Bitwa o Gallifrey II

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
18.05.2014 godzina 20.00

W ataku zawadiacy i Poszukiwacze przygód
W obronie żołnierze, robotnicy, nowicjusze

Nagrody:

Wygrani: 50 obli plus 20k dolarów
Przegrani: 40 Obli plus 10k dolarów
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jkaby dało radę za tydz powtórkę czyli rewanzyk ale tym razem wojacy boby itp w ataku a Ppecy zawadiacy w obronie :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Dać radę by dało bo i tak macie zaległe bitwy :p
Tylko to mi musisz koło piątku wysłać PW na forum tak jak dziś z danymi, bo ja mam pamięć dobrą, ale krótką :)
 
Aby nie było po walce: "omdlałeś, straciłeś wszystkie dolary, które miałeś przy sobie" i nagroda poszła ;)
 
Aby nie było po walce: "omdlałeś, straciłeś wszystkie dolary, które miałeś przy sobie" i nagroda poszła ;)

Dolary dają bezpośrednio po bitwie, ale po chwili omdlenia. Gorzej jeśli przeżyłeś bitwę z niewielką ilością HP; wtedy zbieracze słabo strzeżonej kasy wyślą cię do hotelu na twój koszt i wezmą prowizję.
 
Domyślam się, aczkolwiek awans na poziom też masz po bitwie, ale od dłuższego czasu hp i energii już to nie przywraca ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Sprawdzałem to kiedyś KZI. Kasa zostaje, bo ona przychodzi już całkiem po bitwie jako nagroda (czasami nawet ze sporym opóźnieniem)
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Mam nadzieję że wyzwanie fortu przez niefarta o 16 nie wpłynie na walkę w niedzielę i będzie można ją zainicjiować w sobote po zakonczeniu tej wyzwanej przez niefarta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry