze zaliczyć swoje bitwy - bezsens.
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Ale Mumin ma rację.

Fajnie, że coś się dzieje na środku mapy, ale można było uprzedzić 2-3 dni wcześniej lub ustalić np. na stałe, że w niedziele będą takie walki organizowane, wtedy wiemy i odpuszczamy wywoływanie swoich walk. A tak my próbujemy działać coś na s 10, żeby walki były na dużych fortach, a Wy to nam utrudniacie takim działaniem.

I system nagradzania przydałby się bardziej sprawiedliwy, bo ta propozycja (- Nagroda dla zwycięzców: Skrzynia ze stalowymi okuciami) nie zostawia chyba złudzeń gdzie będzie więcej ludzi zapisanych na atak czy obronę. Ja się zapisałem na obronę, ale tylko dlatego, że nie widziałem wcześniej tego tematu i chyba na takich graczy liczycie.

Pomysł fajny wystarczy tylko pomyśleć i poprawić termin walk i system nagradzania, a myślę że każdy będzie zadowolony.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ja pójdę dalej, po co robić bitwe z nagrodami dla tych którzy wygrają ( wszyscy zaraz na ataku będą i częśc się nie dostanie fajna zabawa), jak stalówki ( z ktorych i tak badziew wypada) można dać na anromalnych bitwach jak kiedyś ??

Bo dla mnie to idiotyczne posunięcie jakiegoś gościa który zobaczył dopiero forty że istnieją.

Zabierają stalówki z bitew, żeby je po jakimś czasie dać na bitwę w której raczej emocji nie będzie, na której przyjdą expić gracze, na której wejdą pierwsze 140/120 osób a reszta ma pecha. Tym samym rozwalają inne bitwy bo zaraz gracz pomysli po kij iść na swoją bitwe dla exp i obli jak można pójść po expić i zdobyć stalówkę ??

Ta bitwa to test ?? Bo nie wiem. Czy ktoś z Adminów rzucił bitewke dla reszty graczy bez koalicji ?? Jak tak to sami mogą sobie to organizować na takich samych prawach jak reszta.

Na s10 są bitwy więc po kij się ktoś z Adminów wtrąca i próbuje na siłe coś zrobić.

Serio przywróćcie stalówki na bitwy a forty się ozywią idąc waszym tokiem rozumowania :D Bo nie można dzielić bitew na zwyłe oraz te z nagrodami w tym samym zcasie bo wiadomo co gracze wybiorą :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Spoko Mumin nie "ciśnieniuj" się.
W imieniu TWT przepraszam za popsucie czegoś tam i za bitwę, która jest zbędna jak twierdzisz.
Więcej to się nie powtórzy.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Jest bitwa - źle,
za słabe nagrody - źle, stalówki - źle

Na s10 są bitwy więc po kij się ktoś z Adminów wtrąca i próbuje na siłe coś zrobić.

Ten cytat chyba oprawię sobie w ramkę.


Zasady na forum niestety blokują mi możliwość dalszej wypowiedzi. Zawsze wszędzie negatywy, wszystko złe, bawmy się w swojej zasranej przez koty piaskownicy, a postęp to zło.
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Ale w czym jest problem żeby zrobić to tak jak napisałem, dać info 2-3 dni wcześniej lub ustalić, że takie walki będą w np niedzielę. I już gdzieś mam taki system nagradzania, bo za to reszta ludzi będzie za jakiś czas psy wieszać na autorach.

Nie ma co się obrażać tylko poprawić to na co zwróciliśmy uwagę i chyba powinniście się cieszyć, że jest ktoś kto chce i dba o to, żeby były walki na dużych na danym świecie. Bo takie zagrywki na pewno nie pomogą w tym.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Dobrze mówisz. Trzeba w miarę możliwości dogadać się z szeryfem, a nie od razu wytykać rzekome błędy i niesprawiedliwość, bo to mnie właśnie denerwuje.

Skoro na świecie "rządzi" kilka sojuszów to możemy się podzielić. Jedni idą na atak, inni na obronę. Zajmujemy miejsc ile starczy. Chyba tyle jesteśmy w stanie po ludzku zrobić?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dobrze mówisz. Trzeba w miarę możliwości dogadać się z szeryfem, a nie od razu wytykać rzekome błędy i niesprawiedliwość, bo to mnie właśnie denerwuje.

Skoro na świecie "rządzi" kilka sojuszów to możemy się podzielić. Jedni idą na atak, inni na obronę. Zajmujemy miejsc ile starczy. Chyba tyle jesteśmy w stanie po ludzku zrobić?

Najlpeiej nic nie wytykać i siedziec cicho :D A ten kto wytyka to ten zły :D

Niestety nie tylko ja od bardzo dawna piszę w kółko to samo ,, najpierw zapytać uzgodnić, dowiedzieć się co i jak a potem wprowadzać" . Jak widac oni tego nie rozumieją bo wolą najpierw wprowadzić a potem są pretensje że komuś się nie podoba.

Nie można robić bitwy 1h po 2 innych bo to głupota , jak każdy fortowiec wie bitwa na duzych czy średnim trawa ponad 1h więc nikt z graczy idący na swoje bitwy nie załapie się na nagrody, więc sobie zadaje pytanie olać kolegów i pójść po skrzynke czy zostać i pomóc. W ten sposób się nie robi.

Bo admini stawiają nas i garczy w głupim położeniu albo bitwa bez nagród albo z nagrodami.

Tak jak pisałem jeśli ta bitwa jest o taka sobie bez celu (testu sprawdzenia czegoś ) to dawać nagrody w postaci stalówek co zabrali keidyś to jakieś nieporozumienie.

Chcą sprawdzić czy jak dadzą stalówki będzie więcej chętnych ?? Nie wiem szkoda że nie napisali po co zrobili tą bitwę ??

Niech przywrócą stalówki na to samo wyjdzie :D

Ba pójdę dalej i napiszę że to jest plunięcie w twarz organizatorom bitew, bo ktoś organizuje bitwe pisze massa, mobilizuje graczy żeby się zjawili nawet offa postawili a ktoś przy ,, władzy" wpada na świat wywala bitwe i pisze NAGRODY NAGRODY NAgRODY, to tak jakby napisał przyjdzcie na moją bitwę u mnie coś dostaniecie przynajmniej. Ja tak to odbieram. jakby gość pomyślał cześcią mózgu to by wywalił tą bitwę po 22.00 koło 23.00 gdzie wtedy każdy aktywny gracz dałby radę przejść.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18715

Gość
Gość
Może mi się wydaje, ale chyba obiło mi się o oczy info tu na forum, że takie bitwy miały nie kolidować z normalnymi bitwami.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Miejcie na względzie, że to 1sza bitwa. Stalówki zabrano, bo weszły obligacje. Czemu weszły obligacje? Ano, bo jagodziarze tez chcieli coś mieć. Ja już sam nie wiem jak do większości z Was przemówić, na prawdę, szkoda zachodu by tłumaczyć. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nerwy jak u stonki po pierwszym oprysku ;) I po co ? To tylko gra ;] A co do meritum - termin rzeczywiście wyszedł trochę niefortunny i nie uwzględniający normalnego "życia fortowego", ale świat się od tego nie zawali. Nie wiem jak u konkurencji, ale u nas po prostu dostosowaliśmy plany na ten czwartek do sytuacji i żeby nie pozbawiać ludzi szansy na zabawę z nagrodami, daliśmy info o tej bitwie pozostawiając wolną wolę wyboru strony ;] A że stracimy 2 forty - jakoś damy radę z tym żyć ;> Natomiast na przyszłość, miło byłoby, żeby takie "nadprogramowe" bitwy były ogłaszane z wyprzedzeniem, ew. były wyzywane tak, żeby uczestnicy okładający się na zwykłych starciach mieli szansę na nie zdążyć. I tyle ;]

ps.

Z tą absolutnie pewną wygraną ataku to też kwestia dyskusyjna, patrząc na ostatnie bitwy ;] Choćby bitwę testową, gdzie obrona zmasakrowała atak i urządziła mu prawdziwe dożynki ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo admini stawiają nas i garczy w głupim położeniu albo bitwa bez nagród albo z nagrodami.

Lepiej w ogóle nie mieć wyboru i szansy na zdobycie nagrody ? Za tydzień będziesz narzekał, że admini nic nie robią, gra jest nudna itp. A za kolejny na jeszcze inną sprawę. Na kilkadziesiąt osób czytających forum i grających, tylko Ty wyrażasz swoje zgorszenie (po raz kolejny)

Najlpeiej nic nie wytykać i siedziec cicho A ten kto wytyka to ten zły

ciągłe wytykanie to nie sztuka. Może czas zacząć się bawić, a nie psuć sobie krew i siać wszechobecne niezadowolenie.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Racja znów moja wina, bo jestem jednym z nielicznych którzy w ogóle zaglądają na FO :D

Nawet argumentów nie potraficie uzyć w dyskusji i wybronienia swojej decyzji do wywołania tej bitwy.

Dzisiaj wszyscy na s10 zostali bez bitwy :D Na bitwie o stali w obronie garstka osób reszta w ataku :D 2 forty zdobyte bez obrony stracony czas graczy :D

Jeszcze cos do powiedzenia ?? Raczej tego nikt nie obali mówiąc że bitwa poprawiła coś na s10 :D

Psuć krew ?/ ja śmieje się z takich pomysłów których nawet obronić nie potraficie tylko zaczynacie posty od psiania że znów ktoś krytykuje, zamiast przedstawić argumenty które mnie zatkają :D
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
No niby trochę głupio bo na obu bitwach nie było obrony to 2 darmowe wygrane w sumie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakie zaczynacie ? Ja piszę do Ciebie jako gracz.

I dla mnie, nawet jeśli bitwa nie wprowadza nic fortowo, to wprowadza ożywienie w grze.
Przecież jak Ci się nie podoba, to nikt nie nakazuje Ci w niej uczestniczyć.
Nie musisz nawet zapisywać się na bitwę, ani sprawdzać ile osób jest w obronie.
Skoro Ci się nie podoba pomysł i realizacja, to po co ? Czy to jakiś westowy rodzaj masochizmu ?
I wciąż, nikt nie musi Cię do niczego przekonywać. Nie podoba się, masz prawo. Ale z łaski swojej nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich graczy.

P.s. Jak mnie się coś nie podoba, to tego nie robię :) Może warto podobnie postąpić, dla zachowania zdrowia psychicznego :D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jakie zaczynacie ? Ja piszę do Ciebie jako gracz.

I dla mnie, nawet jeśli bitwa nie wprowadza nic fortowo, to wprowadza ożywienie w grze.
Przecież jak Ci się nie podoba, to nikt nie nakazuje Ci w niej uczestniczyć.
Nie musisz nawet zapisywać się na bitwę, ani sprawdzać ile osób jest w obronie.
Skoro Ci się nie podoba pomysł i realizacja, to po co ? Czy to jakiś westowy rodzaj masochizmu ?
I wciąż, nikt nie musi Cię do niczego przekonywać. Nie podoba się, masz prawo. Ale z łaski swojej nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich graczy.

P.s. Jak mnie się coś nie podoba, to tego nie robię :) Może warto podobnie postąpić, dla zachowania zdrowia psychicznego :D

Te zdanie mnie zabiło :D Nie uczestnicze, nie zapisałem się , więc o czym ty teraz piszesz ??

Wypowiadałem się w swoim imieniu, nie napisałem raczej nigdzie że gracze nie chca takich bitew a napisałem że gracz który to wywołał nie zna się na fortach wywalając bitwe 1h po innych.

Dzieki temu na s10 dzisiaj nie odbyła sie żadna porządna bitwa z exp obligacjami.

Do tego pisz a nie o mnie , potrafisz obronić pomysł tej bitwy wątpię więc po co się udzielasz ?? Nie podoba tobie się moje posty nie czytajk nie odpowiadaj proste :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz będziesz dyktował również kto tu może się udzielać ? :)
Dla Ciebie już chyba nie ma ratunku.
 

DeletedUser30441

Gość
Gość
Dokładnie, Panie i Panowie,
Właśnie dlatego tu tak rzadko zaglądam, nic tylko narzekanie i płacz, wieczne niezadowolenie i zamęt. Tak jakby nie było można się cieszyć grą. Właśnie bardzo dobrze że mamy wybór, iść na tą lub inna bitwę, a tak w ogóle to kto powiedział że musisz brać udział we wszystkich bitwach. Trochę luzu :)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry