Bitwa o fort (Powtarzalne zadania)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1404
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1404

Gość
Gość
Bitwa o fort (Powtarzalne zadania)
  • -
    finished_shape.png
    Po zaakceptowaniu zadania Bitwa o fort (Powtarzalne zadania) musisz odczekać 24 godziny.
  • -
    finished_shape.png
    Zakończone bitwy o fort: 1/1

  • zamknąć nie mogę ..kiedy naprawicie ?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zadanie jest dostępne tylko dwa razy w tygodniu. Musisz poczekać na odpowiedni dzień.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Nie da się jakoś przesunąć ważności tego zadania? Bo jak ktoś wymyśli sobie jedyną walkę np. o 23:45 to ni ciula nie da się tego skończyć. .
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Nie da się jakoś przesunąć ważności tego zadania? Bo jak ktoś wymyśli sobie jedyną walkę np. o 23:45 to ni ciula nie da się tego skończyć. .
za 2 dni skończysz i będziesz mógł odrazu następne takie samo wziąć
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Jaki w tym sens, jak można przedłużyć chociażby do 3 w nocy
 
To są zadania dzienne. To oznacza, że są dostępne przez jeden dzień, od 0:00 do 23:59.
Tak jak emiksjot napisał, jeśli bitwa skończyłaby się po północy, to zadanie zakończysz wtedy przy następnej okazji i przyjmiesz kolejne. Nie stracisz nagród, które byś za to zadanie zdobył.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Wiem, ale cały czas świeci się w lokalizatorze zadań i denerwuje
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wiem, ale cały czas świeci się w lokalizatorze zadań i denerwuje
Nikt Ci nie każe obserwować tego zadania w lokalizoatorze zadań. Wystarczy wejść w księgę zadań, do zadań pobranych i usunąć "ptaszka" przy tym zadaniu. Zniknie ono wtedy z lokalizatora.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Nikt Ci nie każe obserwować tego zadania w lokalizoatorze zadań. Wystarczy wejść w księgę zadań, do zadań pobranych i usunąć "ptaszka" przy tym zadaniu. Zniknie ono wtedy z lokalizatora.
Wiem, ale można by chyba dodać te 2-3 godziny do czasu aktywności zadania :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry