Bitwa o fort Gallifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21824
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21789

Gość
Gość
... (domyślam się, że jesteś kobietą)...

Na stronie logowania do gry jest taki napis Team, o TU. Szukanie nie boli, a łatwo sprawdzić jakiej płci jestem.

Nie chcecie mieć bitw organizowanych przez nas to ich nie będziecie mieć jak napisał Onufry nikogo na sile nie będziemy uszczęśliwiać. Bawcie się na swoich bitwach, nagrody w sumie tez tam możecie sobie sami ustalić, np. przegrywający oddają cały ekwipunek. Wtedy będziecie mogli mieć jedynie pretensje do innych graczy ze maja kiepskie ekwipunki, i skończy się narzekanie na adminów.
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Trzeba było w ogóle nie zakładać tego tematu, bo widzę że tylko szukacie pretekstu, żeby nic nie robić.

Zrobiliście OK, napisaliśmy błędy to chyba też OK, ale Wam się to nie podoba.

Waszym tokiem rozumowania to stwierdzam, że specjalnie to zrobiliście, wiedząc że posypią się krytyczne uwagi przez co będziecie mogli zwalić winę na nas i niec nie robić z tymi walkami. A za pół roku jak ktoś zapyta dlaczego nie ma nic na s 10 to wyciągniecie link do tego tematu.

Masz pretensję do mnie że nie sprawdziłem czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, że szukanie nie boli, pewnie ! Ale jeszcze łatwiej jest ustawić sobie w profilu płeć.

Róbcie sobie co chcecie, chcieliście dobrze my też, ale Wy nie potraficie przyjąć krytyki i zrobić tak jak to powinno być.

Ja mam to w nosie do puki Wasze działanie nie będzie wchodzić w moje.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Trzeba było w ogóle nie zakładać tego tematu

Nie ma problemu. Gracz sobie nie życzy, admin zamyka.

Waszym tokiem rozumowania to stwierdzam, że specjalnie to zrobiliście, wiedząc że posypią się krytyczne uwagi przez co będziecie mogli zwalić winę na nas i niec nie robić z tymi walkami.

https://www.youtube.com/watch?v=ZOlnx7oyOTI

Ustawienie walki to max. 5 minut roboty. Rozpracowałeś nas. Szeryf chciał te 5 minut zaoszczędzić i celowo tak zrobił.

Problem z wyborem przedstawiciela świata, tylko na s10.
Problem z walką fortową, tylko na s10.
Ale żeśmy się uwzięli na to biedne s10. Ciągle nękane przez TWT.
 
Status
Zamknięty.
Do góry