bitwa o Gallifrey - 14.05.2014 - cz. 4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21824
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21824

Gość
Gość
Zapraszamy wszystkich kolejna bitwa o fort Gallifrey:

  • Dzień: 14.05.2014
  • Godzina: 20:30
  • Ograniczenia dla uczestników: bitwa dla lvl 20-60
  • Maksymalna liczba atakujących/obrońców: 140/120
  • Nagroda dla zwycięzców: 75 obligacji
  • Nagroda dla przegranych: 25 obligacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wciąż się zastanawiam, który 'geniusz' wymyśla te ograniczenia...

Dla kogo Wy sobie te bitwy organizujecie? Dla grających na tym serwerze czy dla jagodziarzy zbierających hajs na inne serwery?

Spoko, nie oczekuję odpowiedzi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja Ci odpowiem na to pytanie, ponieważ już parę razy o to samo tu pytałem i zawsze jedna szablonowa odpowiedź.

Nikt nikogo nie zmusza do gry::D:


Dodam tylko, że skoro małe lewele nie były na forcie jak nie było ograniczeń to i tym razem ich frekwencja nie zwali z nóg::D:
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Kurcze czy wam naprawdę tak to przeszkadza? Nie było walk to były pytania kiedy w końcu będą. Są walki macie co bitwę pretensje o ograniczenia o nagrody o terminu o inne pierdoły. Tak jak sojusze wybierają sobie kto uczestniczy na bitwach (mogą nie wpuścić kogoś spoza sojusz), tak admini sobie ustalają inne kryteria i szczerze to nic wam do tego na jakiej zasadzie wpuszczają na bitwy na których tak jak to kserdel złośliwie napisał być nie musicie. Co prawda mają większe możliwości ograniczenia wstępu dla niechcianych ale szczerze ja to w pełni rozumiem i to było przecież ogłaszane już dawno i prawdę mówiąc nie było wtedy sprzeciwu. Teraz nagle wielkie pretensje o byle co. Na s10 nie widzę żeby organizowali jakoś chętnie te walki, obstawiam że arizona może być kolejna. Bo sam bym raczej miał dość jakby tak każdą decyzję krytykowano w zasadzie bez podstawnie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Spokojnie :) te bitwy miały być zabawą oraz czymś innym niż zwykła bitwa.
Jak teraz są ograniczenia na niski poziom to może w przyszłości będą na wyższy i co wtedy osoby z -60 mają narzekać ?

Co do walk na s10 :)
http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=483560&postcount=22

Tu znajdziesz odpowiedź.

Harlion skoro już odpisałeś tutaj to mam takie pytanko odnośnie tych bitw.
Czy jest możliwość wyłączenia w takich bitwach możliwości zdobycia flagi ?
Pytam się bo myślę że byłby to dobry sposób na to by te bitwy jakoś wyglądały a nie że przy pierwszej nadarzającej się okazji jakiś mało ogarnięty człek leci na flagę i psuje zabawę.

Druga sprawa. Ja rozumiem że specjalnie takie ograniczenia zrobiliście i za jakiś czas mogą być inne ,ale chyba powinno to być dobierane odpowiednio do światów. Zresztą to wyjdzie w praniu.

A na koniec odniosę się do sytuacji z s10 którą tu wstawiłeś. A więc skoro grupka osób w tym temacie podanym przez Ciebie miała pretensje zresztą na innych światach było podobnie tyle że nikt o tym głośno nie pisał to nie możecie karać ot tak sobie na swoje widzimisię całego s10. Wygląda to trochę tak a to pokarzemy im kto tu rządzi albo zrobią porządek z Muminem i spółką albo nie będzie eventów. Zresztą sama wypowiedź Mumina zaznaczona tam jest wyjęta z kontekstu .
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
OT: Chciałem pisać petycję odnośnie przywrócenia bitw na s10, ale nie wiem czy jest sens, komu, co i jak argumentować. Jeden plecie trzy po trzy, drugi uniósł się honorem, mam wrażenie, że tkwię w wielkiej piaskownicy... jakaś masakra, nie wiem czy w ogóle z kimś tutaj można się po ludzku dogadać.

Odnośnie tematu, możemy spodziewać się kolejnych bitw dla poszczególnych lvli? Przykładowo 60-100, potem 100-50?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Harlion skoro już odpisałeś tutaj to mam takie pytanko odnośnie tych bitw.
Czy jest możliwość wyłączenia w takich bitwach możliwości zdobycia flagi ?
Pytam się bo myślę że byłby to dobry sposób na to by te bitwy jakoś wyglądały a nie że przy pierwszej nadarzającej się okazji jakiś mało ogarnięty człek leci na flagę i psuje zabawę.

Niestety nie wiem czy jest taka możliwość. Trzeba się zapytać Onu, jeżeli nie to spróbować propozycje napisać :D

Druga sprawa. Ja rozumiem że specjalnie takie ograniczenia zrobiliście i za jakiś czas mogą być inne ,ale chyba powinno to być dobierane odpowiednio do światów. Zresztą to wyjdzie w praniu.

Zauważ, że ograniczenia są na daną bitwę na wszystkich światach takie same :)


A na koniec odniosę się do sytuacji z s10 którą tu wstawiłeś. A więc skoro grupka osób w tym temacie podanym przez Ciebie miała pretensje zresztą na innych światach było podobnie tyle że nikt o tym głośno nie pisał to nie możecie karać ot tak sobie na swoje widzimisię całego s10. Wygląda to trochę tak a to pokarzemy im kto tu rządzi albo zrobią porządek z Muminem i spółką albo nie będzie eventów. Zresztą sama wypowiedź Mumina zaznaczona tam jest wyjęta z kontekstu .

Była to decyzja Onu, nie wtrącam się do tego ;)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Spokojnie :) te bitwy miały być zabawą oraz czymś innym niż zwykła bitwa.
Jak teraz są ograniczenia na niski poziom to może w przyszłości będą na wyższy i co wtedy osoby z -60 mają narzekać ?

Co do walk na s10 :)
http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=483560&postcount=22

Tu znajdziesz odpowiedź.

Jak juz przytaczasz mój post a raczej 1 zdanie z wielu to jako Mod /Admin nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jeśli chodzi o s10 i brak bitew Z Nagrodami Konkursowe eventowe nie wiem jak anzwać to nazwiemy Eventowe, to niema ich dlatego że Admini focha strzelili po tym jak poszła krytyka ,, na dany dzień z taką bitwą". Jak ktos czytał to wyczytał że Bitwa Eventowa została wywołąna po 20 minutach jak dobrez pamiętam choć mogę się mylić gdy były już 2 bitwy wywołane na dużym i średnim, co spowodowało tzw. ,,MIjanke"

Zamiast wywołać 2h potem dac cynk wcześniej wolał wywalić i zawołać u mnie stalówki :D Bitwa zakończyła się po 12 rundach bo na flage atakujący wpadli.

Pytanie czy taki efekt miał być ?? 12 rundowa bitwa i stracony dzień graczy ??

Niestety admini nie potrafili wybronić swojje decyzji nie używali argumentów woleli napisać ,, nie chcecie bitew nie bedziecie mieli " najłatwiej tak napisac :D

Bitwy Eventowe to pomyłka, dlaczego ?? Bo sa zrobione na ,, odwal się".

Wpada Adminek klika guziczek i niech się dzieje co chce. żadnych *, żadnego wypromowania Onlinów którzy poświęcili swój czas prywatny żeby uczestniczyć w takiej bitwie ale niestety zapisali się z apóźno i nie zagrają :D

Jak Kanuto napisał problem z flagą wchodzi byle kto pobiegnie specjalnie na bitwe i tyle z zabawy.

Nic nie jest z organizowane żeby zapewnić dobrą miłą ciekawą zabawę graczy ,puści atak i sobie wychodzi.

Jakby wam puścili o 3.00 w nocy z limitem 5 na 5 rozumiem że byście sikali ze szczęscia że w ogóle coś robią :D To tak jak Rząd, też robią więc tokiem waszego rozumowania krytykowac nie można tylko klaskać,a tym co się wiek emerytalny podatki nie pasują to mogą wyjechać z Polski nikt ich tutaj nie trzyma :D

Takie jest tutaj podejście. :D

Zamiast Admin który wpadł na pomysł organizowania takich bitew dac cynk na FO lub na PW graczom z danego świata którzy organizują bitwy znają je itp podpytać skonsultowac się i dopiero potem zrobić, to lepiej wywalić bitwe a potem poprawiać i mieć pretensje że ktos krytykuje.

To chyba tyle. PS jak juz ktos chce odnieśc się do tego co napisałem to odnosić się to zdań a nie mojej osoby :D ( Nie masz argumentów nie potrafisz dyskutowac nie pisz w moją stronę).
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Jak juz przytaczasz mój post a raczej 1 zdanie z wielu to jako Mod /Admin nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jeśli chodzi o s10 i brak bitew Z Nagrodami Konkursowe eventowe nie wiem jak anzwać to nazwiemy Eventowe, to niema ich dlatego że Admini focha strzelili po tym jak poszła krytyka ,, na dany dzień z taką bitwą". Jak ktos czytał to wyczytał że Bitwa Eventowa została wywołąna po 20 minutach jak dobrez pamiętam choć mogę się mylić gdy były już 2 bitwy wywołane na dużym i średnim, co spowodowało tzw. ,,MIjanke"

Zamiast wywołać 2h potem dac cynk wcześniej wolał wywalić i zawołać u mnie stalówki :D Bitwa zakończyła się po 12 rundach bo na flage atakujący wpadli.

Pytanie czy taki efekt miał być ?? 12 rundowa bitwa i stracony dzień graczy ??

Niestety admini nie potrafili wybronić swojje decyzji nie używali argumentów woleli napisać ,, nie chcecie bitew nie bedziecie mieli " najłatwiej tak napisac :D

Bitwy Eventowe to pomyłka, dlaczego ?? Bo sa zrobione na ,, odwal się".

Wpada Adminek klika guziczek i niech się dzieje co chce. żadnych *, żadnego wypromowania Onlinów którzy poświęcili swój czas prywatny żeby uczestniczyć w takiej bitwie ale niestety zapisali się z apóźno i nie zagrają :D

Jak Kanuto napisał problem z flagą wchodzi byle kto pobiegnie specjalnie na bitwe i tyle z zabawy.

Nic nie jest z organizowane żeby zapewnić dobrą miłą ciekawą zabawę graczy ,puści atak i sobie wychodzi.

Jakby wam puścili o 3.00 w nocy z limitem 5 na 5 rozumiem że byście sikali ze szczęscia że w ogóle coś robią :D To tak jak Rząd, też robią więc tokiem waszego rozumowania krytykowac nie można tylko klaskać,a tym co się wiek emerytalny podatki nie pasują to mogą wyjechać z Polski nikt ich tutaj nie trzyma :D

Takie jest tutaj podejście. :D

Zamiast Admin który wpadł na pomysł organizowania takich bitew dac cynk na FO lub na PW graczom z danego świata którzy organizują bitwy znają je itp podpytać skonsultowac się i dopiero potem zrobić, to lepiej wywalić bitwe a potem poprawiać i mieć pretensje że ktos krytykuje.

To chyba tyle. PS jak juz ktos chce odnieśc się do tego co napisałem to odnosić się to zdań a nie mojej osoby :D ( Nie masz argumentów nie potrafisz dyskutowac nie pisz w moją stronę).

1.Zima wspomniał o bitwach na s10 to chciałem mu pokazać dlaczego tak jest. Kto chciał to zapoznał się z tematem, a inni dowiedzieli się tylko o decyzji Onu :)

2. Nie będę z Tobą dyskutował ponieważ mam już dość dyskutowania z osobami, które tylko narzekają :)

3.Przypominam, że robisz OT :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up Ja czasami nie wiem czy Ty jesteś 27-latkiem z opóźnieniem w rozwoju czy dzieckiem udającym dorosłego. Twoja składnia, argumenty, podejście do tematu zakrawa o żart. Człowieku, jak chcesz szerzyć swoje herezje to pogadaj z ludźmi na forum s10, a nie niweczysz wszelkie inicjatywy. Nie podoba się - to nie graj, Twoje zdanie wnosi tyle do tematu co set zajączka wielkanocnego punktów pracy. Jeszcze na koniec dorzucę trochę emotikon, może poczujesz się bardziej swojsko :D:D:D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Fajna bitwa była 1 atakujący kontra 2 broniących.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeśli chodzi o s10 i brak bitew Z Nagrodami Konkursowe eventowe nie wiem jak anzwać to nazwiemy Eventowe, to niema ich dlatego że Admini focha strzelili po tym jak poszła krytyka

Lol przecież to Ty nie chciałeś tych walk a teraz zwalasz winę na kogoś innego. Brak walk na s10 to wyłącznie i tu podkreślmy słowo wyłącznie Twoja wina, więc bądź choć raz honorowy:

Na s10 są bitwy więc po kij się ktoś z Adminów wtrąca i próbuje na siłe coś zrobić.

ymm. Jeżeli fakty świadczą przeciwko mnie to tym gorzej dla faktów.

Aha i pisanie komuś "synku" tylko dlatego że jest młodszy od Ciebie o 8 lat jest niskie... bo wiesz, ja jestem starszy od Ciebie o 10 lat i mógłbym tak samo napisać. Dopiero by Ci gula skoczyła wtedy :D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Lol przecież to Ty nie chciałeś tych walk a teraz zwalasz winę na kogoś innego. Brak walk na s10 to wyłącznie i tu podkreślmy słowo wyłącznie Twoja wina, więc bądź choć raz honorowy:



ymm. Jeżeli fakty świadczą przeciwko mnie to tym gorzej dla faktów.

Nie osłabiaj mnie. Wyrywacie 1 zdanie z całego posta.

I sobie odczytujecie tak żeby wam pasowało.

Jeśli macie organizować w ten sposób bitwy czyli które kolidują z innymi bitwami to lepiej żebyscie nic nie robili.

To była rozmowa o danym dniu, gdzie Admin wpada i rozwala bitwy na s10.

Patrząc się na te tłumy na innych światach na tych waszych Emocjonujących fajnych bitwach to dobrze że na s10 ich niema :D

Ps To Pana Kolumbijczyka twój post wniósł więcej niż mój, dzięki tobie TW zmienił się w moich oczach o 180 stopni.

Gdybym był prostakiem odpowiedziałbym tobie w ten sam sposób jak ty to napisałeś w swoim poście. Nie podoba się moje krytykowanie narzekanie nikt nie zmusza cię do czytania i odpowiadania :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie osłabiaj mnie. Wyrywacie 1 zdanie z całego posta.

I sobie odczytujecie tak żeby wam pasowało.

Miałeś na myśli z jednego pakietu kilkupostowego flamu?

Jeśli macie organizować w ten sposób bitwy czyli które kolidują z innymi bitwami to lepiej żebyscie nic nie robili.

No to też właśnie przecież nic nie robimy. Skąd zatem zarzuty? Zdecyduj się.

To była rozmowa o danym dniu, gdzie Admin wpada i rozwala bitwy na s10.

Wiem o czym była rozmowa, bo ją dokładnie śledziłem.

Patrząc się na te tłumy na innych światach na tych waszych Emocjonujących fajnych bitwach to dobrze że na s10 ich niema :D

No widzisz. To po co to wytykanie, że ich nie ma. Trzeba potrollować na forum. Ja to rozumiem, a że tematów mało to trzeba się do pierwszego lepszego doczepić. Spoko nic się nie dzieje. Spuść sobie ciśnienie na forum. Po to tu jesteśmy :*


Gdybym był prostakiem odpowiedziałbym tobie w ten sam sposób jak ty to napisałeś w swoim poście. Nie podoba się moje krytykowanie narzekanie nikt nie zmusza cię do czytania i odpowiadania :D

Możemy się spierać merytorycznie, ja zawsze chętnie z Tobą poflamuję trochę, ale prywatne wycieczki do członków mojego teamu sobie odpuść, bo po co? My to się pokłócimy trochę i pójdziemy spać ze świadomością, że mamy +1 do sporu ciekawego, ale uwierz mi, że czasami ktoś trzeci może się poczuć dotknięty i tak łatwo jak my nie zasnąć potem :p

//edit

A co do meritum to się Mumin określ czy chcecie te bitwy na S10 czy poważnie ich nie chcecie? Zrobimy tak jak powiesz.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Widzisz Onufry ostatnie zdanie było skierowane do Kolumbijczyka nie do ciebie :D

Który napisał w swoim poście jak wielu innych graczy Adminów.Modów również , znany wszytskim tekst jak się nie podoba to nie graj :D Tylko to działa też w drugą stronę , że jak się nie podoba krytykowanie to nie tzreba przecież odpowiadać lub czytać :D


A twoje odpowiedzi jak zwykle na wysokim poziomie. Ironia to twoje drugie imię chyba.

Bitwy na s10 ?? Poczytaj Forum gdzie była dyskusja tam ja MAriuszBie napisalismy tobie co powinno być zmienione na co powinniście zwrócić uwagę. Wystarczy poczytać.

Bo jeśli masz zamiar wpaśc na s10 wywołac bitwe które będa kolidowały , na które wejdzie byle kto popsuje bitwe to po co robic taka bitwę ?? Nie lepiej podnieśc wynagrodzenia na normalnych bitwach ??

Wiesz łatwo wpąśc kliknąć wywołaj a reszta niech się dzieje jak chce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
No to zróbmy inaczej.

Kolejną bitwę na s10 ustalasz Ty, czyli podaj warunki zapisu jakie chcesz i nagrody.
My ją wywołamy na 36h wcześniej, więc nie będzie z niczym kolidowała.

(docinki już pomijam bo późno i nie mam siły brnąć w to :p)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
No to zróbmy inaczej.

Kolejną bitwę na s10 ustalasz Ty, czyli podaj warunki zapisu jakie chcesz i nagrody.
My ją wywołamy na 36h wcześniej, więc nie będzie z niczym kolidowała.

(docinki już pomijam bo późno i nie mam siły brnąć w to :p)

Spoko. Na dniach przedstawię swoją wizję i możliwe że na Weekend bitwa się odbędzie.

Warunki już mam nawet, kiedyś na s10 chciałem zrobić takie turnieje klas postaci, to teraz jest możliwość Wojacy/Boby vs Zawadiacy/Ppecy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12207

Gość
Gość
Masz Ty Onu do niego święta anielską cierpliwość... ale OT robicie niesamowity, ostatecznie wciąż rozmawiamy na forum świata BF więc...
 
Status
Zamknięty.
Do góry